Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 19.04.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема gleda4ka v Plovdivнови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 14:32



Molq,prepory4aite mi dobra gleda4ka v Plovdiv,no naistina izpitana.Imam seriozni problemi,a ne mi se 6te da popadna pri nqkoq 6arlatanka,kakvito sa pove4eto.
Blagodarq predvaritelno!



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: az]  
Авторxeй (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 17:48



Добри или лоши всички са лъжепророци отритнати от божиите работи. А ти защо вярваш на тези лъжкини. Хей виж ги колко са се угоили.



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: az]  
Авторизлъraл ce (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 22:13



При няколко "изпитани" ходих преди време и ще ти кажа, че излязоха обикновени мошеници Не се връзвай на "гледачки", няма да ти оправят проблемите, от опит ти го казвам!



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: az]  
Авторroлямa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:22



Защо не пробваш с някоя агенция за гледачки (за деца предполагам)
Скоро при Гала от Нова телевизия имаше такава тема, гледачките бяха от агенция-можеш да си избереш стара или млада-и изглеждаха много свясни.Пък и агенцията гарантира за тях,че са проверени с времето.



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: roлямa]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:40



"проверени" от кого? от Гала и от някоя измислена агенция какви ли не известни гледачи и гледачки се изказваха преди мачове, преди избори и за какво ли не, и никой нищо не позна, а тъпаците продължават да ходят при тях и такива като тях. ма то простотията по хората ходи



Тема Re: gleda4ka v Plovdiv [re: xa-xa-xa]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано28.04.05 19:25



Ретистрирай се и ми остави бележка



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: sarsaparila]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 08:13



myrzi me da se reTistriram



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: az]  
Автор sarsaparila (истинска)
Публикувано30.04.05 14:54



Ти май нямаш сериозни проблеми,а?



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: az]  
Авторvirtualen (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 15:14



Първо имама забележка:Въпросите си от каквото и да е естество отправяй на кирилица!!!
Второ:Не ви ли омръзна да ви лъжат разните там гледачки , дипломирани и тем подобни! Не гледай Гала , ами гледай "Господари на ефира!"Там често ги разобличаваха. Умните хора не ходят при такива !
Гледачки и баячки използват невежите хора , а те са и бедните ! Всичко е за пари ! Ако са ви излишни-дайте ги за болните , а не за гледачки!
Трето:Ама страшно се ядосах!!!



Тема Re: gleda4ka v Plovdivнови [re: virtualen]  
Авторcпokoeн (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 15:50



Не се нерви, човешката глупост е безкрайна и богатите глупаци ходят по "гледачки"




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.