Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 29.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някой знае ли нещо за...  
АвторEднa1 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.05 19:57



..билка която да лекува бяло течение. Наскоро четох нещо за подбел-а в един вестник но не съм сигурна до колко рецептата в него е истинска. Ако някой се е излекувал от това с билка то нека да ми отговори. Опитвам да се излекувам отдавна с какви ли не медикаменти но нищо не помага.....Отчаяна съм вече! Билкари помагайте
Предварително благодаря на всички които ще ми отговорят



Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: Eднa1]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.04.05 09:52



Отварата от смрадлика ще те прочисти (с иригатор се прави промивка), само че за определен период от време. Иначе много специалисти казват, че няма отърваване.

Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.


Тема вместо билкинови [re: Eднa1]  
Автор Scandi ()
Публикувано04.04.05 10:45



Бялото течение се среща у около 20% от жените - всъщност е доста по-разпространено от колкото си мислим.

Причините могат да са различни
- лечение с антибиотици
- приемане на голямо количество захарни изделия
- взимане на хапчета против забременяване
- диабет
- бременност
- общо отслабване на имунната система

Ако течението е бяло на цвят, без мирис, т.е. ако не се касае за някакво друго заболяване, тогава лечението му е учудващо лесно. Просто трябва да спреш приемането на рафинирана захар - бонбони, шоколад, сладкиши. И да ядеш поне по една кофичка кисело мляко на ден. До 3-4 дни няма да го има.

Успех!



Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: Eднa1]  
Автор akupunkturist (и Лекар)
Публикувано04.04.05 11:37



Една единствена билка едва и ще те оправи. Иначе има Китайски билкови формули за това, но лечението изисква известно време, а и то не изключва приемането на други медикаменти. Чрез билките се подобрява и цялостното състояние на организма, което е важно за хроничните инфекции.

Иглотерапевт и Фитотерапевт


Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: Eднa1]  
Авторsindi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 14:27



Мила моя,
Бяло течение е доста относително понятие, най-доброто, което можеш да направиш е едно пълно влагалищно изследване, което включва и микоплазма.
Успех



Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: martyr]  
АвторEднa1 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 07:56



А как точно се прави тая отвара има ли точна рецепта



Тема Re: вместо билкинови [re: Scandi]  
АвторEднa1 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 07:59



Благодаря за инфото която си дал/а но аз това отдавна го знам, знам и причината поради която го получих - лечение с антибиотици, не ям шоколадови изделия много отдавна а киселото мляко и сирената са ми настолна храна
а азпитах просто за билка



Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: sindi]  
АвторEднa1 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 08:04



Мила моя,
направих го веднага без да отладам касае се за засилен растеж на кандида и въпреки всички мазила и илачи нищо не ми помогна, затова реших да се обърна и тук за помощ, обясних и причината получи се след лечение с антибиотици. Преситих се от лекарства вече имам чувството че вместо да ми помагат те все повече ми вредят.А и да си призная никога не съм обичала лекарствата, предпочитам алтернативната медицина. Затова пак питам ако някой може да ми помогне да го направи.



Тема Re: вместо билкинови [re: Eднa1]  
Автор Scandi ()
Публикувано05.04.05 10:29



Според мен е много правилно че се ориентираш към билково лечение. Аз не съм билкар, но на твое място бих опитала с най-безобидната билка - лайката. Ако пиеш по 2-3 чаши чай от лайка на ден, но да не са подсладени, това ще пречисти организма ти и с времето ще премахне и кандидата. Освен това наблегни и на зелените салати - особенно след като си пила антибиотици, е възможно да си отслабила органзима си и да са ти нужни повечко витамини.
С времето това ще даде резултат, няма съмнение, но за основното засилване и пречистване на организма се иска време.

Ако обаче в момента ситуацията е съвсем нетърпима, например имаш външно зачервяване и сърбежи, вземи си една тубичка Canesten от аптеката за външно мазане - действа много бързо за симптомите. А в това време ти вземи мерки за общо засилване на организма си, за да премахнеш причината.

Дано да имаш успех!



Тема Re: Някой знае ли нещо за...нови [re: Eднa1]  
Авторsindi (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 11:06



Мила моя,
както си говорим с теб,
аз също се бях отчаяла като тебе, но накрая намерих и лекарствата и истинската причина. Ако наистина е само кандида тя напрактика е почти нелечима, ако си от организмите които са по податливи. От орунгал в съчетание с някакъж вагинален антивирусен препарат, няма начин да не ти мине, но за да не се появи пак трябва да си засилиш имунната система, затова вече търси билки и илачи. Повярвай ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.