Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 22.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дора Стоева от Ямбол  
Авторheko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 19:44



Някой има ли достоверна информация за лечител Дора Стоева от Ямбол. Преди е работила в с.Мелница. Много голям интерес към нея /записва за след 2 месеца близо/ и повлиява много заболявания. Та ако някой е ползвал нейните услуги или е чувал за нея нещо би било добре да го сподели!



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано21.08.04 20:24



Човешката наивност и вяра да какви ли не "чудеса" водят



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Авторбoжe (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 10:50



боже колко мъка има на този свят боже...



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Авторas (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 21:24



ot yambol sam, no ne sam 4yvala za dora stoeva



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: as]  
Авторpeaлнa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 23:39



Моя роднина беше на преглед -баене при Дора Стоева.Резултат -НИЩО.НЕЕЕЕ греша има резултат единият джоб се изпразни,а другият се понапълни.Човек не знае къде и кога ще го засърби,а някаква си ще му дава рецепти лечения и наставления.



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 00:19



Аз съм ходила при нея преди 3 години
шарлатанка от класа е.



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: lva]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 18:39



Посетих я преди 3 години. Много се чака пред вратата и. Не съм впечатлена. Забелязах че много се хвалеше как всичко сама правела, без мъж в живота и , и как построила параклис някъде в Родопите. Уж пари не взема , но на човек му става неудобно и оставя пари... тя бърза да успокои че ще ги даде за параклиса. Иначе... никаква полза от съветите и. Явно е дистрибутор на Алое Вера и предлага на всеки от продуктите им. Човек си отива наистина с празен джоб. А...тези продукти може и да помагат , но са билкови и трябва да се купуват ежемесечно. Така че, пригответе си по 200-250 лв и тогава спокойно можете да я посетите. Успех!



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: Инa]  
Авторлилия (Нерегистриран)
Публикувано28.04.09 21:27



Коя е тази лечителка?





Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Автор elennda (непознат )
Публикувано09.05.16 23:22



Помогнала е на много хора, около мен, на които лекарите не успяха. Не на всеки, но може би - вяра, съдба Това е моето мнение-лекува по Божия воля. Желая успех в лечението на всеки!



Тема Re: Дора Стоева от Ямболнови [re: heko]  
Автор westminster20140722120456 (непознат )
Публикувано29.06.16 00:10



на мене ми помогна много. месеци наред лекарите не можеха да ми поставят диагноза. веднага ми каза причината, за да се предпазя, а не да лекувам последствията, както се практикува в традиционната медицина. лекарите ми предписаха какви ли не лекарства, които изобщо не съм вземал.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.