Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 16.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: запек и хемероидинови [re: излekyвaн]  
АвторTaмapa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 00:36



Пайлекс хапчета на Хималая са абсолютно растителни и страшно ефективни при кървящи химороиди, но за запека трябва да се лекува с промяна на начина на живот, храна, движение, клекнала поза и т.н.





Тема Re: запек и хемероидинови [re: излekyвaн]  
Автор TERMlNATORA (новак)
Публикувано02.10.10 20:28



и аз съм бил в он клиник! 100 лева за преглет на хемероиди и крем който беше предназначен за лечение на фисура но се оказа по късно когато се загледах-дневен крем за лице!!!!Доктора беше иначе много любезен. Аз бях 4 стадий хемеройдите ми изпадаха след дефекация. и той каза аааа ти си за операция!!! Метод на лонго-специален уред , и т н едновремено и фисурата и хемероидите.1400 лева обаче някде в негов кабинет!!!!!!Отказах се .
Сега 4 год по късно се подложих на две операции в Токуда , едната за фисурата и след като се взстанових и хемероидите оня ден.Сега се възстановявам . Доволен съм!!!д-р Борисов ме оперира в централна хирургия.КАКВИ ХОРА ИМАЛО!СВАЛЯМ ТИ ШАПКА ДОКТОРЕ И ЩЕ СЪМ ТИ БЛАГОДАРЕН ДО ГРОБ!
дО ВСИЧКИ КОИТО СЕ СТРАХУВАТ!!!
недеите
БОЛИ ....НО МНОГО МНОГО ПО МАЛКО ОТ КОЛКОТО СЪМ ИЗСТРАДАЛ ПРЕДИ ТОВА.ИМАМ предвид след операцията.Самата операция не боли, аз първата бях със епидурална и приспан а втората само епидурална и някакъв коктеил от който не ме беше и страх даже .Да СЕ ЖИВ ДОКТОР ПЕЙЧЕВ (АНЕСТЕЗИОЛОГ МАГЬОСНИК) !пРЕЗ Цялата операция си лафихме с Д-р Пейчев поне през моментите в които беше при мен(работеше на две зали)
Кво да ви кажа все едно не се отнасяше до мен , не усетих нито епидуралната упоика нито слагането на абоката(една много хубава и опитна сестричка го закачи все едно го слагаше на диня)
След втората операция поне няколко часа нищо ми нямаше заради упойката, после ме заболя ама си се търпеше ...боли си ама като рана не като хемеройди...който има знае какво казвам.На другия ден ме изписаха. Не ме болеше почти 2 по 10 скала .На третия ден Цял ден 1 по 10 скала.Днес обаче първо ходене до 00 ама след дуфалак

И ЯКА БОЛКА!!ВЕДНАГА скачам в ваната с калиева перманганат, топла, мнооого помага!!!!!Ако някой се страхува или иска нещо да ме пита ,нека ми се обади 0887 621 632
Горното го написах защото ,когато на мен ми трябваше такава информация не я намерих.Надявам се да съм ви бил полезенл
(Казвам се Асен Анов и съм раялен пациент не е реклама!Работя във фирма "ТЕРМИНАТОР"ние унищожаваме хлебарки и други гадинки.)



Тема Re: запек и хемероидинови [re: .]  
Автор mynx (непознат )
Публикувано03.10.10 23:27



Майка ми имаше дългогодишни проблеми със запек и отвреме-навреме хемороиди (не толкова често, понеже тя е редовно в движение). Винаги е приемала по малко вода, не я обича много. Това, което й помогна не бяха нито лекарства или билки, а приема на вода. говоря за дълготраен ефект. Дори с чайове и лекарства може по-скоро да си навредиш, защото или спират да действат, или ти като ги спреш става още по-зле. Пробвай с вода. По много и винаги преди ядене, дори и да не ти помогне няма да ти навреди.



Тема Re: запек и хемероидинови [re: TERMlNATORA]  
Автор amazonian ()
Публикувано04.10.10 09:16



Абсолютно спира всякакъв запек

Ползвам го от година, майка ми отскоро, и решава проблемите.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: запек и хемероидинови [re: amazonian]  
Автор princesse_azur (tam-tam)
Публикувано04.10.10 21:33



Най-живата /органична/ вода е пресно изтискани зеленчуци . В сока от зеленчуци има енцими , витамини , минерали и освен ,че прочиства червата той ги лекува . Трябва да се пие от 700 мл до 1л 500 на ден , зависи от състоянието на червата . Най-добре е да се пие сутрин на гладно 700 мл , след обяд 400 мл и вечерта 400 мл.
Това е най-доброто "лекарство" против запек и хеморуиди .



Тема Re: запек и хемероидинови [re: princesse_azur]  
Автор amazonian ()
Публикувано09.10.10 01:21



Това е добро наистина. Идеята на "живата вода" е по-ниското pH, като по този начин алкализира организма, възстановявайки киселинния баланс (тъй като повечето храни действат в противоположна посока). Зеленчуковият сок също алкализира. Могат да се ползват и двете, просто при водата е по-лесно и може да се ползва в дни, когато човек няма време да направи въпросния сок, например.

Don't tell me what I can't do




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.