Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 19.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Гъба кефирнови  
Автор wonderer (търсеща)
Публикувано16.07.05 21:17



Не знаех към кого да се обърна, за това реших да питам в този клуб:
има ли такава гъба - кефир. Препоръчаха ми я за следоперативно лечение на рак на дебелото черво.
Рових се из нета, но такова чудо не се намери...
Та за това питам...
Предварително благодаря.



Тема Re: Гъба кефирнови [re: wonderer]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 22:14



Една моя позната ми беше дала преди доста време може би повече от две години такава гъба -изглежда като ситно цветно зеле на пърченца бяла на цвят. И всеки ден се слага в прясно прясно мляко за да расте - млекцето става като айрянче и се пие. Тази моя позната го пие за подсилване на имунната си система, защото има операция от рак на кожата, възрастна е но вече толкова години се поддържа и е добре. Но не мога да твърдя, че е от тази гъба. Аз не я пих, неможах да я поддържам всеки ден с прясно мляко и се загуби. Тя разраства и после трябва да се дава и на други хора.



Тема Re: Гъба кефирнови [re: isi]  
Автор wonderer (търсеща)
Публикувано16.07.05 23:15



Благодаря ти, Иси.
Това е все пак нещо, и то не съвсем малко. В един момент си помислих, че се будалкат с мен. Ще опитаме и с тази гъба, пък ще видим.



Тема Re: Гъба кефирнови [re: wonderer]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано17.07.05 11:12



аз пия същото чудо в момента.




Тема Re: Гъба кефирнови [re: angels_zg]  
Авторeммa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 14:50



и какъв е ефекта ?
една моя позната го пие и си внушава , че има ефект , но аз виждам , че няма ..тя няма и проблеми кой знае какви ..
доколкото знам , има стотици хиляди вида гъби , а какво им е лечебното действие - и имат ли го - не знам



Тема Re: Гъба кефирнови [re: eммa]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано17.07.05 17:11



ami zawisi za kakwo-аз не я пия за нещо конкретно-уж за имунната система.За друго не знам,но преди ходех по голяма нужда 1 на 5-6 дни,а сега ходя всеки ден.




Тема Re: Гъба кефирнови [re: angels_zg]  
Авторred_rose (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 18:31



ot kolko vreme ia piesh i koga postigna rezultata s goliamata nujda.az ia pia ot okolo 15 dni i oshte ne sam go dokarala do vseki den :). a inache poznati tvardiat che mnogo pomaga vkluichitelno i za podobriavane na kravnite pokazateli pri seriozni zaboliavanie. e, dano........



Тема Re: Гъба кефирнови [re: red_rose]  
Автор angels_zg (кукла z22)
Публикувано17.07.05 19:14



aми от 2-3 месеца,но още на първия месец имаше резултат.Другото подобрение,което не знам дали се дължи на гъбата,но предполагам(щото друго не съм пила),е че ми спадна нивото на кръвната захар-от 6,4 на 5,8.Което не е никак малко.





Тема Re: Гъба кефир [re: angels_zg]  
Авторred_rose (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 19:28



Angel, mersi za otgovora. prodaljavam i shte chakam rezultata. :)



Тема Re: Гъба кефирнови [re: red_rose]  
Автор Oмoния (непознат)
Публикувано18.07.05 13:37



Къде може да се намери тази гъба /или да се купи/, някакви координати, какво друго лекува.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.