Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 26.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови  
Автор rbb2 (непознат )
Публикувано20.06.05 15:54



Предварително ви благодаря.
Не ме интересуват празни приказки и информация от ен-та ръка,
а само неизмислен личен опит.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано20.06.05 20:51



кое по-точно от Хулда Кларк? Цапера или обезпаразитяването с тинктури? Или нещо друго? Има няколко неща.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 22:18



аз съм запознат с метода и но нямам никакъв практически опит
особено ме интересува цапера мисля, че тинктурата от орехи стимулира тимуса /имунитета/ и щитовидната жлеза, карамфила стимулира черния дроб, знам че пелинът има противопаразитно действие
дадената на сайта схема е доста проста и почти всеки може да я направи
но колко е ефективна?
Благодаря!
пиша на клавиатура без кирилица и е мъка сорри!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 23:54



lekyva li rak ???



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: edi]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 08:04



И аз това питам
Тя твърди, че лекува
Други казват, че лъже
Къде е истината??
Абе дори 1 нещо да лекува пак е добре.
Няма метод и средство което да лекува всичко, нали?
Затова питам който има опит да сподели да знаем поне горе долу
част от истината.
Иначе празни теоретизирания дал Господ.
Благодаря!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано23.06.05 18:28



ами личен опит нямам. Колега в работата беше закъсал с костите. Болки в коленете и в лактите и т.н. Въобще беше някак изцяло зле. Даже му оперираха минискуса, защото събирал вода, но не му мина. Та той се принуди да отиде на алтернативен лечител. Там му откриха, че много от умъртвените му зъби гноясали и т.н. Като си ги извади придружи лечението с цапер и с тинктурите. И цялото си семейство е цапер-вал и обезпаразитил с тинктурите. И сега си е наред без оплаквания.
На майка си бях взела готови тинктури (не от България) по схемата на Хулда Кларк и тя си ги взе по тази схема и също се чувства добре. Друга позната в България си направи сама билките и ги взе по схемата и също не е имала оплаквания. И двете бяха оперирани от злокачествени заболявания преди няколко години. Познатата ми също беше взела от някакъв човек собственоръчнo направен цапър и го беше пробвала също без оплаквания.
Но аз не мога да твърдя дали се лекува нещо, само мога да кажа, че не е навредило на тези, които са го прилагали. Знам, че Хулда Кларк и теориите й са доста оспорвани, особено в Щатите.
А на въпроса дали лекува рак - когато човек е болен от рак и той и близките му са готови болният да се подложи на всякакви методи. В тази връзка, щом нещо не вреди, то сигурно не е лошо да се опита като лечение. Това е моето мнение.
Всъщност и цапъра и тинктурите имат за цел да убият вредните паразити в организма, т.е. дали ще вземеш едното или другото е едно и също.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 21:24



благодаря ти wolle, но не съм съгласен с това, че да пиеш тинктурата, карамфила и пелина ИЛИ да прилагаш запера е едно и също. Някъде четох, самата Хулда Кларк твърди, че заперът трудно работи в кухини, в кухи органи и че токът не прониквал в чревното съдържимо, а паразитите са и там. Затова пък билките точно там вършат добра работа. Заперът сам по себе си се явява
освен всичко друго и апарат за физиотерапия с някакво стимулиращо действие. Билките пък нямат физиотерапевтично действие.
Тинктурата от орехи определено има въздействие върху щитовидната жлеза,
и върху тимуса - имунната система. Карамфилът също има биологично активни вещества, не знам къде и как точно действа. Пелинът е с противопаразитно действие и по нашата народна медицина. По тези причини мисля не запер ИЛИ билки, а запер и билки. Просто двете неща се допълват. Пък и Хулда Кларк никъде не пише прилагайте кое да е от двете и ще имате ефект.
Обратното - пише правете и двете. Не твърдя, че поотделно нямат действие, но очевидно е, че не е достатъчно.
Благодаря ти!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
АвторKasia (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 04:45



Много ви моля, разкажете за метода на лечение на Хулда Кларк. За първи път чувам за нея, какво е това цапер и намират ли се в България тези тинктури. Kъде? И въобще дайте повече информация. Или пък ми кажете откъде мога да прочета. Ще ви бъда благодарна



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк? [re: Kasia]  
Автормeтoд (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 16:56



http://radionic.hit.bg/thecure.htm
Само една тинктура има и точно сега е моментът за приготвянето и от обикновени български зелени орехи. Другите средства са карамфил и пелин -
от магазин за подправки и от билковата аптека.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк? [re: мeтoд]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 21:48



Molj vi daite pove4e info,kade moze da se kupi orexova tinktyra.Ili ako njkoi e pravil neka spodeli.Ot godini si proizvezdam kisti i sega kato pro4etox napravo onemjx.Omrazna mi da me rezat,a stradam i ot bezsanie




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.