Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Псориазис  
Автор elmax (нова)
Публикувано05.07.03 19:15



Здравейте!
Имам проблем с кожата, с ужасен сух псориазис. Сега съм на 22, имам от 12 (тогава само на едно място). Сега имам по краката и ръцете, като не дай си Боже да се притесня по-дълго за нещо и излиза и на нови места. Свързано е с лек сърбеж. Пробвах хомеопатично лечение, море, слънчеви бани, но резултата винаги е временен. Опитвам се да не се тревожа много-много, но това помага само да не излизат нови екземи. Знам че това е някаква защитна реакция на организма-вместо да заболее някакъв вътрешен орган, болестта избива навън по кожата. Не мога да кажа, че се притеснявам от това, но въпросът е естетически. Избягвам да нося къси дрехи, блузи с къс ръкав, защото имам и по лактите. Ще бъда много благодарна на всеки дал съвет, било то и да ми препоръча някой народен лечител. Вече на всичко съм готова...

П.С. Заболяването при мен е наследствено.

Още незнам


Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Автор nedkos (непознат )
Публикувано06.07.03 11:39



Здравейте
Какво хомеопатично лечение сте пробвали? Лично аз съм помогнал на няколко души предписвайки им подходяща хомеопатична терапия.Проблемът се разрешава на цяло.Ако желаете може да ме посетите на адрес.Пловдив
ул."Авк. Велешки "№ 34 Или ми пишете на : nedkosubev@abv.bg
Опишете поразените участаци .Размера на люспите ,цвета на подлежащата кожа,видът и груба или нежна?Колко сте висок и колко килограма тежите?Боледували ли сте от нещо друго?Кога се увеличават засегнатите участаци зимата или лятото?сърбежът засилвали се кото сте на топло и като си легнете в леглото?Излиза ли ви често херпес?Какви храни предпочитате?Какъв е вашият характер ,притеснителен ,агресивен нетърпящ противоречие и тн.Доколко гъвкави са ставите Ви ?Как сте със зъбите?Уморявате ли се лесно ?Как понасяте топлото и студено време?Сигурно ще имам още въпроси след като ми отговорите.Гарантирам Ви ,че правилно проведеното хомеопатично лечение ще разреши проблемът Ви

с уважение д-р Събев



Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Авторlena (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 19:42



мила,

Прочети малко по-нагоре за японските кристали (така наречените алги)
Аз лично познавам хора с подобни на твоя проблем.
Няма да ти навреди да опиташ. Пий водата и мажи болните места, ще получиш резултат след няколко седмици.

Успех,



Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Авторlena (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 19:52



Пак съм аз,
Твоят проблем е вероятно се дължи на отслабнала имунна система или проблеми с кръвта. Трябва да работиш по този въпрос. Ще ти препоръчам да взимаш 2-3 месеца биологично активните добавки на ВИЖЪН - те изчистват организма от токсини и хранят директно клетките. Подробна информация на:
www.visionbulgaria.com



Тема Re: Псориазиснови [re: lena]  
Автор elmax (нова)
Публикувано12.07.03 11:55



Благодаря за съвета, ще се позаинтересувам по-подробно и ще пиша дали има резултат. В момента започвам ново хомеопатично лечение и се надявам да помогне. Ако не- кристалите са наред :) Всичко добро!

Още незнам


Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 13:34



Здравейте,противно на мнението че псориазис не се лекува.... ДРлНОНА КУХИНА доказва че е възможно да се отървете от проблема. Тя ще бъде в София на 20,09,03год. Обади се за покана на тел. 02/9207516 , 0888-877928,
e-mail:iskra_t@mail.bg Татяна Трифонова, посети за предварителна информ.
www.drnona.net . Очаквам обаждане и успех.
Татяна



Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Автор chanyo (непознат)
Публикувано21.09.03 17:43



Не се самозалъгвайте ,че можете да се излекувате пробвайки рекламираните продукти на псевдолечителите. За съжаление до сега не е известен случай на излекуван.Псориатиците в България сме над 30000 и различни мошенници правят пари от това.Ще трябва да свикнете и (ще ви прозвучи невероятно) дори да извлечете полза от това.
("вервайте ми")



Тема Re: Псориазиснови [re: nedkos]  
АвторБaй Caндo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 19:41



Не гарантирай Недко щото не си Господ Виждали сме такива гаранти като тебе как се дънят



Тема Re: добавкинови [re: lena]  
АвторБaй Caндo (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 19:45



Да, и ще напълниш гушата на фирмата основно Във всеки случай досега не съм видял някой излекуван с продуктите на Вижън въпреки многобройните им "свидетелства", че този или онзи се били оправили. Аз познавам няколко души, които ги пият и дават луди пари на месец, ама ефектът е незначителен в някои от случаите, а пък в други - въобще няма такъв!



Тема Re: Псориазиснови [re: elmax]  
Авторsema (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 10:39



Здравейте,
искам да споделя с вас моят "метод" за лечение на псориазис.При мен той е от типа "капков"?! Преди 7 години се появиха обриви по цялото тяло.Къде ли не ходих... Накрая реших да опитам с гладуване п методиката на Лидия Ковачева.
Две седмици глад + две седмици захранване. Допълнително направих лечебни вани със смрадлика - 20 дни.(350 гр. от билката се запарват в 5 л. вода и отварата се изсипва във предварително напълнена вана. Стои се във вода по 15-20 мин.). Няма да ми повярвате, но на третата седмица "капките" почнаха да изчезват.После направих посещение при професор Ботев - знаете, че той е един от пионерите в изследване на това заболяване и той ми предписа чернодробни хапчета ( забравих името), които приемах около месец. Заедно с това след лечението започнах приема на "рибено масло". Приемах таблетките по 3 пъти дневно в продълйение на месеци - не помня колко, но си спомням че ги спрях, когато получих алергия от тях! Не се смейте, но наистина така беше.
След това в течение на годините си правих разтоварващи гладувания веднъж годишно + задължителните морски бани 15-20 дни годишно.
За жалост последните две години се поотпуснах и "го ударих през просото" - ядене + питиета + нездравословен начин на хранене и живот и резултата не закъсня. На седмата година отново се появиха "капките" е не толкова много, но като начало и знак.
Лично за мен хигиената на хранене е от изключителна важност за псориатиците. Мисля пак да приложа изпробвания от мен метод, пак да видим дали и този път ще успея.
Не знам дали знаете, но болните от псориазис не се разболяват от рак. Статистиката сочи, че при мъжете вторичното заболяване е обикновено сърдечно-съдово ( както стана с баща ми. от него съм наследила заболяването), а при жените - диабет!
Не съм пробвала хомеопатия, но е напълно вазможно и този вид лечение да е добро.
Категорично отхвърлям кортикостероидното третиране!
Поздрави на всички вас и успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.