Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 01.07.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Авторpaliosh (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 17:44



pak na men mi e malka pishakta ama mi davat da se razhojdam iz zdnia dvor a tam mi e komfortno:)



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: paliosh]  
Авторorън (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 20:20



Това е пълен кенеф само ти взимат парите.Карай с това дето те е дарил бог!



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Авторfilip (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 20:28



аз лично съм ползвал тази програма, порасна с около сантиметър и половина но не мисля ,че получих очаквания резултат заради който си го взех



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: filip]  
Авторpe6O (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 01:00



Няма ли някой да даде още някой пример относно изпробването на това VimaX?????



Тема Има и други начининови [re: kiro]  
АвторToяroв (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 01:10



Аз лично опитах един начин, който определено имаше малък ефект, но трябва да се прави редовно и продължително, а аз се занимавах доста кратко време, щото и чак пък толкова не ми е трябвало Правят се разни упражнения, но не знам да има сайт някъде с тях.



Тема Re: Има и други начининови [re: Toяroв]  
Авторpe6O (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 21:02



E kaji gi teq uprajneniq de...podskaji malko, aide nqkoi da se obadi po temata de.....vuv varna sa mujete s nai-malki pi6ki i az zatova. vse pak nikoe momi4e ne bi se kefila na 14sm. I vpro4em sum na 13. Nqkoi znae li do koga zastat penisite???



Тема Регистрирано е в държ. комисия по стандартизациянови [re: pe6O]  
Авторзaинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 15:19



Проверете в www.fda.gov Лекарството си е регистрирано. Производителя е от Канада, Монреал



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Автор Fittman (непознат )
Публикувано07.08.13 15:44



Бих ти препоръчал упражненията за уголемяване на пениса като добра алтернатива. Това е метод, при който не е задължително да се приемат някакви добавки.

Има такива, които са предназначени за увеличаване на дължината, за увеличаване на обиколката, за подобряване на ерекцията и за повишаване на издръжливостта (за забавяне на еякулацията).

Обикновено се изпълняват като се комбинират и се включват в програми с определен брой серии и повторения.
Повече за упражненията можеш да откриеш като потърсиш тук в Google:


Насочи се към безплатните сайтове. В тях има много повече инструкции и съвети.

Между другото тук може да разгледаш и една презентация на Vimax с видео:



Тема Re: Vimax система за уголемяване на пениснови [re: kiro]  
Автор Milen-Georgiev (непознат )
Публикувано19.08.17 19:53



аз я ползвах и не съм много доволен, едва 1 сантим за 4 месеца. Отказах се и почнах тези хапченца :

. От 3 месеца на тях съм и вече ми е голям с 4 сантима отгоре(от началото, дефакто 3 след почването им).
Сега съм ги спрял и тествам дали ще се задържи ситуацията такава и няма да спадне...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.