Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 20.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови  
Авторj_d (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 18:54



Здравейте !!!!
Ако някой е ползвал ориз за прочистване на ставите,ще съм му благодарен да сподели своя опит и наблюдения.
10х предварително !!!!



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ? [re: j_d]  
АвторБББ (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:05



Защо не напишете нещо по-точно напр. от какво да се прочистят ставите????Какво разбирате под термина"прочистване на ставите"



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: j_d]  
Автор RAYAR ()
Публикувано28.07.05 18:26



Слагаш по 2-3 с.л. ориз в един буркан и заливаш с вода. На втория ден правиш същото с втори буркан и т.н. докато станат 5. На 5-ия ден изливаш водата от първия, полусваряваш ориза (може и да не го вариш) и го изяждаш сутринта на гладно. 4 часа след това не ядеш и пиеш. На същия ден пак пълниш 1-ия буркан с ориз. На следващия ден ядеш от 2-ия буркан. Бурканите да са надписани по дни. Процедурата продължава докато изядеш килограма кафяв ориз (с люспите). Реултатът е невероятен.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автор Dincel ()
Публикувано28.07.05 19:10



хубаво е да се изяжда много рано сутринта - примерно в 3 през нощта така че човек да може да закусва нормално. аз го ядях в 7 и до към 11 часа без вода вече почти колабирах



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: Dincel]  
Автор solei (непознат )
Публикувано29.07.05 11:53



Задължително ли е да се прави с кафяв ориз? И водата от бурканите не трябва ли да се сменя всеки ден и то с премарена и охладена вода? Аз поне така съм я чувала тази рецепта. 5 дни да преседява този ориз в една вода ми се струва, че ще прокисне все пак.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
АвторPУMИ (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:48



Може ли малко повече - какъв е резултата в какво се изразява това прочистване на ставите.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: solei]  
Автор RAYAR ()
Публикувано29.07.05 20:31



Казват, ^е кафявият ориз се преработва най-малко. Не, ^е е задължително.
Да, водата се сменя всеки ден. Аз я сменях с обикновена , ^ешмяна вода.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: PУMИ]  
Автор RAYAR ()
Публикувано29.07.05 20:34



Ставаш много гъвкав и пласти^ен. По^увствах го по някои асани, които по-рано не можех да правя.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 16:00



До колкото разбирам може и с бял ориз. Това да го ядеш в 3ч. не е ли малко странно или от опит това е най добрия вариант?



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 20:47



какво значи прочистване- Този начин може ли да се ползва за болни от подагра- при тях нали се натрупват соли в ставите --ще има ли някакъв ефект при тях------моля отговорете,че това ще е най новото което ще опитаме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.