Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 01.05.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Kokoshi trynнови  
АвторMuti (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 14:14



Do tozi moment ne znaeh daje kak izglejda, no ot mesec e na dlanta mi i e mnogo nepriatno:(((
Pomognete... Kak da go mahna



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Muti]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано01.12.03 19:44



Остави някакъв емайл или се регистрирай за да мога да ти пусна бележка.
Копирала съм си почти всичко което е излязло по темата в клубовете на дир-а и мога да ти го пусна.
Има доста рецепти, но ти ще прецениш коя да ползваш.

Желая ти всичко хубаво !



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Elsa]  
АвторHoneyDew (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 00:15



Zdravei!

Az imah mnogo kokoshi truni predi godini....napravo se biah poboliala. Probvah kakvo li ne...s vodeni4ka ot priasno zaklana kokoshka, s jivovliak, s smokinovo mliako, s zavurzvane na 4erven vulnen konetz i kakvo li oshte ne...no ne se polu4i :( I kolkoto i da mi e nepriano edinstvenoto reshenie se okaza goreneto s te4en azot :( Ako azota e presen go premahva ot 1 put...ako ne e.mu4ish se i hodish da ti go goriat niakolko puti.
No ne e tolkova nepriatno...samoto gorene ne boli, boli posle. Stava na mehur, koito triabva da izrejesh i gotovo:)))) SMURT NA KOKOSHIA TRuN:))))



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: HoneyDew]  
АвторMuti (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 09:56



Tova s azota mi se struva mnogo nepriatno:(
Shte sym blagodarna na Elza ako mi prati alternativni varianti na e-mail: petiam@top.bg
Predvaritelno blagodaria



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Muti]  
АвторOщe eдoн c пpoблeм (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 22:13



Аз ходих при ортопед - мислех че имам кокоши трън, но той ме каза, че е вид костен израстък, който трябва да се оперира.

какво е това - някой имал ли е? Защото аз имах кокоши тръни преди, изгориха ми ги и изчезнаха, а това си прилича пак на такова.



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Oщe eдoн c пpoблeм]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано03.12.03 21:49



и.......
не бъди скръндза в информацията като питаш.
ми конкретизирай къде ?

щото така трябва да ти се гадае, пък нали знаеш че гадаенето не е безплатно



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Elsa]  
Автор Shina (търсеща)
Публикувано10.12.03 09:54



Здравей Елза,

Моля те пусни ми на е-mail всичко за кокоши трън . Имам вуйна, която има големи проблеми. Опита доста неща но за сега нищо.
Благодаря.
Приятен ден.

Шина



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Shina]  
Автор Elsa (usmivka)
Публикувано11.12.03 21:24



Шина,
изтегли си емайла
Всичко хубаво !



Тема Re: Kokoshi trynнови [re: Elsa]  
Автор Люб (свирчо)
Публикувано12.12.03 13:30



здравей, Елза,

ако можеш, прати и на мен някоя рецепта :))

премахнах ги с азот (става много бързо ако лекарят задържи азота по-дълго в/у кокошия трън), но излязоха пак по ръцете (по пръстите), на други места. явно причината си остава, лекуваме само следствието. някои казват че е от лоша хигиена на ръцете...



Тема az imahнови [re: Muti]  
АвторAnna (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 14:54



okolo 10- ina po rucete. Mahnah gi s kaliev permanganat. Prodava se v aptekata i e na lilavi granuli. Slaga6 kapka voda vurhu koo6iq trun i kolkoto se moje pove4e granuli. Zalepi s lepenka. Nqkolko 4asa sled tova 6te zapo4ne da te boli, no ne se pritesnqvai bolkata e ponosima. I ne se jali, ako vidi6 4e ne e izgoren, povtori pricedurata. Znai, 4e korenite sa mnogo dulboki! Kogato e izgoren 6te zapo4ne da ti te4e kruv. Ako ima6 nqkolko, sloji samo na purviq. Drugite iz4ezvat sami!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.