Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 29.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Някой има ли опит с Хулда Кларк?  
Автор rbb2 (непознат )
Публикувано20.06.05 15:54



Предварително ви благодаря.
Не ме интересуват празни приказки и информация от ен-та ръка,
а само неизмислен личен опит.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано20.06.05 20:51



кое по-точно от Хулда Кларк? Цапера или обезпаразитяването с тинктури? Или нещо друго? Има няколко неща.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 22:18



аз съм запознат с метода и но нямам никакъв практически опит
особено ме интересува цапера мисля, че тинктурата от орехи стимулира тимуса /имунитета/ и щитовидната жлеза, карамфила стимулира черния дроб, знам че пелинът има противопаразитно действие
дадената на сайта схема е доста проста и почти всеки може да я направи
но колко е ефективна?
Благодаря!
пиша на клавиатура без кирилица и е мъка сорри!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 23:54



lekyva li rak ???



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: edi]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 08:04



И аз това питам
Тя твърди, че лекува
Други казват, че лъже
Къде е истината??
Абе дори 1 нещо да лекува пак е добре.
Няма метод и средство което да лекува всичко, нали?
Затова питам който има опит да сподели да знаем поне горе долу
част от истината.
Иначе празни теоретизирания дал Господ.
Благодаря!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано23.06.05 18:28



ами личен опит нямам. Колега в работата беше закъсал с костите. Болки в коленете и в лактите и т.н. Въобще беше някак изцяло зле. Даже му оперираха минискуса, защото събирал вода, но не му мина. Та той се принуди да отиде на алтернативен лечител. Там му откриха, че много от умъртвените му зъби гноясали и т.н. Като си ги извади придружи лечението с цапер и с тинктурите. И цялото си семейство е цапер-вал и обезпаразитил с тинктурите. И сега си е наред без оплаквания.
На майка си бях взела готови тинктури (не от България) по схемата на Хулда Кларк и тя си ги взе по тази схема и също се чувства добре. Друга позната в България си направи сама билките и ги взе по схемата и също не е имала оплаквания. И двете бяха оперирани от злокачествени заболявания преди няколко години. Познатата ми също беше взела от някакъв човек собственоръчнo направен цапър и го беше пробвала също без оплаквания.
Но аз не мога да твърдя дали се лекува нещо, само мога да кажа, че не е навредило на тези, които са го прилагали. Знам, че Хулда Кларк и теориите й са доста оспорвани, особено в Щатите.
А на въпроса дали лекува рак - когато човек е болен от рак и той и близките му са готови болният да се подложи на всякакви методи. В тази връзка, щом нещо не вреди, то сигурно не е лошо да се опита като лечение. Това е моето мнение.
Всъщност и цапъра и тинктурите имат за цел да убият вредните паразити в организма, т.е. дали ще вземеш едното или другото е едно и също.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 21:24



благодаря ти wolle, но не съм съгласен с това, че да пиеш тинктурата, карамфила и пелина ИЛИ да прилагаш запера е едно и също. Някъде четох, самата Хулда Кларк твърди, че заперът трудно работи в кухини, в кухи органи и че токът не прониквал в чревното съдържимо, а паразитите са и там. Затова пък билките точно там вършат добра работа. Заперът сам по себе си се явява
освен всичко друго и апарат за физиотерапия с някакво стимулиращо действие. Билките пък нямат физиотерапевтично действие.
Тинктурата от орехи определено има въздействие върху щитовидната жлеза,
и върху тимуса - имунната система. Карамфилът също има биологично активни вещества, не знам къде и как точно действа. Пелинът е с противопаразитно действие и по нашата народна медицина. По тези причини мисля не запер ИЛИ билки, а запер и билки. Просто двете неща се допълват. Пък и Хулда Кларк никъде не пише прилагайте кое да е от двете и ще имате ефект.
Обратното - пише правете и двете. Не твърдя, че поотделно нямат действие, но очевидно е, че не е достатъчно.
Благодаря ти!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
АвторKasia (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 04:45



Много ви моля, разкажете за метода на лечение на Хулда Кларк. За първи път чувам за нея, какво е това цапер и намират ли се в България тези тинктури. Kъде? И въобще дайте повече информация. Или пък ми кажете откъде мога да прочета. Ще ви бъда благодарна



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Kasia]  
Автормeтoд (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 16:56



http://radionic.hit.bg/thecure.htm
Само една тинктура има и точно сега е моментът за приготвянето и от обикновени български зелени орехи. Другите средства са карамфил и пелин -
от магазин за подправки и от билковата аптека.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: мeтoд]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 21:48



Molj vi daite pove4e info,kade moze da se kupi orexova tinktyra.Ili ako njkoi e pravil neka spodeli.Ot godini si proizvezdam kisti i sega kato pro4etox napravo onemjx.Omrazna mi da me rezat,a stradam i ot bezsanie



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 21:50



Wolle.moljte pitai tvoj kolega kade to4no e xodil,adres telefon.Blagodarj



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 22:21



Тинктура може да се купи през интернет от сайтовете на д-р Кларк.
Вие може да си я приготвите сама и моментът е тези дни, преди да са почнали да се втвърдяват черупките на орехите. Взимате голям буркан 2-3 литра,
наливате в него по 500мл чиста вода и чист медицински спирт 95 градуса.
Приемаме, че сте набрали орехи, които нямат черни петна /ако имат ги почистете/, и отвътре са съвсем бели и крехки. Измивате и почвате да режете орехите в буркана докато го напълните 1-2 пръста под капачката. Доливате непрекъснато в равни количества спирт и вода така, че орехите да не остават на сухо. Накрая спиртоводният разтвор да е на 1 пръст над орехите и 1 пръст под капачката. Стои на светло, но не на слънце. Ежедневно се разклаща. Така приготвеното престоява 30-40 дни, прецежда се и се налива в малки шишета с минимум въздух. Не бива да се замразява. Пие се по рецептата на д-р Кларк.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.06.05 12:40



Ами цялата тази работа се развива в Германия, та предполагам не ти върши работа. Ако пък те интересува няма проблем да питам. Но тук това са т.нар. Heilpraktiker, които се занимават с алтернативна медицина, и има много официални кабинети на такива лечители. Като тръгнах да събирам тинктурите за майка ми, ми се искаше и в България да открия хора, които са лицензирани да лекуват с алтернативна медицина, но не успях. Май човек сам трябва да си набави информацията, билките и цапера.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.06.05 12:45



Да, прав си - наистина това са разликите между цапера и тинктурите. С изказването си за това, че е все едно кое се взима, исках по-скоро да изразя становище, че по-добре да се предприеме нещо спрямо възможностите на човек, отколкото нищо да не се предприеме. И аз съм на мнение, че най-добре и двете неща в комбинация да се прилагат, но аз не съм убедена в саморъчно направените цапъри, а нямах възможност да набавя на майка ми в България друг. Затова се спрях на билките. Не забелязах някакво отслабване или негативно влияние върху имунната й система.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.06.05 12:51



понеже те интересува колко е ефективно всичко, мисля, че ще е трудно да получиш еднозначен отговор, защото здравето не може да се мери с някакви единици. Не е имало оплаквания след прилагане на метода, а дали паразитите са избити, дали имунната система е укрепена и т.н. - ами няма как да се измери. Просто според мен имаше някакво общо закрепване, жената не боледува през зимата и така. Някак мога само да твърдя, че не е имало заболяване от тогава насам. А това беше миналата есен. Аз съм на принципа на англичаните по отношение на здравето no news = good news.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 09:29



Ами това което казваш "Не е имало оплаквания след прилагане на метода"
е изключително важно! Колко от лекарствата в аптеките могат да се похвалят със същото? Само хомеопатичните (?) и още не повече от 10 (?). На фона на страничните ефекти и цената на химио и лъчетерапията това си е направо превъзходно. Ето каква статистика прочетох http://www.mh.government.bg/stat.php?id=427. Всеки 2 от 3 си отиват. Толкова са и силите на медицината. Проблемът е и здравен, и финансов. На този фон
предложеното от Хулда Кларк, с което няма оплаквания и което струва стотинки - карамфил, пелин и тинктура от орехи и апарат за 5 лева няма конкуренция. В такъв случай дори ако ефектът му е само в 10% от случаите, пак ще е без конкуренция по отношение на полза спрямо цена.
А колкото до самоделния запер, да му се не надяваш, и той действа.
Доказано. Не твърдя, че действа винаги и за всичко. А медицината да не би да действа винаги и на всичко??
Високото кръвно бич за българите
01-06-2005
Нелекувана хипертония е основната причина за големия брой инсулти
Инсулт и високо кръвно морят българите. Над милион и половина души у нас страдат от хипертония, съобщи акад. Чудомир Начев, президент на българската лига по хипертония. Високото кръвно пък е причината за инсулта.
70 хил. годишно умират от мозъчен инсулт, инфаркт на миокарда и сърдечна недостатъчност.
Къде си медицино?? Има ли здрав човек в тая държава? Има ли здрав лекар, непушач? Как човек който не се грижи за собственото си здраве ще ми дава съвети за моето? А статистиките за детското здраве?
Да, здравето не се мери с единици. Не съвсем. Мери се с единиците дето излизат от джобовете ни. Мери се с това, че нищо не ни боли, не ни тежи и сме в добро настроение.
То и затова има алтернативна медицина, защото другата куца, даже се влачи
като пребито куче.
Да се върнем на Хулда Кларк. След като 1. няма странични ефекти и 2. е евтина си струва да се проучи. Току виж пък излязло цяло стадо зайци от храста.:)))) Макар че и 1 стига.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано28.06.05 19:08



Ами и аз за себе си съм убедена в идеята на Хулда Кларк, но не исках да убеждавам никого:
1. за да не излезне като реклама, че гледам из форумите често има хиперреакция и ако някой изкаже положително мнение за нещо и веднага бива набеден в реклама.
2. никога не мога да бъда сигурна, дали при други хора ще се окаже полезно.
3. а и не знам дали хората ще се информират така детайлно, както ти си направил/а. Не да вземат да прочетат оттук-оттам и разбрали-недоразбрали през просото да се самолекуват.
А на теб ти пожелавам успех при лечението по методите на Хулда Кларк.

Той цапера иначе е така да се каже прост уред и при наличието на добри специалисти по електроника в България не е чудно, че има и добри самодейки и аз не се съмнявам в това, но важното е да не попаднеш на менте, за което си трябва проучване, a аз нямах време да търся цапер из България. Когато обаче човек си е там и отдели време да се информира, може все пак сам да прецени дали предлагания уред е ок. Ама тия 5 лв. нещо ме учудиха - толкова ли струва наистина цапера? Защото в Германия е около 200 евро. Може да се наеме за известно време, но и това беше 7 евро на ден доколкото си спомням.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 21:01



:))) Съвсем съм съгласен с твоите 3 точки:))))))
За заперите мога да кажа следното. Хулда Кларк е публикувала една съвсем проста схема, която наистина струва 5 лева. Съответно тя е с много по-малки възможности от запера който струва 200 евро. И въпреки, че е 5 лева, пак върши някаква работа. С една дума предпочитам да дам 5 лв за запер, околкото за хапче:)))))



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано29.06.05 14:22



Така мисля и аз. Не мога да разбера хората, които са немарливи към здравето си и чакат да се разболеят, за да се стегнат и да направят нещо за себе си.
Успешна профилактика.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: wolle]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 21:07



Molj da mi objsnite kakav e toj zaper i ot kade moze da se zakypi v BG.A tinktyrite,imam predvid originalnite kolko stryvat Germanij.Xap4etata s bilkite prodavat li se.Moljte objsni mi po podrobno.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано30.06.05 23:49



Ако знаеш немски или английски предпочитам да ти пусна линк.
Ама и другите да пишат какво знаят, имаше и на български някакви линкове.
Целия комплект тинктури и шишенца (май някъде към 3 месеца се прави програмата, вече съм забравила, но този комплект стигаше за цялата програма) излезна май 100 евро. Мога и на този сайт, от който аз ги купих да пусна линк, ако се интересува някой. Наистина повечето неща сами могат да се приготвят, но има две-три неща, които не могат. Един озониран зехтин, който е важен за паразити като ехинококите (т.е. по-трудни за премахване) и някакви хапчета, които усвояват отделения ацетон от умъртвените паразити и който ацетон смущава спането, та с тия хапчета смущенията в съня се избягват.

Редактирано от wolle на 30.06.05 23:52.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 12:48



http://www.drclark.de/
http://www.drclark.net/



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 13:51



dai ako moze i na Bg,a ako se izpi6at ot Germanij kak stava.A tozi zaper,objsni mi moljte kakvo predstavljva.imam poznati koito mogat da mi gi izpi6at ot Germanij,kazva6 4e celij kyrs izliza 100 evr.pravilno li sam razbrala.Blagodarj ti.Imam dosta zdravoslovni problemi s kisti sam



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 23:54



woiie moljte otgovori mi ako ima6 vazmoznost



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 13:17



http://egov.tripod.com/the_cure_for_all_cancers.htm
преводът не е много точен, ама бива



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 14:13



Blagodarj ti mn.no ne razbrax kak se izpolzva toj zaper,njma informacij za nego.Objsni ako si najsno.I kak da si izpi6a tinktyrite na kakav link



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 14:48



http://www.drclark.de/german/protocol.htm
izpishi si tinkturite ot germania taka che da ti gi dostaviat ot evropa,
vsichko neobhodimo go pishe na
http://www.drclark.com/
http://www.drclark.net/info/info.htm
http://www.curezone.com/clark/default.asp
http://www.curezone.com/clark/cancer.asp
a moge da si napravish sama tinkturata ot orehi, i da si vzemesh karamfil ot pazara i pelin ot bilkova apteka i gotovo!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 15:55



dobre za orexite razbrax 4e sega my e vremeto,no ne mi stana jsno,za spirta trjbva da se smesi s voda ili da e 4ist spirt ot aptekata 95%.Orexite celi ili narjzani.Da se slaga li v tjx i vit.C kakto e pisano v saita.
Za pelina kak da go vzimam i razpredelj koli4estvoto,ne znam ot kade da vzema kapsyli i da gi palnj.
Karamfila trjbva li da e presen,da se smele s mela4ka li.Takiva sa mi vaprosite.Pomagaite molj ako imate vazmoznost 6te sam vi mn.blagodarna



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Автор Dincel (njakakav)
Публикувано02.07.05 17:33



програмата е описана подробно и в книгата на Г. П. Малахов "Рак и тумори". пелин се купува от билковата аптека и се смила в кафемелачка, после се минава през сито, адски е горчив обаче не е никакъв проблем да се пие с вода като прах, няма нужда да търсиш капсули. може да се направи нещо като капсули от най-меката част на хляба. А карамфил готов и смлян продават по 100 грама за 1-2 лева в повечето арабски магазини на пазара кирков. а в аптеки които забъркват лекарства като тази на паметника Левски може да се поръча разтвора на Лугол, който е заместител на ореховата тинктура и 50 гр струват 2 лева.

освен това може да се приготви едно мазило от пелина - приготвя се мн силен чай от пелина и се долива същото количество мазнина, а после на слаб огън се оставя да се изпари цялата вода. полученото олио е силно горчиво и може да се употребява външно има противогъбично действие

предполагам че всички знаят колко е важно приема на тези билки да се съчетае със строг хранителен режим поне за 3-4 седмици и най-вече кои храни трябва категорично да се избягват -

- най-вече всичко сладко - не само захар, а и мед и дори и плодове, дори и кисели като грейпфрут
- всички продукти съдържащи хлебна мая,
- месо, мазнини,
- бира, и всякакъв алкохол
- ядки - печени и солени.
- нес кафе

Wolle, кажи моля ако ти е попаднало нещо повече за тази Anti-Pilz-Diaet пднеже тук няма отделна литература.

освен това Хулда Кларк съветва да се премахнат всички домашни животни

Редактирано от Dincel на 02.07.05 19:55.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 01:01



Разтворът трябва да е 40-50 градуса, и за да се получи такъв се смесват за начало 500 мл вода И 500 мл 95 градусов спирт. Орехите ги режа на резенчета. Витамин С не слагам защото е изкуствен и затова вреден. Последното което научих е да се сложи на всеки 5 ореха по 1 орехово листче
/не клонче!/ и на 2 литра разтвор 0.5 кг мед. Да стои 14 дни на светло, да го грее само сутрешно слънце и 14 дни на тъмно. Съдът трябва да е пълен догоре, да няма въздух, и да е плътно запушен. След това се налива в малки плътни шишета догоре, почти без въздух. На цвят тинктурата е ЗЕЛЕНА, ако има въздух потъмнява, но не си губи качествата ако е стояла затворена.
Не смятам че е нужно пелинът да се мели и да се слага в капсули, не горчи чак толкова много. Карамфилът като е млян изветрява. Аз го дъвча така.
Не съм съгласен с подобренията на Малахов и сие. Не може да се сравнява тинктурата от орехи с лугола. От книгата му Чудото на гладуването ме лъхна едно много грубо отношение към хората които се оплакваха от последствията от прилагането на неговите методи. Жалък преписвач, прави пари на чужд гръб. Кога стана калайджия, кога му почерня з...... Не мога да вярвам на повърхностните подобрения на такъв човек. От Хулда Кларк лъха топлина и съпричастие.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 19:42



mnogo blagodarj na vsi4ki koito mi otgovorixa.Az stradam ot xroni4na ymora,kistozni obrazuvanij,i bezsanie.Po kolko kolko koli4estvo na den e neobxodimo ot pelina i karamfila.Primerno za6toto ako ne e smljn kak da go opredelj.Smjtam da po4na s praveneto na orexovata tinktyra.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: onaj]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 21:06



http://www.curezone.com/clark/parasites.asp



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 07:06



Нелечимих болезней нет Под това заглавие е издадена и се продава в руската книжарница The cure for all diseases. НО е само 300 страници, оригиналът е 600!!!!!!! цена 18 лв



Тема Ето схема на запера и книгатанови [re: Kasia]  
Автор newage (идещ)
Публикувано08.07.05 21:34



ще намериш преведена част от книгата аз лечение на Рака и диаграмите на запера. Имам книгата й "The Cure for All Diseases" в оригинал на Английски. Запера наистина струва 5 лв. общо като части, ако си го сглобиш сам(а). Ще отбележа, че превода не е професионален, правен е заради баща ми. По тази система го лекувах от рак. В интерес на истината не го спасихме но той самият не вярваше в нея а с това вече беше наполовина загубил битката.

Редактирано от newage на 08.07.05 21:49.



Тема За 5 лв е и ефекта!нови [re: rbb2]  
Автор lskrena ()
Публикувано10.07.05 14:57



А ти пробвал/а ли си да си направиш Запер по тая схема? И работи ли? Цък! Сигурна съм, защото едни познати, много добри електроници и с опит в алтернативната медицина, я пробваха тая схема. Няма да коментирам резултатите - не бяха лоши, а никакви!
После се наложи да доразработват и изчистват модела, схемата, устройството. Отиде им една година труд и апарата излезе на себестойност 500 лв. (пак 5, ама с още 0...)
Е, сега все пак имат един доста добър, професионален дори апарат. Но това подвеждане със схемата за дребни пари подвежда хората и някои си мислят, че е печелбарство. Пробват само тези, които са на зор и не съм чула лоши резултати. Всъщност, не се ангажирам с резултатите. След като аз не съм го пробвала...

Жив си! Искри*


Тема нелепостинови [re: newage]  
Автор lskrena ()
Публикувано10.07.05 15:18



Като чуя такива дивотии - и аз подивявам! Сори за острия тон, но даваш ли си сметка между идейката и реалното изпълнение? Че само разработката и насищането на платката сигурно струват доста над 5 лв.. А елементите? А електродите? А разни стабилизатори и подобни (защото работи на ток това чудо!) ще си направи някой самоделка, ще го прасне тока и после я апарата, я Кларк ще са виновни...!
А теорията на д-р Кларк ми се видя доста неиздържана по отношение на паразитите като причина за рака. Но затова пък апарата вероятно може да лекува разни инфекции, защото поне това видях - излекуване за няколко часа от грип със Запера. За излекувани от рак само съм чувала (от близки на производителите), но го подлагам на съмнение. За това трябва някой от ЛИЧЕН ОПИТ да пише...
Но не се оставяйте на самоделковците. Тя д-р Кларк щеше ли да си продава най-простия апарат за доста пари и да публикува схема за... дребни стотинки? Що се връзвате?! Със сигурност нещо не работи тая петолевка-схема...
Когато се пишат такива неща, трябва човек да е с ЯСНОТО СЪЗНАНИЕ, че някой от доверие може да пробва и да си навреди повече.
...

Жив си! Искри*


Тема Re: нелепостинови [re: lskrena]  
Автор newage (идещ)
Публикувано10.07.05 17:09



Абе човек що викаш бе,

копирана 1:1 от книгата на Хулда Кларк. Точно по нея си направих Запера. Какви платки, какви стабилизатори, това да не е ядрен реактор -- едно парче картон, пробиват се дупки (точно както е показано в книгата), свързват се елементите със жици, изкарват се проводници навън за ръкохватките, завързва се една 9 волтова батерия и готово. Тестван е с осцилоскоп и работи отлично. Ползвам го от 4 години поне.

Редактирано от newage на 10.07.05 17:39.



Тема Re: За 5 лв е и ефекта!нови [re: lskrena]  
Автор newage (идещ)
Публикувано10.07.05 17:19



В отговор на:

А ти пробвал/а ли си да си направиш Запер по тая схема? И работи ли? Цък! Сигурна съм, защото едни познати, много добри електроници и с опит в алтернативната медицина, я пробваха тая схема. Няма да коментирам резултатите - не бяха лоши, а никакви!



Значи техниците са били калпави Защото схемата преснимана от оригиналната книга на Хулда Кларк "The Cure for All Diseases", която първа излиза и е възпроизведена и използвана от хиляди хора по света, включително и от мен с минималните ми познания по електроника. Тествал съм я на осцилоскоп и върху себе си -- работи.

Редактирано от newage на 10.07.05 17:35.



Тема Re: нелепостинови [re: lskrena]  
Автор newage (идещ)
Публикувано10.07.05 17:50



В отговор на:

Тя д-р Кларк щеше ли да си продава най-простия апарат за доста пари и да публикува схема за... дребни стотинки?



На първата страница на официалния уебсайт на Хулда Кларк пище "There are other websites and companies using my name, or selling my books, or selling products that claim to be approved by me, but with two exceptions, I am not affialiated with, and have no control over any other web site or company." с други думи, тя не се занимава с продажби на запери и други апаратури за по 500 лв. които се продават едва ли не от нейно име. На официалния й сайт www.huldaclark.net не се продават никакви продукти, дори и книгите.



Тема и какъв е ефекта?нови [re: newage]  
Автор lskrena ()
Публикувано10.07.05 20:19



Хайде кажи сега какъв е ефекта!?
Единият от екипа, който го правиха цяла година, беше започнал точно с такова картотено апаратче. доколкото си спомням, нямаше никакъв резултат. Но понеже беше убеден в теорията, се наложи да се потруди достичка, докато направят стабилен апарат със все различните честоти, стабилизиране на напрежението и т.н.

Вероятно схемата работи само на една честота, нали?
И успяваш ли да си утрепеш бубите с нея?
...
Не се заяждам... Съвсем сериозно - наблюдавах всичките експерименти и "раждането" на истински работещ апарат....
А иначе Хулда Кларк си ги продава. Дори и в Б-я е идвала и ги е предлагала (апаратите й са няколко различни модификации) на известни наши лекари. Един такъв ми е много добър приятел и ми разказваше за впечатленията си от нея.... Така, че - продава си ги жената.

Жив си! Искри*


Тема Re: нелепостинови [re: newage]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 21:06



newage, може ли апарат за 5 лв да свърши работа на апарат за 500 лв?
не вярвам. И не вярвам само за 500 лв да ми излекува някой рак ей така, от раз. Но подозирам че има някакво физиотерапевтично действие. Не знам какво.
И какви са твоите постижения с апарата за 5 лв?
След като го употребяваш 4 години значи прави нещо този апарат. И ти си жив!!!!:))))))) Значи не те е уморил досега:))))))) Това поне си е плюс - може да не помага, но явно и не вреди.
Да не би ти да си превел статията на този адрес
http://radionic.hit.bg/thecure.html? Текста ми се вижда идентичен с текста
на pencil.hit.bg



Тема Re: нелепостинови [re: rbb2]  
Автор newage (идещ)
Публикувано12.07.05 21:20



В отговор на:

newage, може ли апарат за 5 лв да свърши работа на апарат за 500 лв?
не вярвам. И не вярвам само за 500 лв да ми излекува някой рак ей така, от раз. Но подозирам че има някакво физиотерапевтично действие. Не знам какво.
И какви са твоите постижения с апарата за 5 лв?
След като го употребяваш 4 години значи прави нещо този апарат. И ти си жив!!!!:))))))) Значи не те е уморил досега:))))))) Това поне си е плюс - може да не помага, но явно и не вреди.



Mного преди да си чул за нея и апаратчето, хората по света вече четяха книгите й, правеха това апаратче и се лекуваха. Твоят призив прилича на местната фирма за безалкохолни напитки, която е разлепила табелки по всички изворни чешми в района, където хората си наливат питейна вода, с надписа: "ВОДАТА Е НЕГОДНА ЗА ПИЕНЕ", познай защо...

Редактирано от newage на 13.07.05 00:12.



Тема Re: нелепостинови [re: newage]  
Авторrbb2 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 23:46



Благодаря ти за отговора, Но не получих отговор но моите въпроси.
Колкото и да ми е шеговит тона наистина търся да науча кой какви успехи има и кой какви успехи няма. Няма смисъл да откривам колелото отново, нали? Щом този апарат за 5 лв е толкова добър, моля те кажи ни :
Излекувах се с негова помощ от....... И всички ще те последваме.



Тема ИСТИНАТА може да спаси човешки животи!нови [re: newage]  
Автор Paзyмнa (достатъчно)
Публикувано14.07.05 00:07



Темата е интересна, но май доникъде не стигна?! Нещо се заядохте с тези схеми за пари.
Имам питане: наистина ли апаратът може да лекува рак и има ли някой ТУК, който може да гарантира това? Нека каже, да сподели..... Би било толкова полезно! Раково болните нямат лекарства!!!
Ако НАИСТИНА някой от вас е УВЕРЕН в лечението на рак по този начин, моля нека отговори!

<Глупостта никога не минава граници - където и да стъпи, все е на своя територия>


Тема Re: ИСТИНАТА може да спаси човешки животи!нови [re: Paзyмнa]  
Авторpitasht (Нерегистриран)
Публикувано14.03.06 22:26



I wse pak ima li nqkoj kojto da spodeli LICHEN opit?
za obezparizitqvane pone vurshi li rabota?



Тема Re: ИСТИНАТА може да спаси човешки животи!нови [re: pitasht]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 18:30



Az ne yspjx da se zdobij s vaprosnij zaper.Njkoi znae li kade se prodavat ili samo se pravjt po pora4ka.



Тема Re: ИСТИНАТА може да спаси човешки животи!нови [re: onaj]  
АвторNewAge (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 12:08



В отговор на:

Az ne yspjx da se zdobij s vaprosnij zaper.Njkoi znae li kade se prodavat ili samo se pravjt po pora4ka.



Няма смисъл, всеки що-годе разбиращ техник може да ти я направи. Ето схемата




Тема От понеделник.....нови [re: rbb2]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 13:58



съм решил да пробвам с билките по схемата, запер нямам.
Ако някой може да сподели собствен опит ще съм много благодарен, ако не аз ще споделя след няколко седмици.



Тема Re: От понеделник.....нови [re: Mapk]  
Автор dali (минаващ)
Публикувано17.03.06 08:53



И аз ще почвам билките. За пелина и карамфила ясно. Даже предната седмица пих просто отвара от пелин, горчи си туй чудо и туй то. Но сега прочетох рецептата на Хулда Кларк и имам няколко въпроса:
1. Има ли смисъл да ходя по аптеките да търся капсули? подозирам че няма да има.
2. понеже сега няма зелени орехи, как да се сдобия с такава тинктура в България, София. Знам че има доста билкови аптеки, но аз знам само тази на Шишман.
Напуснах работа по здравословни причини и сега съм се заела с лечението си, надявам се да успея, защото последната една година традиционната медицина не се справи никак. Та дори диагнозите не пасват една с друга.

Редактирано от dali на 17.03.06 08:54.



Тема Re: От понеделник.....нови [re: dali]  
Автор dali (минаващ)
Публикувано17.03.06 17:04



Виждам че никой не ми е отговорил, ами поне да кажа мойте открития.
Първо на билковите аптеки на Венелин и на Бачо Киро няма тинктура с орехи, има само нещо с листа от орех, но не съм разпитвала. Явно без ореховата тинктура ще карам/нямам възможност да чакам 3-4 месеца още/
Второ пробвах да ям смлян пелин. Това е поносимо. Но карамфила НЕ. изтръпва ми чак езика, много е силно. Опитах и с хляб да си направя топче, ама то много голямо стана и немога да го глътна:)) Но намерих в къщи половин шише Лактофлор и колкото и да ми е жално изсипах съдържанието на капсулите. Та сега май към 30 капсулки имам. А и са по 400мг. И сега прилежно ги пълня, не е лесна работа:) Също мисля че можеше и с мед да се смеси и така да се глътне, ама не съм сигурна

Редактирано от dali на 17.03.06 17:06.



Тема Re: От понеделник.....нови [re: dali]  
Авторjenaroza (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 14:55



Mnogo vi molq nqkoi da napi6e to4nata recepta i shemata poneje saita ne mi se otvarq ...
Bagodarq predvaritelno !



Тема Re: От понеделник.....нови [re: jenaroza]  
Автор dali (минаващ)
Публикувано22.03.06 15:27



dai nyakakuv mail az go imam na doc file



Тема Re: От понеделник.....нови [re: dali]  
АвторMisha (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:07



Moje li i na men da go pratish?
mshry327@yahoo.com
Blagodarq ti.

Spazvash li nqkakwa dieta ?moje li da pishesh po-podrobno kak wurvi pri teb?



Тема Re: От понеделник.....нови [re: jenaroza]  
Авторpriqtel (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 22:16



Ima edna kniga na Malahov, koqto se kazva "Samolechebnik na 21 vek". Tam mnogo tochno e opisan nachina na prigotvqne na tinkturata i shemata na piene. Osven tova obqsnqva po kakav nachin lekuva. Namerete q i si q kupete. Sadarja i mnogo druga polezna informaciq, zaradi koqto si struva da se prochete. Tam pishe, che ako nqmate tinkturata moje da q zamenite s raztvor na Lugol - prigotvq se v aptekite. Nqkoi veche pisa za nego v tazi tema - chetete vnimatelno.
Jelaq vi uspeh!!!



Тема Pulni gluposti !нови [re: priqtel]  
Авторne e taka (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 01:12



Blagodarq ! Cheti si gi ti tezi vreli-nekipeli!
Toku shto prochetoh rezeptite na tozi gospodin za prochistwane ot paraziti i sum vuzmutema ot negovite swobodni suchineniq- nqmqt nishto obshto s towa, koeto preporuchwa Hulda Clark osven naimenowanieto na bilkite. Ot kude si gi e izmislql tozi tezi rezepti i dozi???
Sam citira che towa e metodikata na Hulda?!
Aman ot moshenizi- to i urinowite mu iztorij shte sas podobni



Тема Re: Pulni gluposti !нови [re: ne e taka]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 16:13



molq vi obqsnete mi kakvo predstavlqva toq ceper na hulda klark.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторfsone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 16:47



dali има ли ефект лечението?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: fsone]  
Автор dali (член)
Публикувано04.04.06 17:42



mi da na tozi etap mislya che ima. Imah nyakolko meseca problemi s golyamata nujda i po skoro vida. mnogo redki izpragneniya. Tova se opravi zasega. drugoto koeto nesum celyala ama se sluchia sam padna zubniya kamuk ot prednite mi zubi. Zasega e tova.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: dali]  
Авторfsone (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 23:00



Благодаря ти за отговора. Моля ,те кажи ми точно какво пиеш?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторrитщтштщт (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 10:39



тшщтщштититшт



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: мeтoд]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 14:50



Все пак как действа този метод?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Dincel]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:29



"освен това Хулда Кларк съветва да се премахнат всички домашни животни "

Дори само по това мога да кажа, че тая не е никаква лекарка и няма понятие от паразити!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: fsone]  
Автор dali (член)
Публикувано06.04.06 11:30



Predpolagam che si vidyala linka po nagore s obyasneniyata kaka s epravyat i kakva e shemata na piene, zasega tazi shema pieh. Ednoto e pelin smlyan na prah v kapsulki i e v narastvashta doza. Pie se samo sutrin. A drugoto e karamfil . I nego smlyah na prah i pak v kapsulki. Poneje nyamashe ot de da zema kapsulki si kupih edin lactoflor. Kapsulkite sa kum 400mg. izpraznih gi i suvsem prilejno pochnah da gi pulnya s bilki. Karamfila e tri puti na den i toi e v narastvashta doza.
Strannoto oeto e pri mena che edna chast ot problemite mi se aktiviraha. No moje da e individualno pri vseki.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: dali]  
Авторpaлka (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 12:37



кои от проблемите ти се активираха



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: paлka]  
Автор dali (член)
Публикувано18.04.06 15:17



osnovno kojnite. tam deto nyakoga sum imala kojno zabolyavane se aktivia, no ne v pulnata si sila. Sushto imah okolo 1-2 godini bolki v ednoto uho, neyasni prichini.
I tam se vuzstanoviha sushtite bolki i nyakakuv surbej, techenie i strupei v uhoto. tova vshkoto go imah predi dve godini. Togava zatihna no ne se opravi napulno, lekarstvata s koito s elekuvah ne pomagaha pochti nikak. Sega pak se vuzstanoviha simtomite no ne s sushtata sila. Predpolagam che edno neshto za da ozdravee tryabva da se aktivira nanovo. Neshto kato prochistvashta kriza ili neshto podobno. Pone az taka si go obyasnyavam



Тема Лекари ???нови [re: rитщтштщт]  
АвторHacko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 12:21



В България има ли лекари които лекуват по метода на др. Кларк ?

Някой правил ли е чистене на черен дроб по рецептата на др. Кларк ?



Тема blackwalnutнови [re: rbb2]  
Авторastroart (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 15:58



Nai-vajnoto e da se izpolzva cheren oreh-black walnut.Nashite orehi ne varshat rabota.Prichinata e prosta- kolichestvoto na alkaloidiete e mnogo slabo-okolo 300 pati po-malko.
Triabva da se pie okolo 500 ml na den otvara ot nashia oreh za da se pokrie noramata ,koeto e nevazmojno.
Blackwalnut raste v US, Avstralia, ima go i v Rusia-naprimer Sochi.Moje da se pita v niakoia BG botanicheska gradina.
Hulda Clark prodava gotova otvara -moje direktno ot neia.
Ima razbira se izlekuvane i s nashia oreh-t.n. gracki, no e riadko i sled tova staroto sastoianie se vrashta.

Ima i drugi osobenosti v lechenieto-potarsete v Neta knigata na Astahita Kolpakova -tia e lekar i se e izlekuvala po toia metod.



Тема за astroartнови [re: astroart]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.06.06 18:15



Astahita Kolpakova? Не открих нищо в нета! Нито на кирилица. Да няма грешка в изписването?





Тема Re: за astroartнови [re: jull]  
Авторrepи (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 08:37



и аз търсих и не намерих нищо



Тема Re: за astroartнови [re: repи]  
Автортинтиpи (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 21:58



някой разбирач да каже -
има едно дърво в парка заимов - приблизително срещу сан стефано - от него падат едни такива орехи които определено не стават за ядене а са само черупка

това ли е ?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторsama (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 18:21



Прочетох коментарите ви. Посетих българския сайт за Запер.
Добре, де! То не е само апарата и трите билки.
Очевидно, не трябва да се купува храна и козметика от магазина. За да се отървем от вредните вещества около нас, трябва да си произвеждаме сами зеленчуци, плодове, мляко, месо, сапун.
Е, как да стане това!?

Някои препоръчват самоделката. Нищо не разбирам от тези схеми и от електротехника.
Някой би ли ми направил този Запер срещу 5 лв.?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: sama]  
Автор Fi6 (непознат)
Публикувано10.07.06 15:42



Погледнете статия от Таймс - "Zapper носи надежда за страдащите от мигрена."

http://www.timesonline.co.uk/article/0,,11069-2237003,00.html

Дали е същият за който иде реч тук?





Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Fi6]  
Автор Fi6 (диреща)
Публикувано10.07.06 15:58



Ето я статията и активна





Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 15:47



Заинтригува ме и прегледах немската страница, много непрофесионално направена и с доста печатни и граматически грешки. А все гледат да те прехвърлят към страничката с линкове за поръчки.
Честно казано, нейните тези за паразити и тям подобни ми се виждат меко казано странни. Аз не бих се захванала с подобни експерименти.





Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторbabameza (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 02:08



Здравейте,разбирам,че ползвате метода на Кларк.Аз също ще го започна,снощи съм направила тинктурата от орехи.Проблемът ми е ,че имам хиперфункция на щитовидната жлеза,поради която не ми направиха операцията и се страхувам да пия тинктурата от орехи,които съдържат йод и хиперфункцията може да се увеличи,а аз в момента взимам лекарства за понижението й за да ми направят операцията.Ако не сте сигурни,че има ефект,да оставя прилагането на кларк след операцията.А има ли странични действия и какви са?Нали не забравяте да си правите клизми



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
АвторПитaнka (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:42



Може да е малко глепав въпросът, но никъде в нета не успях да открия прословутата рецепта за приготвянето на тинктурата на английски, за това се обръщам към притежаващите книгата в оригинал. В оскъдните английски текстове навсякъде се споменават зелените обвивки на орехите и никъде целите орехи като продукт за приготвянето на това чудо. Не знам от къде е тръгнала идеята за използване на цели орехи... По английските сайтове пише, че се вземат само тези обвивки веднага след като орехът е паднал. Освен това алкохолът, който се използва трябва да е приготвен от зърно, което май изключва спирта от аптеките. Моля обяснете ми. Благодаря!



Тема Re: нелепостинови [re: rbb2]  
Автортинчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 16:32



най-много ме дразнят такива като тебе, дето си мислят, че само ако е скъпо, значи ще е ефективно. те 80% от лошите неща се дължат на чиста простотия, дано обаче в твоя случай да е въпрос на суета, или обикновенна меркантилност /примерно Ти си Дистрибутор на апарат, който ти струва 5лв., а го продаваш адски изгодно за 500?/ Да си чул за плацебо? или лечение чрез вяра? или да знаеш, случайно, че надарените с лечебна сила не лекуват срещу пари? това да значи нещо?



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автортъpceщ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 23:40



Пускам този линк към уикипедия за тези, които
владеят английски и като мен търсят повече
информация по въпроса "Хулда Кларк".
http://en.wikipedia.org/wiki/Hulda_Regehr_Clark
Особено интесно ми беше да прочета мнението и
на онези, отхвърящи нейната теория.
(Виж External links - Critiques)



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк? търсете БГнови [re: Питaнka]  
Авторпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 20:40



на български търсете в radionic.hit.bg/HClark.html



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: тъpceщ]  
Авторивo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 12:02



За сведение методът на Хулда Кларк е променен вариант на генератора на Райф.Статистически терапията с генератора на Райф се оказва по-успешна.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторazzz (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 12:56



Zatova Rife generatora pronikva navsqkade



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: azzz]  
АвторDoni (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 13:10



в София има кабинет който работи с Кларк и Раиф генератори а и продава параэитната прграма на Хулда Кларк



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Doni]  
АвторФp6 (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 14:41



Любопитно е какво искате да кажете с това
продава параэитната прграма на Хулда Кларк.
Трите противопаразитни съставки ли продават или само брошурата.
Защото програмата е има и в интернет.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 12:31



Който иска /ако има възможност разбира се/ може да почерпи информация от първа ръка-само след няколко дена -от 12 -19 октомври-д-р Хулда Кларк ще бъде в Гърция.Ето повече инфо:
http://www.powerplaces.org/emailpromo/crete_2006_conference/



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Фp6]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 08:01



Znam 4e za 40lv moje da se kupi komplekt trite sastavki



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: emi]  
АвторФp6 (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 09:59



Моля ви, изпратете някаква информация от къде могат да се закупят.
Благодаря.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Фp6]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 09:38



9550689 това е номера 10-18ч



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: ивaн]  
АвторФp6 (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 14:33



10х





Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: ивaн]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 10:03



Kade se namira kabineta?



Тема Re: Ето схема на запера и книгатанови [re: newage]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 16:20



Някой има ли информация за опити за лечение на Амиотрофибна латерална склероза (АЛС) с методите на д-р Хулда Кларк?
Има ли някой нейната книга "Лечение на всички болести" (The Cure For All Deseases) и би ли споделил споменава ли се там АЛС и какво се препоръчва в нея за тази болест?



Тема грешканови [re: newage]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 16:25



Имах предвид Амиотрофична латерална склероза (АЛС) или Amyotrophic lateral sclerosis (ALS).
Благодаря предварително!



Тема Re: Ето схема на запера и книгатанови [re: newage]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 10:56



newage, благодаря ти! Ще се опитам да си набавя продуктите и апаратчето по-скоро.



Тема Re: Ето схема на запера и книгатанови [re: detuchi]  
Автор newage (идещ)
Публикувано17.08.07 12:53



частите за Zapper-a струват 5 лв. и всеки любител може да го сглоби. Добре е, когато е готово да се тества с осцилоскоп, на накрайниците, които се хващат трябва да показва правоъгъна честота 20-40KHz, 8-9 V

На

пише как точно да се използва Zapper-a.

Редактирано от newage на 17.08.07 12:58.



Тема HIVнови [re: acтpoapт]  
АвторHlV (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:55



Естествено в форума зари пълно объркване, но и така трябва да бъде, докато се намери истината!
Да напомня, че с раждането ти, никои не ти е дал ГАРАНЦИЯ, така е и в живота. НЯМА ГАРАНЦИЯ! Така е и тук, с терапията на Кларк.
Има много възможности да се излекуваш, ТИ избираш с коя!
Химия, алтернативна мед., медитация, Енергия и бла бла ..... няма край.

Аз мисля, че съчетанието на нчколко, прави успеха ..... ВЪЗМОЖЕН, не сигорен.

Лично аз отричам Химията,като лечение, затова пробвах Кларк.

Преди 4 години 2003 бях тестван HIV полужителен. Казах си, е не искам да се оставия на лекарите да си екперементиат с мен и потърсих алтернатива.
Така започнах да взимам Жълт кантарион високо дозиран. Лечението трае около 7 години под лекарски контрол, естествено.
Друк е въпроса дали може да се вярва не тестовете, та те са толкова измислени, но това е др. въпрос.
През август 2007 се докоснах до Кларк и това ме гръмна, ТОЛКОВА Е ЛЕСНО!
EASY is RIGHT! е казал един мъдрец.
Купих си книгата и билките и запера и започнах.
След месец и полувина мойта лекарка неможа да повярва, тестът беше отрицателен. Да разясня, не общият тест, а теста които развъжда активните вируси коите е много по точен от този които ти правят нормално. Др. е просто по скъп и зд. каса не го плаща!
п.п. Не карам никои да ми вярва, затова отказвам да се защитавам по написаното от мен. Които има въпрос е добре дошъл.



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
Авторлo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 13:50



жълтият кантарион го вземам при депресия.използвам Remotiv по 500мг на ден.



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
Авторevala (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 19:46



чувала съм за такива случаи на "излекуване", но ето че и в БГ има вече хора. Браво! Браво че си толкова смел! Интересно ми е естествено по какъв повод са те тествали, как смяташ че си се заразил и тн. Много интересно, какво казаха лекарите, близките ти? С радост бих се запознала с теб и според мен трябва да се говори повече за тези неща, за алтернативите, за това че не винаги трябва да се съгласява човек с медицината



Тема Re: За 5 лв е и ефекта!нови [re: newage]  
Авторpyceв (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 17:01



Надявам се, че за тези две и половина години интересуващите се са научили достатъчно и за Хулда Кларк и за нейния запер. Искам да споделя, че с очите си (в буквалния смисъл на думата) видях ефекта от действието на направен в България запер. Потърсете ме на 0887 465 316 или на e-mail: graciam@abv.bg, за да научите повече



Тема всичко е истинанови [re: pyceв]  
Авторnewage (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 12:53



Щом един доктор бива яростно преследван от официалната медицина, значи наистина има нещо истинско. А Хулда Кларк беше дори в затвора за "лекуване с неразрешени методи".

Но както и да е, наистина има стотици, стотици случаи на излекувани от диабет, рак, СПИН и какви ли още не "нелечими болести". В момента чета една книга за кариеса на Уестън Прайс



Той казва, и доказва, че кариесът може сам да се лекува, с правилна диета.
Обиколил е целия свят, бил е при индианците, австралийските аборигени, при пигмеите в Африка, и къде ли не още. И открива че там хората имат идеални зъби, без нито един кариес до дълбока старост. И също така открива, че тези от тях, които се докосват до западните храни заплащат скъпо с дегенерация на зъбите и здравето си.

Затова Хулда Кларк, освен запера дава и протокол за правилно хранене и ползване на продукти, който трябва да се спазва, ако искате "чудотворния" резултат на мнозина.



Тема Re: HIVнови [re: evala]  
Автормиcka (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 19:51



излекувах съм се по схемата на Др Кларк от дископатия, която ме приковаваше на легло през няколко седмици, сега от 3-4 години нито веднъж не ми се е случвало.

Между другото в книгите на Малахов навсякъде се говори за методите на хИлда Кларк.... всяка прилика с действителни лица .. как беше там

Прочистване на черния дроб по Х Кларк между другото не е толкова ефективно, колкото по Олга Елисеева например. Д-р Кларк малко ги попретупва нещата, не е чак толкова просто. А и нейния метод е съпроводен с повече неприятни странични ефекти. Поне на мен ми беше доста лошо



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
Авторcacao (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:53



Привет, аз се интересувам от алтернативни методи на лечение и считам, че наред с многото мошеници има наистина ценни методи, които дават резултати!
В крайна сметка всички хора гледат под лупа алтернативните методи на лечение и при неуспех с някое лечение веднага тръбят, че това е измама, лекаря шарлатанин, а малцина си дават сметка колко опити си правят с нас лекарите практикуващи т.н. Конвенционална медицина. При неуспех на лечението лекаря заявява драматично: - Не се повлия от този антибиотик, ще пробваме с друг! Защо никой не обявява такъв лекар за шарлатанин?
Наистина имаш голям късмет, че си супял да се излекуваш от тази коварна болест и считам, че би могъл да помогнеш на много хора! Предай своя опит нататък щер бъде благородно от твоя страна!



Тема програмата на Хулда Кларкнови [re: cacao]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 07:11



Аз в момента правя 18 дневната програма за прочистване от паразити и токсини по програмата на д-р Хулда Кларк Днес е 9-тия ден и се чувствам добре, няма промяна в съня ми, храната, ежедневието Аз обаче правих 3-4 месеца подготовка със екстракт от зелените орехчета, само тях един път седмично по 2 чаени лъжички сутрин на гладно, Тогава имах 3 дни лечебна криза ( след 1 месечно ползване на зеления орех) След приключване на програмата трябва 1 година да се прави превантивна профилактика един път седмично за пълното обезпаразитяване (паразити има и в кръвта на човек) Аз купувам оригиналните продукти от електронната аптека която се поддържа от нея, гаранции за високо качество и точна бройка по схемата След отваряне на шишето зелени орехчета се слага задължително в хладилника Нейния метод не вреди, ако не помогне, поне няма да навреди, така, че аз вярвам в алтернативните методи по принцип



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 12:33



опитът на света показва че за тумори нискочестотния апарат на Раиф е по ефикасен,но антипаразитната програма на Кларк е задължителна



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: az]  
Авторmilkateo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 21:29



Моля за подробности относно този нискочестотен апарат на Раиф - линк, преводи, споделен опит и т.н.



Тема Re: програмата на Хулда Кларкнови [re: K]  
Авторmilkateo (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 21:32



Моля, посочи линк към тази електронна аптека!
Как става поръчка, доставка, цени?



Тема Re: Някой има ли опит с [Кирилицата]нови [re: milkateo]  
Авторego (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 13:39



е задължителна

Редактирано от bira_more на 09.01.08 20:57.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: ego]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 18:10



www.shrc.net
drklarkStore.com



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
АвторSelvaggio (Нерегистриран)
Публикувано09.01.08 23:31



Здравей HIV
Много спешно трябва да се свържа с теб.
CD4 са ми 140 и трябваше да започна антиретровирусната но от постоянно боледуване все още не съм.
Ти си моята надежда! Благодарен съм за всяко споделено инфо.
Очаквам с болезнено нетърпение да се свържем.

salvaggo@abv.bg



Тема Книгатанови [re: rbb2]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 10:11



Видях, че по книжарниците се продава книгата на Хулда Кларк - Лечение на всички болести - 570стр. Издадена е 2007 г.
От сайта http://drclarkstore.com/ Може да се поръчват всичките продукти и могат да бъдат доставяни до България. Плащането става обаче само с кредитна карта.



Тема Re: Книгатанови [re: Mинaвaщa]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 06:20



А няма ли някой смелчага и да внесе продуктите й в България, има всичко, не са скъпи и са много качествени



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
АвторSAPlENCE (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 04:41



Ползвам от 1г класическия запер на Х. Кларк и не се съмнявам в положителния ефект. Много хора се опитват да комерсиализират апаратчето, като използват незнанието у нуждаещите се. Други се опитват да сеят съмнение относно ефективността му по какви ли не начини подобно на американската FDA и хора с интереси в бизнеса с лекрства но това е главно на запад. Приказките са едно практиката друго. В Щатите е създаден институт в който се подготвят специалисти прилагащи метода на Х. Кларк.

По същество. Лекувам стафиликокова инфекция, която е засегна простата и лигавицата на носоглътката. След 6-ят месец редовна употреба на запера, простата престана да бъде проблем по схема 3 пъти по 7 мин третиране с 20 мин пауза м/у тях, през ден. Позицията на електродите винаги се смени след всеки 7 мин от едната ръка на другата (при заболяване на простатата електродите се поставят под краката).
При носоглътката отхрачването ми бе учестено и ми създаваше неудобства. След 1г е осезателно намалено, но все пак го има. Взех си качествен йонизатор от Конрад (това не е реклама) с поръчка от Германия с който ще елиминира остатъка от инфекцията с контролирани инхалации. Обезпаразитителното действието отрицателните йони едва ли се нуждае от доказване, когато се използва и в изрядните болници.
Физически се чувствам ободрен и издрържлив.
Тук трябва да поясня, че хранителния режим и фитнеса също са от значение.
Ако човек е решил да се лекува трябва да забрави за всички ония полуфабрикати, меса (осбено салами, наденици и др.), храни съдържащи стабилизатори, емулгатори, консерванти и т.н. Защото иначе се заразява с вредни бактерии които отслабват имунната му система. Ще е добре да си помогнете с едно разделно хранене, поне докато се лекувате, защото с един гол запер работата няма да стане.

Фактът, че притежавате запер не означава, че знаете как да се лекувате. Съществуват схеми и правила на употреба описани в книгата.
Принципно запера трябва да се ползва паралелно с предписаното лечение.
Трябва да се има предвид, че при някои заболявания описани в книгата Х. Кларк запрера небива да се ползва.

Апаратът трябва да се изработи и ТЕСТВА от професионалисти или хора които имат добри познания и ОПИТ в електрониката.
Тестват се честотата и правилността на формата на сигнала на осцилоскоп.
Съществува списък на Х. Кларк с честотите при които се лекуват видовете инфекции. В общия случай се ползва 30 kHz (всъщност не се съвсем точно толкова), но при това третиране лечениетието не е толкова ефективно, макар че то също дава резултати.

Честотната настройка е от значение, защото при по-висока честота
електрическия ток преминава по близо до кожата и почти не обхваща вътрешните органи. Например червата които са източник на повечето инфекциозни заболявания остават нетретирани.
Честотната настройка се извършва с потенциометър 1М Оm, който се монтира в схемата на мястото на едното от съпротивленията.
Една 9v батерия издържа мессец, но при пада на напрежението за този месец се мени и честотата. Съветвам ви да не ползвате адаптери на напрежение.
Не изполвайте сол за подобряване на ел. проводността, не е необходима а и всички метални части ще ръждясат. Добре е кабелите и платката да са екранирани. Третирането изискава ръцете винаги да бъдат мокри а не просто влажни.

Успех



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: SAPlENCE]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 08:05



Искам да попитам - ти оригиналния запер ли ползваш на Кларк, имаш ли ключове допълнително към апарата (за всяка болест отделен клуч) Ползваш ли и зелените орехчета, пелина и карамфила по 18 дневната програма



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: K]  
АвторK (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 04:45



Пак съм аз. Това е оригиналния запер, ключовете и информацията





Тема Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: K]  
АвторSAPlENCE (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 03:04



към К

Класическият запер на Хулда Кларк е описан подробно в нейната книга
(който се интересува да ползва линковете).
Конструкцията на класическият запер НЕ включва карти за настройка на честотата и работи на 9v. а не до 15v. Следователно това което е показано на линка нещо друго.
В описанието се рекламира възможността да се програмират честотите, чрез карти, като в същото време се описва, че уреда осцилира между честотите, което е вид колебание с неизвестен по големина диапазон. Изглежда няма стабилна честотна характеристика - просто недостатъка е изтъкнат като предимство. За каква настройка изобщо става дума? От друга страна честотите които въздействат на отделните бактерии и вируси са доста.
За пълният списък на честотите "Consolidated Annotated Frequency List" който се състой от 61 страници броя на указаните честоти е около 15000.

http://www.electroherbalism.com/Bioelectronics/FrequenciesandAnecdotes/CAFL.htm

Една инфекция (а инфекцията при заболяване винаги е комбинирана) може да има от 1 до около 20 предписани честоти.
Колко ли карти му трябват на този уред и колко трябва да купувате всеки може да прецени. Друг важен въпрос е че съществува уред наречен "Синхронометър" с който се определя инивидуално честотите с които ще се лекувате.
Книгата на Хулда Кларк със схемата на класическия запер и честотния списък е на вашето внимание.


http://rapidshare.com/files/93546531/The_Book.rar.html
ключ: Hulda



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: SAPlENCE]  
Авторdali (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 12:23



Здравей

малко съм объркана. Имам запер които е с 21 честоти. от 30 000 до 10 . Предполагам че са основните честоти. Но тук чета че има много повече.
Доколкото разбирам ти сам си си направил твоя заппер. Но аз нямам никкаво понятие от електроника и въобще жички. Дали могат да свършат работа и тези 21 честоти? В списъка с честотите срещу дадено заболяване има по 10-15 варианта за честоти, значи ли че всичките трябва да се ползват или просто някоя от тях? И как да се определи съответно коя?
И не ми е ясно дали се продава такъв запер с мнoгoто честоти и колко би струвал.



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: dali]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 20:16



схемата на апарата която е публикувана в книгата е доста стара-в момента се произвеждат запери с честота от 0 до 10000000 херцаи е трудно да подбирате сами честотите, затова е по-добре да е изработен с отделни чипове / готови програми за сьответния проблем/. Освен това е добре да се изработват програми за сьответния човек след предварително тестване на честотите. От опита които имам е добре да се направи изчистване минимум 1 месец в комбинация с пелин, карамфил и орехова тинктура. Ореховата тинктура може да се прави и с орехи които растат и при нас.
Мнението ми е, че преди всяко лечение на по-тежки проблеми това трябва да се прави задьлжително и жалко ,че у нас не се обрьща внимание на паразитите.



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: dali]  
АвторSAPlENCE (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 22:45



Принципно съществуват два типа третиране.

1. Чрез класическия запер на Хулда Кларк, който разбира се е поостарял, но пък дава добри резултати по-отношение на профилактичното третиране - главно.
Уредът работи на 30 000 херца без възможност за настройка. Трябва да се има предвид, че честотата спада при спада на заряда на батерията. Една 9-волтова батерия се ползва за 1 месец, при около 3 - 5 сеанса седмично. По този начин се покриват всички честоти в диапазона до около 1000 херца.

2. При сериозни заболявания се ползват запери с широк диапазон за настройка, като предварително се установява кои са доминиращите бактери/вируси (които винаги са повече от един вид) причинители на заболяването, което също може да е повече от едно. Установяването на вида на бактериите/вирусите става лабораторни изследвания, който трябва да са (независими) поне две на брой. Според резултатите се подбират честотите дадени в списъка на адреса по-долу по които се настройва запера.
Този вид запери са прецизни уреди за които нямам стабилна информация от къде могат да бъдат купени. Реализацията и разпространението им е борба на интереси тъй като се съществуването на такива уреди се намесва дълбоко в бизнеса с лекарства.
Като алтернативен метод определянето на честотата на бактери/вируси може да се извърши и с т.н. Сихнхрометър, но това също не е толкова достъпно за повечето хора.

http://www.electroherbalism.com/Bioelectronics/FrequenciesandAnecdotes/CAFL.htm

към dali
запера който имаш вероятно ще ти е полезен ако конкретното заболяването е описано в указанията за употреба. Ако не си сигурна просто си направи изследвания и след това направи справка за честотите на адреса по-горе.



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: dali]  
Авторcoлeи (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 17:46



дали откъде имаш запер, имам болно дете ,търся помощ,



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: coлeи]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 21:16



Какьв е проблема на детето.Мога да Ви предложа запер с 21 честоти, но трябва да го тестваме дали ще Ви устройва.



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: valmar]  
АвторИвka (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 08:59



Може ли да дадеш е-майл си, имам няколко конкретни въпроса



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: Ивka]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 21:40



v48@abv.bg



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: valmar]  
Авторivana (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 20:27



Какви са тия 4естоти.аз имам оригиналния запер.ни6то не е описано за каква болест колко и т.моля обяснете ми подробно



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: ivana]  
Авторvalmar (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 21:02



Преди около месец излезе от печат книгата на Хулда Кларк на Български- там са посочени доста честоти



Тема Re: blackwalnutнови [re: astroart]  
Авторatcho (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:09



пиши на кирилица о неразумний юроде!



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: ivana]  
Авторaтцxo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 23:14



пишете на български бе педерасти. не ви ли е срам да осакатявате кирилицата ! пфу!



Тема Re: Класическият запер на Хулда Кларкнови [re: ivana]  
Автор atcho (непознат )
Публикувано09.06.08 23:16



пишете на български бе педерасти. не ви ли е срам да осакатявате кирилицата ! пфу!



Тема Re: blackwalnutнови [re: atcho]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано10.06.08 03:38



Преди 2 години го нямаше това правило, а правилата със стара дата не важат.
Едва ли ще ти прочете мнението

Bеer? Mоre?




Тема Re: HIVнови [re: Selvaggio]  
АвторHlV (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 18:54



Не знам дали е толкова въпроса за това коя терапия ще избера или коя не, а по скоро бях изложен пред личното ми отношение към собственото ми здравето. И така започнах да се ровя в книги, Интернет и кадели не. Появиха се доста въпроси които се завъртяха в главата ми.

Себе-опознаването доста ми помогна -и както по български се казва: ЗДРАВ ДЪуХ ЗДРАВО ТЯЛО! :) Живота не е по лесен от преди, но пък е доста по прост.

Ако питате някой Лама той ще ви каже че в действително няма болести, а пък за смърт и дума не може да става.
Хубавото е , че човек може да разбере какво е относително и какво е постоянно. ( да не се заблуждаваме, че това го знаем от час по физика :) )

Всичко е относително ... дори и тялото.

По някога съм здрав - по някога не. Нещата се въртят и аз гледам да съм с тях. Не съм казал че съм здрав, но не съм и болен вече. И тук съм сериозен.
Тялото най добре знае какво му трябва, аз гледам да се вслушвам по често. в него.

И пак ще напомня, че не помагам на никой по този начин, а ако някои има полза или има смисъл в това което казвам съм хепи то е ясно.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
Автор Haтypaлиcm (татко+)
Публикувано02.12.08 05:14



И двете книги на Хулда Кларк могат да бъдат свалени





Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
АвторHlV (Нерегистриран)
Публикувано27.01.10 19:14



HIV и Рак са подобни вируси. Оказва се, че и двата се намират в тялото на човек по принцип. И само в някои случай се активират и преврьщат в смьртоностни болести.
Кой са тези случай>

Когато човек живее деструктивно кьм себеси и околните!

Е най обобщено казано.

Това което те промениха в мен и се стрмят да променат в човек е начина му на живот сблзсквайкиго сьс смьрта! Тя е най добрия учител за тази цел.

На физическо ниво - тяло, трябва да се стимулира, подсили, засили, сьбуди, активира ИМУННАТА СИСТЕМА!

По какьв начин, например Хомеопатия е един от най ефикасните тя ще промени и изчисти характера от лошите му навици и това автоматично ще промени и имунната система.

Следват и др. алтернативни методи като допьлнение.

А ето я и истината.

ХИВ не е задьлжително смьртоносен!!! И аз бях сигьрен в това още през 2004
сега сьм си жив и много по здрав от преди. Никога не сьм взимал Химия.

Успех! Тьрсете ИСТИНАТА! ... и тя ще ви освободи



http://www.youtube.com/watch?v=WQoNW7lOnT4



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: rbb2]  
АвторFlavii Atius (Нерегистриран)
Публикувано16.03.11 11:02



Едно е ясно. Никой в този форум няма даже понятие как действат продуктите на Хулда Кларк. Опитът обаче е conditio sine qua non.



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Flavii Atius]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.11 15:28



Аз имам понятие.
Метода на кларк не действа!



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Пeшo]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано01.05.11 12:26



А на Райф ?

Земля в илюминаторе



Тема Re: Някой има ли опит с Хулда Кларк?нови [re: Well]  
Автор Crasiva (новак)
Публикувано20.09.12 15:46



Някой ми е написал съобщение.


здравей!от всички твои постове разбрах,че си млад,умен и образоващ се постоянно човек.Мисля,че си от "индиговите деца",а такива ще оправят нашия свят!имам молба да ми кажеш личното си мнение за уреда Zapper,дали наистина може да има полза от него.Четох противоречиви отзиви,едни са доволни,други пак не...аз знам,че той няма да излекува рак,но ако може да помогне за нещо на организъма,може да опитаме.Ще чакам твоето мнение.
Бъди здрав и все така търсещ!Успех!


Така е. Аз съм гений. По въпроса за запера ще ти кажа, че жената, която го лансира е починала от рак. По принцип тока е нещо, което е центробежно. Тоест предизвиква рак и дестабилизира ДНК. Тоест не е по-различен от всички съвременни методи, които убиват всички клетки, само защото са много силни. Иначе в по - ниски дози биха предизвикали рак. Единствения ток, който лекува рак, дегенеративни заболявания, вирусни инфекции е тока на Тесла, който си е нормален ток, но получен благодарение на помощта на ефира. Тоест КПД в неговите машини е повече от единица, защото никой не отчита съществуването на ефира.
Правят го като правят бобина с много вътрешни намотки и много малко външни намотки. Пускат импулси по външните и те завихрят ефира. Налягането в центъра на вихъра пада, останалия неподвижен ефир го притиска навътре към вътрешната намотка и така там се генерира повече ток отколкото е подаден по външната намотка. Така може да не се подава вече ток от външен източник, а само част от генерирания ток, колкото пак да завихри нов ефир. Един вид отначало се взема малко ток за мая, после като се размножи вече не ти трябва друг отвън.
Ако те интересува как става иди в Rutracker.org и потърси на Ацюковски лекцията за изобретинието на някакъв грузинец с име на идзе, и виж в Rutube.ru.
А ако ти трябва за конкретен случай и науката не те интересува, тогава ти трябват 6 000 лева за да си вземиш една готова машина или да си направиш сам.
На пазара има много неща базирани на ефира, примерно ако разделиш вода на две с ток, двете молекули завихрят повече ефир. При събирането им заедно пак във вода общата обиколка е по-малка и дадено колечество ефир артисва. То също прави чудеса. Въпросът, за да лекува рак е как е произведен тока и също как го запалваш. При повече от 20 000 херца имплодира навътре, тоест увлича ефир. При по-малко херца експлодира навън, тоест разрежда ефира. За лечение на рак ти трябва нещо, което да стабилизира ДНК. Това става като вкарваш ефир, а не като го изкарваш.
Аз машини не продавам и не правя. Просто съм добър в отсяването на идеи. В ръцете съм малко вързан. Но, защото засега няма желаещи дори и да слушат, камо ли да се включат, ако някой иска да спаси някой друг и съответно да пробва нещо принципно ново да каже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.