Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 24.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как се прави прочистване на ставите с ориз ?  
Авторj_d (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 18:54



Здравейте !!!!
Ако някой е ползвал ориз за прочистване на ставите,ще съм му благодарен да сподели своя опит и наблюдения.
10х предварително !!!!



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: j_d]  
АвторБББ (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:05



Защо не напишете нещо по-точно напр. от какво да се прочистят ставите????Какво разбирате под термина"прочистване на ставите"



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: j_d]  
Автор RAYAR ()
Публикувано28.07.05 18:26



Слагаш по 2-3 с.л. ориз в един буркан и заливаш с вода. На втория ден правиш същото с втори буркан и т.н. докато станат 5. На 5-ия ден изливаш водата от първия, полусваряваш ориза (може и да не го вариш) и го изяждаш сутринта на гладно. 4 часа след това не ядеш и пиеш. На същия ден пак пълниш 1-ия буркан с ориз. На следващия ден ядеш от 2-ия буркан. Бурканите да са надписани по дни. Процедурата продължава докато изядеш килограма кафяв ориз (с люспите). Реултатът е невероятен.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автор Dincel ()
Публикувано28.07.05 19:10



хубаво е да се изяжда много рано сутринта - примерно в 3 през нощта така че човек да може да закусва нормално. аз го ядях в 7 и до към 11 часа без вода вече почти колабирах



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: Dincel]  
Автор solei (непознат )
Публикувано29.07.05 11:53



Задължително ли е да се прави с кафяв ориз? И водата от бурканите не трябва ли да се сменя всеки ден и то с премарена и охладена вода? Аз поне така съм я чувала тази рецепта. 5 дни да преседява този ориз в една вода ми се струва, че ще прокисне все пак.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
АвторPУMИ (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:48



Може ли малко повече - какъв е резултата в какво се изразява това прочистване на ставите.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: solei]  
Автор RAYAR ()
Публикувано29.07.05 20:31



Казват, ^е кафявият ориз се преработва най-малко. Не, ^е е задължително.
Да, водата се сменя всеки ден. Аз я сменях с обикновена , ^ешмяна вода.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: PУMИ]  
Автор RAYAR ()
Публикувано29.07.05 20:34



Ставаш много гъвкав и пласти^ен. По^увствах го по някои асани, които по-рано не можех да правя.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 16:00



До колкото разбирам може и с бял ориз. Това да го ядеш в 3ч. не е ли малко странно или от опит това е най добрия вариант?



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 20:47



какво значи прочистване- Този начин може ли да се ползва за болни от подагра- при тях нали се натрупват соли в ставите --ще има ли някакъв ефект при тях------моля отговорете,че това ще е най новото което ще опитаме



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: миpo]  
Авторifks (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 10:08



мисля, че ще има ефект - чела съм, че е точно за прочистване от соли и натрупвания



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: coня]  
Автор RAYAR ()
Публикувано02.08.05 19:58



Аз си го ядях преди да тръгна на работа и после 4 часа не приемах нищо. Свиква се. Не е фатално, ако не издържаш, просто ефектът е различен.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: миpo]  
Автор RAYAR ()
Публикувано02.08.05 20:04



Прочистването на различните органи, вкл. ставите, се прави след задължително прочистване на дебелото черво. Аз започнах с него, после с черния дроб и после със ставите.
Директното прочистване на ставите няма да има необходимия ефект, ако пропуснем прочистване на дебелото черво.
Не смея да давам съвети за болни от подагра. Четете Малахов, Олга Елисеевна.
Прочистването с ориз е по бавно, а има и по-бързо - с дафинов лист. Но за него трябва да имаш здрав стомах, има опасност от кръвоизливи.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 20:28



Бихте ли дали повече инфо за това как става прочистването на дебело черво и черен дроб. Какво се изисква от човека решил да го направи и какви може да са нежелателните реакции ?

Благодаря !



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: dani]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано05.08.05 10:40



Дебелото черво се чисти с цикъл клизми с урина. Виж тук.
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=ezotermed&Number=1944070157&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all А за черния дроб виж това:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=vege&Number=1943446089&page=1&view=collapsed&sb=5&part=all
Странични ефекти -няма! лично съм изпробвала. Но сега не е време за прочистване на черния дроб. Това се прави от март до юли.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: Dincel]  
Автор22 (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 13:18



Как колабира? Аз мисля да правя диета с ориз, сподели.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автор dali (минаващ)
Публикувано09.08.05 18:54



tazi recepta shtom kasae stavite , moga li da smyatam che se otnasya i za revmatoiden poliartrit? I sushto moje li da mi kajete, ako nyakoi znae kakva tochno e receptata s dafinoviya list i kak se prilaga?



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: 22]  
Автор Dincel ()
Публикувано09.08.05 21:16



понеже съм свикнала да пия доста течности и най вече сутрин ги пия ми беше много трудно до 11 часа без нищо и направо ми причерняваше. така че ако го правя пак бих яла ориза през нощта така че сутрин нормално да си приемам течности.

а ориза мисля че също извлича разни соли и тн и действа обезводняващо.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: dali]  
Автор RAYAR ()
Публикувано11.08.05 10:51



Най-добре си купете книгата на Генадий Малахов "Прочистване на организма..." Няма смисъл да се пише откъслечно за важни неща. Тук се дават идеите, а преди да се захванеш сериозно с нещо е важно психически да имаш 1005% нагласа, че го искаш. Книгата я има по книжарниците, за мен стана настолна.




Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: RAYAR]  
Автор dali (минаващ)
Публикувано14.08.05 10:44



da mesrsi za suveta, vidyah che ya imam tazi kniga. prosto navednuj na kupuvahme dosta knigi ot sorta i ne sum chela ot neya za sega nishto.
No pravih opit za prochistvane na cherniya drob. Stana mi adski zle yavno po malka doza tryabva da zemam limonov sok i zehtin. V stomaha mi napravo kipeshe i edva chas i polovina zadurjah tova koeto izpih i povurnah.A na drugiya den cyal den imah razstroistvo , misleh che nishto ne sum napravila no yavno se pak chastichno e stanalo, zashtoto imashe dosta ot onezi prozrachni izumrideno zeleni neshta.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: dali]  
Авторzvety (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 12:28



Здравейте,

Внимателно се запознах с цялата кореспонденция по темата и се радвам, че има разумни хора, мислещи за здравето си. Бих искала да получа повече информация за полезните свойства на ориза и пречистването на ставите с него.
Предварително благодаря.
Приятен ден на всички във форума.



Тема Re: Как се прави прочистване на ставите с ориз ?нови [re: миpo]  
Автор166 (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 09:30



Прочистване с ориз, означава прочистване от калцификати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.