Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 26.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: k_to]  
Авторlora (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 14:54



някой от вас ходи ли вече при Васол Канисков- споделете мнения и впечатления



Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: kpacи]  
Автор krisy75 (минаващ)
Публикувано03.08.05 11:44



Аз си я купих на Славейков, на една сергия за езотерична литература. Намира се точно срещу градската библиотека, малко в дясно като застанеш с гръб към Макдоналдс.



Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: krisy75]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 12:11







Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: lora]  
Авторk_to (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 21:29



Със съдържанието на някой книги съм запознат, но с тези на Васил Канисков не съм. Не знам как е при вас и от къде са се появили тези заболявания, но при мен до известна възраст всичко беше окей. И тогава се сгромолясах от една височина и получих черепно-мозъчна травма.Наложи се лечение в болница, а след това и още 2 години в къщи с меикаменти.След което аз отново се почуствах здрав и силен както преди -започнах да спортувам(джогинг,плуване и др.),понатоварвах се и с физическа работа.С две думи бях се върнал към един нормален живот и забравих травмата.Докато в един прекрасен момент не ми се възпали апендисита, последва бронхит пневмония и след това разни вирусни инфекции и др. ме преследваха постоянно.Та в тоя ред на мисли се стигна до сегашната диагноза.Бях пробвал и с гладолечение,защото предполагах че съм се задънил от лекарства. Прочетох и книгите на Лазарев, а сега съм се захванал с Норбеков.Смятам ако постигна положителни резултати да ви пиша, пишете и вие.Успех на всички,зщото знам че тази болест не се лекува с лекарства и сам трябва да си помогнеш.



Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: k_to]  
Авторkp (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 15:37



Моля ви кажете на кое издателство са книгите на В. Канисков.



Тема Re: нерво-вегетативна дистониянови [re: kp]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 22:07



Някой излекува ли тази дистония



Тема Крайности!нови [re: k_to]  
Автор lskrena ()
Публикувано24.08.05 10:57



Вижте, внимавайте с тези забежки тук-там, защото скъпо струват последствията!
Вярно е, че официалната медицина често е безсилна да постави ВЯРНА ДИАГНОЗА и оправдава безсилието си с "На нервна почва". човек се обърква и хуква по разни други обяснения...
Аз преди доста години бях така и изчетох толкова книги, които ми обясняваха причината за всичко в ума ми... Пих билки, добавки, хранолечение и какво ли не още... Имаше добър ефект върху цялото ми състояние. Но! Но основната причина за температурите ми (за които казваха, че са на "нервна почва" или "фебрилни") си оставаше ТАМ НЯКЪДЕ...
Така се оказа, че не уловиха някои патогенни микроорганизми, които могат да живеят у човека доста време и да си предизвикват неприятностите. Така при мене те станаха ХРОНИЧНИ. Докато ги открият с голям зор! И после лечението става още по-сложно, защото процесът вече се е хронифицирал...
Първо трябва да се постави ТОЧНА ДИАГНОЗА и после да се предприеме лечение. Една такава температура, последвана от по-остри инфекциозни заболявания, хич не е симптом на ДИСТОНИЯ! Дистонията протича по съвсем друг начин и този, който ти е поставил диагнозата, само си е измил ръцете. Дистонията е свързана с проблеми в оросяването и точно температурата не й е основния симптом (даже няма такава постоянно повишена температура!) Няма да ти описвам симптомите на дистонията, за да не те сугестирам, но НЕ ТИ Е ТОВА ДИАГНОЗАТА!
Вероятно се касае за микроорганизъм, бактерия, или някакъв паразит. Има ги толкова много...
Провери се за стафилококова или стрептококова инфекции, които много често могат да протичат точно така - с имунен спад, хронични неразположения и понякога обостряне. Наблюдавай си фекалиите какви са на цвят, има ли някакви живинки в тях, а също и слуз около тях... Мери си температурата няколко пъти през деня по различно време да видиш дали е постоянна такава или има пикови моменти. Мога да ти кажа за някои много точни помощни медицински диагностики, но тук ще го приемат като реклама...
Единственото, което можеш да направиш безнаказано и евентуално с резултат без предварителна диагностика - е гладуване на изворна (не минерална!), с клизми, но не повече от 3 дни! И, ако не знаеш как да се захранваш, по-добре не се хващай, че да не си навредиш повече.
Диагностика, диагностика ти трябва... (но не на кармата и психиката, а на физиката!)

Жив си! Искри*


Тема Re: Крайности!нови [re: lskrena]  
Авторюли (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 13:11



А за дистонията какво ще препоръчаш



Тема Правилен режим...нови [re: юли]  
Автор lskrena ()
Публикувано25.08.05 11:26



Правилен сън - кога, по колко часа, как и т.н.
Правилно натоварване - тренировки на съдовете, ама не и претоварване...
Правилно хранене - пак заради съдовете...
Липса на стрес! - знам как се намалява, ама за жалост, аз не го правя ...
Правилно излагане на слънце, въздух и вода... Общо - контакт с Природата...
Пък и правилен секс - че неправилния черпи много енергия, а тя е така необходима за дистониците....

Жив си! Искри*


Тема Re: Правилен режим...нови [re: lskrena]  
Авторлo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 11:57



Всичко правилно, а кое е правилното? За липсата на секс какво ще кажеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.