Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 26.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: Дeлфин]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 00:17



лазерната епилация в бг е гола вода. освен да те изпогорят, увеличат окосмяването поради некадърни процедри с ефект = бръснене и да ти вземат парите, други ефекти не чакай!
виж електроепилация с игла дава резултат, и то ако попаднеш на съвестна козметичка.



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: xм]  
Авторxeли (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 16:47



резултата от електроепилация траен ли е или след определен период от време пак израстват



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: xeли]  
Авторsd (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 15:00



Ei, kakvo stana s toq polski hvosht , nqkoi probval li go e ?



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: xeли]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 12:00



при мен не израстнаха - на брадичката си правих. може да се наложи да се махат няколко, но примерно на половин една година. което си е нищо работа.
преди се скубех на няколко дни.



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: NEW]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 16:07



Iskam da popitam v kraina smetka nqkoi pravil li e receptata s polskiq hvosht i da spodeli rezultatite!!!



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: tiger_tulip]  
Авторбyrи бapaбaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 10:38



ако ползвате полски хвощ ще станате,като мен!



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: бyrи бapaбaтa]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 03:50



стига с тоя полски хвощ бе как може да сте толкова наивни.той се използва точно за обратното даже подхранва растежа на космите!
колкото до електроепилацията това е единствения метод с доказан ефект.премахва космите завинаги и не са нужни никакви поддържащи процедури след това,но този метод не става за големи участъци и освен това отнема много много време и търпение и болка естествено.
с лазера е по бързо но не е пълно,и все пак аз от лазера съм доволна.



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: lubopiten]  
Авторeпилaтop (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 23:19



Щом се ползва при ЛЕЧЕНИЕ НА КОСОПАД едва ли ще помага за трайно обезкосмавоне.



Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: NEW]  
Авторtruman (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 14:39



Извинете, че се намесвам...При мен полския хвощ помогна много.Имам окосмяване по цялото тяло, особено краката бяха отвратителни. Да си "топнеш" ръцете, както прочетох, не помага.Във четири литра вода се сваряват 400 грама полски хвощ - около половин час, после се прецежда течността и се излива във гореща вана. Водата трябва да е до гърдите, за да не се затормозява сърцето, и да е с максимално търпима температура. След 15 мин. излизате от ваната, без да се триете се увивате в халат и лягате за около половин час. Настъпва бурно изпотяване. После се изплаквате и така - 2-3 пъти на седмица, докато направите поне 20 вани. Полезно е и за бъбреците. Та след тези 20 вани космите не изчезнаха, но изтъняха страшно много и се разредиха, сега нямат Абсолютно нищо общо с това, което беше. Може би помага изпотяването, не знам, но определено съм много доволна. Пробвала съм и лазерна, и фото, и електроепилация и определено само последното помага наистина! Просто нямаше как да си кисна лицето във ваната, ставаше ми лошо.Аз поне съм пробвала, не слушайте хора, които само са чули.





Тема Re: ПОЛСКИ ХВОЩ обезкосмяваненови [re: truman]  
Авторnema (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 22:07



Ми аз видях вече някоко рецепти с различни дози.
При теб хвоща сушен ли беше предварително?
Причината поради която не са опадали всички косми е че може би си стоя много малко време във ваната,във всички рецепти пише поне 1 час,ти само 15 мин.

по 400 грама за 20 вани е доста,от къде си събрала толкова количество?
Може ли да пибликуваш снимки преди и след процедурата?
и снимки на полския хвощ?
мерси предварителни.


Само ще пусна рецептата която е постната във един друг форум.
"Искам да споделя какво прочетох в една българска книга за народна медицина на проф. Христо Мермерски. 4-5 кг. полски хвощ се заливат с 10 л. вода и се вари, докато водата остане наполовина, тоест 5 литра. Тези 5 литра се изсипват във вана при другата вода и човек трябва да се кисне във ваната около 1 час. После всички косми по тялото постепенно окапват и после никога не поникват отново.Ако е нужно , процедурата се повтаря още един път.
"

Много мерак имам да е пробвам,но нямам вана,нито хвощ незнам от къде да си набера :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.