Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 28.06.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Тема херния-безоперативнонови  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 18:43



Знае ли някой безоперативно лечение на херния на корема?



Тема Re: херния-безоперативнонови [re: vlado]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 16:00



Това е рецепта от kesten4е ,
"Ina4e az mu lekuvam vatre6nata xernija sas bilkata izsipliv4e, bolkata vednaga namaljava o6te s parvata doza. Moje6 da si ja zapi6e6 pri tvoite bilki. Daje taka i se kazva na latinski xerniarija. Otkrix ja slu4aino predi godini i toi ot togava si ja pie pri nujda. Prigotvja se mnogo lesno i e. prijatna za piene,s dax na seno e.600gr. voda da zavri, zaliva se bilkata, zaxlupva se i se prezejda sled 15 minuti. Pie se 3 pati na den. "
Ако искаш Пробай я
Пожелавам ти бързо оздравяване !



Тема Re: херния-безоперативно [re: vlado]  
Автор AZZA (непознат)
Публикувано30.03.03 14:56



Сигурно ли е че е херния? Имах случай - на жената и казваха ту че е херния ту че е апандисит. Един доктор искаше да реже херния, а другия апандисит!
Ама никой не беше се сетил да я попита дали тя от около двайсет години няма пиелонефрит? Не я срязаха! Вече е добре! Онзи ден я срещнах натоварена с чантите по центъра.
Мисълта ми е - да не е нещо друго!



Тема Re: херния-безоперативнонови [re: AZZA]  
Авторvlado (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 16:24



Херния е. На такова място и по такъв начин е, че няма съмнение за никого. Отдавна отлагам операция с надеждата, че ще намеря алтернативно лечение...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.