Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 28.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Vimax система за уголемяване на пениснови  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано16.12.04 10:45



Моля, кежете някой ползвал ли е системата Vimax?
Какъв е резултата?
Благодаря



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 18:42



A za kakwo ti e po golqm penis ?



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: Xexo]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано23.12.04 18:04



Da imam.



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
АвторXexo (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 06:26



E ti hubawo she imash, ama ne wizhdam za kakwo she ti sluzhi. Oswen ako ne si reshil che she ti e po lesno da si igraesh s nego, ne wizhdam nikakwa polza. Ako si mislish che zhenite she ti padnat na kolene ...



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: Xexo]  
Авторбyбaтa ми (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 20:04



Търси си момиче с малка путка та да ти пасне на малката буба.
Не се занимавай с уголемяване на бубата-вредно е!



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Автор Пaтлaджaнчeтo (Ангуа)
Публикувано01.01.05 20:28



Нали помниш и Азис колко рева и как разправяше каква саможертва направил, че толкова много го боляло...Дори припаднал



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Авторbillix (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:24



Ползвам я от няколко месеца.
Без да съм казвал на приятелката си, сама на няколко пъти под формата на шега ми подхвърля, че сам бил пораснал



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: billix]  
АвторCaтaнaил (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 12:56



Запали ми интереса, дай малко детаили, като КОЛКО си доволен, постоянен ли е ефекта, колко ти струваше, от къде ги купи и т.н.



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пенис [re: Caтaнaил]  
Авторbillix (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 15:48



Много съм доволен а приятелката ми май повече от мен, в началото си мислех че съм си дал парите на вятъра ама има ефект и то забележим, то не че аз много имах нужа. Eдно приятелче ми ги поръча от някакъв сайт. Ще го питам за адреса и ще ти го дам.



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 15:36



Zdraveite, popadnah na tazi tema i mi stana interesno i naburzo se pointeresuvah za kakvo ide re4 - porovih se iz i-neta. Eto do kakuv izvod stignah bez da sum profesor naistina. Nikude ne pi6e koi e proizvoditel na tova 4udo. Reklamira se kato No1 na US pazara. Tam znaem 4e za da se prodava lekarsrvo hrana ili kakvoto i da e minava prez FDA - komisiqta po lekarstva i hrani. Tam nqma ni6to po vuprosa - lipsva registrirano takova ne6to. Pi6at o6te 4e za tqh e imalo statii v New York Times, Newsweek, Time i drugi izvestni izdaniq. Edin burz search v saitovete im oba4e pokazva - NI6TO , nqma duma pisana. E haide sega kak da si pomisli 4ovek tova vqrno li e ili ne. Koito iska neka da se trovi. Moje i da ti porasne pi6ka ot tova , no nqkoi znae li i kakvo drugo moje da dokara tova - insult , infarkt , rak....
haide sus zdrave




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.