Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 29.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема грешканови [re: newage]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 16:25



Имах предвид Амиотрофична латерална склероза (АЛС) или Amyotrophic lateral sclerosis (ALS).
Благодаря предварително!



Тема Re: Ето схема на запера и книгатанови [re: newage]  
Авторdetuchi (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 10:56



newage, благодаря ти! Ще се опитам да си набавя продуктите и апаратчето по-скоро.



Тема Re: Ето схема на запера и книгатанови [re: detuchi]  
Автор newage (идещ)
Публикувано17.08.07 12:53



частите за Zapper-a струват 5 лв. и всеки любител може да го сглоби. Добре е, когато е готово да се тества с осцилоскоп, на накрайниците, които се хващат трябва да показва правоъгъна честота 20-40KHz, 8-9 V

На

пише как точно да се използва Zapper-a.

Редактирано от newage на 17.08.07 12:58.



Тема HIVнови [re: acтpoapт]  
АвторHlV (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 15:55



Естествено в форума зари пълно объркване, но и така трябва да бъде, докато се намери истината!
Да напомня, че с раждането ти, никои не ти е дал ГАРАНЦИЯ, така е и в живота. НЯМА ГАРАНЦИЯ! Така е и тук, с терапията на Кларк.
Има много възможности да се излекуваш, ТИ избираш с коя!
Химия, алтернативна мед., медитация, Енергия и бла бла ..... няма край.

Аз мисля, че съчетанието на нчколко, прави успеха ..... ВЪЗМОЖЕН, не сигорен.

Лично аз отричам Химията,като лечение, затова пробвах Кларк.

Преди 4 години 2003 бях тестван HIV полужителен. Казах си, е не искам да се оставия на лекарите да си екперементиат с мен и потърсих алтернатива.
Така започнах да взимам Жълт кантарион високо дозиран. Лечението трае около 7 години под лекарски контрол, естествено.
Друк е въпроса дали може да се вярва не тестовете, та те са толкова измислени, но това е др. въпрос.
През август 2007 се докоснах до Кларк и това ме гръмна, ТОЛКОВА Е ЛЕСНО!
EASY is RIGHT! е казал един мъдрец.
Купих си книгата и билките и запера и започнах.
След месец и полувина мойта лекарка неможа да повярва, тестът беше отрицателен. Да разясня, не общият тест, а теста които развъжда активните вируси коите е много по точен от този които ти правят нормално. Др. е просто по скъп и зд. каса не го плаща!
п.п. Не карам никои да ми вярва, затова отказвам да се защитавам по написаното от мен. Които има въпрос е добре дошъл.



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
Авторлo (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 13:50



жълтият кантарион го вземам при депресия.използвам Remotiv по 500мг на ден.



Тема Re: HIVнови [re: HlV]  
Авторevala (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 19:46



чувала съм за такива случаи на "излекуване", но ето че и в БГ има вече хора. Браво! Браво че си толкова смел! Интересно ми е естествено по какъв повод са те тествали, как смяташ че си се заразил и тн. Много интересно, какво казаха лекарите, близките ти? С радост бих се запознала с теб и според мен трябва да се говори повече за тези неща, за алтернативите, за това че не винаги трябва да се съгласява човек с медицината



Тема Re: За 5 лв е и ефекта!нови [re: newage]  
Авторpyceв (Нерегистриран)
Публикувано18.12.07 17:01



Надявам се, че за тези две и половина години интересуващите се са научили достатъчно и за Хулда Кларк и за нейния запер. Искам да споделя, че с очите си (в буквалния смисъл на думата) видях ефекта от действието на направен в България запер. Потърсете ме на 0887 465 316 или на e-mail: graciam@abv.bg, за да научите повече



Тема всичко е истинанови [re: pyceв]  
Авторnewage (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 12:53



Щом един доктор бива яростно преследван от официалната медицина, значи наистина има нещо истинско. А Хулда Кларк беше дори в затвора за "лекуване с неразрешени методи".

Но както и да е, наистина има стотици, стотици случаи на излекувани от диабет, рак, СПИН и какви ли още не "нелечими болести". В момента чета една книга за кариеса на Уестън Прайс



Той казва, и доказва, че кариесът може сам да се лекува, с правилна диета.
Обиколил е целия свят, бил е при индианците, австралийските аборигени, при пигмеите в Африка, и къде ли не още. И открива че там хората имат идеални зъби, без нито един кариес до дълбока старост. И също така открива, че тези от тях, които се докосват до западните храни заплащат скъпо с дегенерация на зъбите и здравето си.

Затова Хулда Кларк, освен запера дава и протокол за правилно хранене и ползване на продукти, който трябва да се спазва, ако искате "чудотворния" резултат на мнозина.



Тема Re: HIVнови [re: evala]  
Автормиcka (Нерегистриран)
Публикувано22.12.07 19:51



излекувах съм се по схемата на Др Кларк от дископатия, която ме приковаваше на легло през няколко седмици, сега от 3-4 години нито веднъж не ми се е случвало.

Между другото в книгите на Малахов навсякъде се говори за методите на хИлда Кларк.... всяка прилика с действителни лица .. как беше там

Прочистване на черния дроб по Х Кларк между другото не е толкова ефективно, колкото по Олга Елисеева например. Д-р Кларк малко ги попретупва нещата, не е чак толкова просто. А и нейния метод е съпроводен с повече неприятни странични ефекти. Поне на мен ми беше доста лошо



Тема Re: HIV [re: HlV]  
Авторcacao (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:53



Привет, аз се интересувам от алтернативни методи на лечение и считам, че наред с многото мошеници има наистина ценни методи, които дават резултати!
В крайна сметка всички хора гледат под лупа алтернативните методи на лечение и при неуспех с някое лечение веднага тръбят, че това е измама, лекаря шарлатанин, а малцина си дават сметка колко опити си правят с нас лекарите практикуващи т.н. Конвенционална медицина. При неуспех на лечението лекаря заявява драматично: - Не се повлия от този антибиотик, ще пробваме с друг! Защо никой не обявява такъв лекар за шарлатанин?
Наистина имаш голям късмет, че си супял да се излекуваш от тази коварна болест и считам, че би могъл да помогнеш на много хора! Предай своя опит нататък щер бъде благородно от твоя страна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.