Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 03.07.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Bolest na Hodjkin [Кирилицата]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 14:26



е задължителна

Редактирано от bira_more на 13.08.11 23:15.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 18:21



Определено съм заинтересувана, защото свекървичка ми страда точно от нея болест, но понеже я водят за нелечима бях оставила нещата на самотек. Къде ли и какво ли питах и опитвах.
Ще съм ти определено благодарна, ако я оповестиш тук, за да могат и други да се възползуват.
От сърце ти Желая Здраве и Щастие !
Весело празнуване на Свети Валентин - празникът на влюбените!
Елза



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Eлзa]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 20:10



Utre ia imash. Ne gubete nito den obache. Kogato bratovched mi se rasbiolia ( predi 25 godini) biah dete i ne pomnia mnogo koga vidimo se e podobril, no lelia mi mi e raskasvala, che promianata e nastapila dosta barso. A pri nego beshe naprednal stadii.
Posdrav
Do utre



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 01:19



Благодаря ти Надя !

Желая ти Щастливо празнуване на Свети Валентин !
Бъди винаги и от всички обичана !
Елза



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Eлзa]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 08:50



И така са по-ясно ще се опитам да пиша на кирилица.
За да не си помисли някой,че това са измислици ще ви разкажа какво се случи в нашето семейство.
И така братовчед ми заболя от болестта на Ходжкин когато беше на 17 години( сега е на 45)-т.е преди 28 години. Доколкото знам тогава и болестта не беше толкова популярна. В нашият град не можеха да го лекуват и го изпратиха в София. Е... последваха биопсии и вероятно и др. изследвания и диагнозата беше потвърдена. Исписаха му лекарства,но състоянието му се влошаваше и накрая го изписаха, за да не ... се случело най-лошото в болницата. за преживяното от родителите му няма какво да споменавам. Той е единствено дете и беше толкова малък тогава. При това не трябваше да му показват колко е сериозно положението. Накрая вече не можел да се храни. Тогава баба му чула за тази рецепта от други бабки( те едва ли са знаели какво е болест на Ходжкин ама...) и леля ми като последна надежда се хванала с упоритостта ,която само една маика може да прояви да я приготвя всеки ден. Подобрението настъпило мн. бързо, а при контролния преглед лекуващия му лекар бил просто изумен от промяната-болния вместо да умира укрепвал. И така до ден днешен тои си е О.К. Отдавна вече не ходи на исследванич, защото няма и помен от болестта.
Другият човек ,който се излекува е мой колега ,когото не познавах лично,но за когото преди време чух, че е болен от сащата болест. Дадох да му предадат тел на леля ми и той и се обадил,записали си с жена му рецептата и започнали да я изпълняват.След около година( ас вече го бях забравила ) ми го показаха в служебния автобус-добре изглеждащ ,здрав мъж( така и не се запознах с него,което просто няма значение.Важното е,че е жив и здрав).
Доколкото знам и леля ми е давала резептата на др. хора,които и до ден днесхен и се обаждат на жсеки прасник от благодарност.
Оттогава в нашето семейство си я правим тази рецепта когато има някакъв проблем със здравето. Така по-късно баща ми беше опериран от тумор на пикочния мехур,който съжсем не беше доброкачествен. Опеерираха го и после сапочнахме отново с нашата панацея. Сега след около 5-6 години при последните изследвания се установи, че няма новообразувани тумори,няма разсеики( слава Богу). Тук не снам дали е помогнала резептата или Господ, но факта е нализе.
И така
Ето за какво става въпрос
Вземат се 2 големи глави чесън, изчистват се и се накълцват на ситно. Поставят се в малък съд и се саливат с 300мл току що кипнала вода. След ,което тоси малък съд се поставя в по-голям сущо пълен с вода( т.е водна баня). Слагаме на котлона и много внимателно следим водата във външния съд. Трябва да свалим от огъня когато сапочват да излисат едни малки мехурчета ,предхождащи самото завиране( преди да клокне както касват готвачите)След това сваляме от котлонаи покриваме с марличка така както са си двата съда един в друг до сутринта.Са да проверим дали правилно сме го приготвили:
1. Водата в съдчето с чесъна трябва да е бистра
2. Чесънът трябва да е твърд
Ако едно от тези 2 условия не е изпълнено го изхвърляме и го приготвяме отново.
На сутринта се прецежда расделя се на 3 и се пие преди 20-30 мин преди хранене. Мосхе да се прави непрекъснато докато има чесън на глави
ВАЖНО: Не се приема по време на химиотерапия( честно казано не знам защо, маи,че им прилошавало на болните...). Малко е трудоемко , но си заслужава повярвайте ми.
Е мейлът ми е nkirilova@yahoo.com
Moля ако изпълните препоръките ми и вашите близки се почувстват по-добре драснете ми 2,3 реда-ей така да знам ,че съм помогнала нанякого
Успех на теб Елза и дано свекърва ти оздравее.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
АвторEлзa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 13:33



Мила Надя,
Сърдечно ти благодаря !
Желая здраве на Теб и Твоите близки !
Още сега ще копирам рецептатати, така както си е на 3 човека, знам че веднага ще я почнат и при всички случеи ще ти пишат. Аз също ще я правя, дано помогне, че свекървичка ми е много добричка !

Поздрави
Елза




Тема Re:SA ELSAнови [re: Eлзa]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано14.02.03 13:58



Радвам се да помогна.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 13:40



Възхищавам се на желанието ти да помогнеш !!!

Рецетата е лесна за изпълнение и много евтина. Не изисква никакви усилия. И не може да навреди! Напълно си струва човек да опита ! Аз ще го направя!

Надявам се да помогне на много хора!

БЛАГОДАРЯ ТИ !!!






Тема Re: Браво Надя!!!нови [re: .....]  
Авторr-н Cakckoбyproтckи (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 04:38



А знаеш ли дали тази рецепта би могла да помогне и за лекуването на други болести и какви?
А какви са тези съдове точно?Може ли да ми ги опишеш?Знам какво е чесън,но не мога да си представя какви са съдовете за водната баня.
Все пак ти благодаря и е хубаво че има хора като теб,готови да помогнат на други,които са в нужда!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
АвторMaika (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 18:52



Receptata naistina e mnogo lesna za izpalnenie,samo imam edno vaprosche....za 2skilidki chesan,ili za 2glavi ...zashtoto pishe glavi,no vse pak ako ne te zatrudniava da utochim.Mnogo ti blagodaria!!!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Авторmaika (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 18:55



Mnogo molia za utochnenie....za 2ckilidki ili za 2 glavi chesan stava duma.Blagodaria!



Тема Re: Браво Надя!!!нови [re: r-н Cakckoбyproтckи]  
Авторgagalove (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 19:33



az si zadushavam chesun no shte pochna i az s tazi retzepta :]
a sudovete za vodna bania sa edna malka tendjerka ili kupichka v koiato se poparva chesuna i edna goliama tendjera v koiato se slaga po-malkata
uspeh na vsichki i mnogo vi zdrave
ima tolkova knigi izpisani za chesuna i nesluchaino predpolagam
dano da pomogne na vsichki bolni po sveta
mersi otnovo za retzeptata



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторgagalove (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 15:29



az imam edin vupros
kakuv triabva da e po-malkiat sud v koito prakticheski e chesunut - metal ili portzelan zashtoto tova ima znachenie za kachestvata na technostta



Тема Re: SA VSICHKI,KOITO ME PITATнови [re: gagalove]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:09



Isvinete me. Naposledak imah mnogo rabota i ne sam vlisala. Ne slagahme chesana v edna kolba( himicheska) i neia ia postaviahme v tendjera. Vanshniat sad niama snachenie.
Stava vapros sa 2 glavi chesan.
Imaite predvid, che ne e sigurno, che lekuva VSICHKI VIDOVE RAK. As sam pisala sa kakvo e pomognala tasi rez. na moeto semeistvo. Shelaia sdrave i uspeh na vsichki
Nadia



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
АвторLiana (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 22:59



Nadja,
Kude moga da namerja tazi recepta sa kojato govorite. Brat mi e mnogo bolen . Premina 6 mesechna chemoterapija i sega pak trjabva da zapochne.
Rasbrah che se ispolsva chesun no kakvo oshte. Molja te pishi. Blagodarja



Тема Re: до Лиананови [re: Liana]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 23:41



Написана е малко по-нагоре,прочети всички писма на Надя.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Liana]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 02:40



Ако искаш разгледай и темите:
- "рак" - в нея също става въпрос за Болест на Ходжкин;
- "ракът и неговите последствия" - където става въпрос за лечител, който може да помогне с билки при тази болест.
Има и една лечителка в София която също се справя успешно с болестта и помага на организма да се възстанови след химио и лъчетерапията.



Тема Re: Liana,нови [re: Liana]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 20:27



Liana, Rezeptata e TUK v tasi tema, malko po-gore. Podtemata e "REZEPTATA"
Shelaia barso osdraviavane na brat ti
e maila mi e nkirilova@yahoo.com
Ako imash ? Pishi mi!!!!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Автор KlA ()
Публикувано19.03.03 02:35



Blagodarnosti za Nadia!!!
Prdi dve sedmici biah izvadila receptata ti za edna kolejka. Maika i e bolna ot rak na korema. Veche daje bila tolkova zle, che spriala da se harni. Pedlojih i da opita. Vse pak nishto ne gubi. Pochti bish zabravila za tova, no dnes nai neochakvano mi spodeli, kak tova zapochnalo da deistva. Ot edna sedmica nai-redovno i prilaga tvoeto lekarstvo, i sastoianieto na maika i zapochnalo da se podobriava. Zapochnala da proiaviava interes kam hranata i niakak si jivnala. Inache bila s edinia krak.....znaete kade!!!Tova e za sega ako ima oshte podobrenia, shte vi pisha....ama i tova nikak ne e malko



Тема Re:SA Kiaнови [re: KlA]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 23:21



Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tolkova se radvam. Da e shiva i sdrava shenata. Ako prodalshava da se podobriava(dai Boshe) pishi molia te. Taka shte obogatim opita i shte snaem v kakvi tochno sluchai na rak pomaga.



Тема Re:SA Kiaнови [re: Nadia]  
Автор KlA (;))))
Публикувано22.03.03 23:56



Az si mislia, che tova moje da pomaga za vsiakakvi nesta. Ne samo za rak. Poneje chesana se e dokazal ne vednaj(samo deto az ne si padam ama hich po nego:))))no doide li mi zor s sigurnost shte opitam)
Maikata na moiata kolejna napravo ne e za viarvane, ama se savzema dosta barzo. Kato se ima v predvid, che lekarite ne i davali mnogo. Zapochnala da se hrani i da spi bez da se probujda. A tova stavalo po-rano po chetiri, pet pati na nosht. Sega shte triabva da kopiram receptata oshte vednaj:))), zashtoto se zainterisuva i edna druga koejka, za neina blizka. Kolkoto poveche kopia, tolkova po dobre
Shte pisha,ako ima neshto novochao-miao



Тема ЛЕЧЕНИЕнови [re: Nadia]  
АвторПpeпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.03 00:57



Има и два други начина, по които може да се помогне при Болест на Ходжкин:

- Със специални билки. Лечитеят, който ги приготвя живее в Бургазко.

- С биоенергия и специални компреси. Лечителката е в София. Може да помага и от разстояние.

Който се интересува може да пише на cl@mail.bg



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторrumba (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 20:42



Супер си!!!!
Би ли споделила за резултатите при хора които са пили рецептата.
А така също ако има хора който имат впечатление нека споделят.
Колко време се пие и кога се получава първите резултати....
От вчера съм започнала да пия ,напарфюмирах цялята къща
Благодаря ти



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: rumba]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано07.04.03 20:48



Vish, as biah dete kogato tova se sluchi v semeistvoto mi. Taka che podrobnosti ne pomnia. No mislia, che podobrenieto nastapva dosta barso. Edna shena,koiato e prochela rezeptata tuk mi pisa, che neina bliska s rak na stomaha e pochuvstvala podobrenie.
USPEH. I ne se otkasvai!!!




Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: rumba]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано07.04.03 20:49



Mnogo sam raseiana. Pie se pres zialATA GODINA DOKATO IMA CHESAN NA GLAVI. pOSLE NA DRUGATA GODINA PAK... pOSLE MOSHE PROFILAKTICHNO KOGATO RESHITE



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: nadiaKF]  
Автор KlA (;))))
Публикувано08.04.03 01:24



Pak se vkluchvam:)))da vi razkazvam...
..... tazi moia kolejka, koiato dava lekarstvoto na maika si e napravo na segmoto nebe. Maika i, za koiato veche vi biah spomenala predi, sega e ochevadno po-dobre. Sled kato zapochnali lechenieto, otnachalo reshili da ne kazvat na lekarkata. Edin den tia sama zapochnala uchudvashta da komentira podobroenieto. Nakraia nauchila i se otnesla skeptichno. V momenta osven vsichki drugi lekarstva i davat i po dve ampuli morfin. Dnes nauchih, che ot drugata sedmica i namaliat morfina na polovina. Kolejkata mi vseki pat kato se vidim mi razkazva vaodushivena za sledvashtite podobrenia. Ot polu-jiva i na leglo, nashta bolna zapochnala da stava, da govori po silno(predi samo sheptiala), da se hrani normalno, da ne pravi onezi beli, deto gi praviat bebetata:))) i da olesniava grijite na drugite okolo sebe si
Na RUMBA kazvam, che podobreniata pri nas sa zapochnali sed 10ina dena. Praviat go redovno i blagoslaviat Nadeto. Osven na tiah zapochnah da kopiram receptata i na drugi hora, no te sa zapochnali skoro i niamam vse oshte info za tiah. Ako se interesuvate s udovolstvie shte spodeliam s vas......chao-miao i.....do skoro



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: KlA]  
АвторRUMBA (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 22:59



Много ,много ти благодаря за информацията,хубаво е да споделяш за резултата на тези които ползват рецептата това дава надежда на много хора.
Благодаря че Ви има.....



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: nadiaKF]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 10:49



Pravia rezeptata veche 2 puti , no i dvata vodata mi se poluchava malko mutna , kato mastika. Moje bi gresha niakude. zalivam nariazania chesun s goreshtata voda, i vsushnost oshte togava vodata pomutniava.
Molia vi spodelete vie kak go pravite.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: RUMBA]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано10.04.03 02:09



Вижте и тук, доста интересно е.Надявам се на някого да помогне
http://www.beckwithfamily.com



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Mapи]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 20:55



Ako chesanat e tvard vsichko e nared. A vodata stava shalta,no vse pak e bistra( e ne kato chista voda rasbira se)



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Автор KlA (;))))
Публикувано22.05.03 01:37



Не ми се иска този постинг да изчезне и за това пак ще пиша 2-3реда за успеха на тази рецепта. Преди ви разказвах по малко за тази болна от рак жена. Сега искам да ви кажа, че болеста е далече от нея. Няма морфин и каквито и да е лекарства. Сама се движи и се грижи за себе си. Бих могла да кажа, че живее втори живот. Невероятно е но е факт. И......отново благодарности на Надето

Редактирано от KlA на 22.05.03 01:38.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: KlA]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 19:57



Mila Kia. Tolkova se radvam. Blagodaria , che ni osvedomiavash. I as nauchih neshto.Sega shte snam , che deistvitelno pomaga i pri dr. formi na rak osven Bolestta na Hodjkin.
Vsichko hubavo na teb i mnogo sdrave na islekuvanata shena. Ako sled vreme tradizionnata medizina ustanovi po niakakav nachin palno ischesvane na tumora shte bade dobre da go spodelish otnovo.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Автор KlA (;))))
Публикувано26.05.03 00:55



ОК, няма проблеми, ще пиша. Днес дадох рецептата на още един човек и ще видим какво ще стане. Сега планувам да я пратя и на Киану Рийвс:))-чух че имал левкемия (но, може и да не е вярна тази работа)



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: KlA]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 17:49



As ia biah pratila na edin moi klient v Anglia sa sina mu,koirto imashe tumor v mosaka. Sled tova poluchih mnogo rasvalnuvano blagodarstveno pismo. No sa shalost niamam vraska s tiah, a i ne snam dali sa se sahvanali da go praviat. Dano pomognem na poveche hora.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Авторprosto taka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 11:28



Zdraveite ne se sdurjah da ostavia moeto mennie
tolkova sum trognata 4e ima prekrasni hora kato Nadeto koito predlagat pomoshtta si 4e...niamam dumi prosto . Iskam prosto da i pojelaia mnogo mnogo mnogo zdrave na neia i cialoto i semeistvo i Bog da gi zakrilia!!!!!!! Prosto popadnah na temata i reshih da q iz4eta, iskam da ia vdigna nagore za da mogat pove4e hora da popadnat na neia!!!!!
Zdrave i kasmet i vsi4ki :)



Тема Re:SA prosto takaнови [re: prosto taka]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано13.06.03 21:35



Blagodaria vi mnogo sa poshelaniata. Dano Bog vi chue , che si imam i as dosta problemi sas sdraveto i imam nushda i as ot Boshiata pomosht.
I na vas vsichko hubavo



Тема Re:SA prosto takaнови [re: nadiaKF]  
Автор lea (neovladjana)
Публикувано24.06.05 14:56



Uspeh,Nade,...i jaj pove4e 4esan-moje da e panacea!!!!!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: KlA]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 19:48



iskam da popi tam dali pomaga tazi recepta pri rak na belite drobove




Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: niki]  
Автор KlA (;))))
Публикувано02.07.05 04:22



Незнам, но при всички случаи няма да навреди. Аз бих опитала



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: KlA]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано06.07.05 12:43



Ei kade se isgubi? Imam nov e-mail
nkfcyprus@yahoo.com
Pi6i mi kogato moshesh
A kam nikki otgovorat mi e" NE SNAM: Samo sam spodelila tova,koeto naistina se slu4i v moeto sem. Pri drugi formni na rak pomaga li..... niamam nikakva predstava. No mislia, 4e vsi4ko triabva da se opita



Тема Re:SA prosto takaнови [re: lea]  
Автор nadiaKF (Nadia)
Публикувано06.07.05 12:50



Mi as niamam nushda da mi poshelavash uspeh. Sasega vsi4ko mi e nared. A teb ima li koi da te ovladee.?MIslia , 4e si e shiv zinisam da se iskasvash prostashki ili da se sheguvash( ako tova e bilo besvkusna shega)tam kadeto horata spodeliat tolkova tragi4ni problemi. No.... I vsemi popro4eti malko knishki sa sdravosloven shivot



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: niki]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:02



Pri rak na belite drobove pomaga hvocht-bilka,koiato da se upotrebiava neogranicheno ,dori i po vreme na himioterapia.



Тема R Гордея се, че те познавам /виртуално/нови [re: Nadia]  
Автор solei (непознат )
Публикувано06.07.05 19:59



Браво мила. Целувки от мен.



Тема Re: R Гордея се, че те познавам /виртуално/нови [re: solei]  
Авторизoбpeтaтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 23:04



Днес прочетох рецептата с чесъна на Надя, ще почна от утре да се лекувам и аз, защото ми изглежда много убедително. И аз се гордея, че има такива българки като Надя и също я целувам виртуално!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
АвторSimeon (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 17:41



Искам да те попитам има ли данни дали помага оздравително и при други злокачествени заболявания.
Благодаря



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторsim (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 17:48



Искам да те попитам има ли данни дали помага оздравително и при други злокачествени заболявания.

Благодаря



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Simeon]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано14.07.05 11:04



V kombinacia sas drugi bilki mogze da se izpolzva,no se vzema vpredvid sastoianie,kakvi terapii se prilagat, stadii na razvitie na zlokachestvenoto zaboliavane i dr.Moeto dete e s onko zaboliavane i ot 4 god vodim borbata.Pichi na mveni66@mail.bg ,za kakvo zaboliavane stava vapros i podrobnosti za pacienta.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: sim]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 13:39



Ne snam. Opitat na moeto semeistvo e empiri4en. V kakvi dr. slu4ai i sa kakvo sa6to pomaga....niamam predstava? No kato se ima predvid ka4estvata na 4esana sigurno pomaga sa ukrepvane na organisma.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
АвторБeбa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 23:55



И аз ще пробвам за рак на хранопровода и после ще пиша ефекта от рецептата



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Автор Джeйни (член)
Публикувано15.08.05 23:51



само вдигам темата малко нагоре...интересна е...



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Джeйни]  
АвторPation (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 23:11



Neka Elza, Izobretatel i beba da se obadqt za da razberem za efekta ot tazi recepta!
Pozhelavam vi da ne se otyrvete ot zdrave!



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Pation]  
Авторbezhy (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 18:07



prochetoh cqlata tema

струва ми се доста интересна, аз съм болна от лаймска болест и лечението което проведох не помогна, все още съм болна, сега пак ще ходя на лекар, лаймската болест традиционна се лекува с антибиотици, така че ще пробвам с чесъна и аз и ако има ефект ще споделя



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Джeйни]  
АвторOпит (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 23:17



Благодаря Надя
Как ми трябваше преди 10-на години... Реших да споделя и моя опит - за тези на които все пак се наложи да се подложат на химиотерапия. Някой ми каза, че страничните ефекти и отпадането ще са много по-поносими, ако успявам да снабдя брат си с пресен сок от моркови всяка сутрин. Не е трудно и скъпо, но според изследванията - наистина организма понасяше по-леко и с по-малко проблеми химиотерапията. Просто бутилка (200-300 гр) пресен сок от моркови ежедневно.
Надявам се да помогна на някого... И бъдете здрави



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Pation]  
Автор Veselanka (непознат )
Публикувано14.12.05 18:12



На мой братовчед жена му беше болна от тази болест, ходи във Франция на лечение и сега е напълно здрава, стоя там около 4-5 месеца, някакви вливания са и правели и така. Сега е съвсем здрава и току що си роди едно прекрасно бебче. Незнам защо казвате че не се лекува. Успех на всички!



Тема Re:SA prosto takaнови [re: nadiaKF]  
Авторkoя ли (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 19:42



Тази рецепта може ли да се дава на дете на 6 години, с астматичен бронхит?



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
Автор _iskam_da_znam (schoolgirl)
Публикувано06.03.06 11:30



Здравей, Надя
Дадох рецептата ти на позната, страдаща от тази болест, но тя иска да уточни дали става въпрос за стари глави чесън.
Благодаря!



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторизyмeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 15:56



Стига с тези глупости :болестта на Ходжкин не е раково заболяване!



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: изyмeнa]  
Автор ()
Публикувано06.03.06 23:06



А какво е, извинявам се!?
Само един цитата от National Cancer Institute: "Hodgkin's disease is one of a group of cancers called lymphomas." Или и това са глупости!!!
Аман от разбирачи!



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: изyмeнa]  
Авторzenia_gm (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 00:16



Бе ти ако си невежa не пиши глупости-Болестта на Ходжкин е рак на лимфните възли,и не мислиш че обиждаш всички нас,които сме болни от тази болест и минаваме през деветте кръга на ада,само и само да оцелеем,в един момент идва някой като теб и казва,че сме симуланти.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: zenia_gm]  
Авторизyмeнa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 15:12



Хиляди,хиляди извинения на всички вас объркала съм се с Хашимото!Моля за прошка.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: _iskam_da_znam]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 10:55



SDraveite,
otdavna ne biah vlisala v tosi klub. Satova i ne sam otgovorila. Da stava vapros sa stari glavi 4esan.
Ne pomnia ve4e kak sam opisala rezeptata, no mai edno uto4nenie e vashno. Hubavo e sda, v koito se postavia 4esana da e ot staklo( kolba s po-goliam rasmer naprimer polsvahme nie). Pone taka si spomniam, 4e go prigotviashe maika mi. Ne snam dali ima sna4enie vsashnost
Uspeh!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Nadia]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 11:00



Imam nov e-mail
nkfcyprus@yahoo.com
Ako niakoi iska da me popita ne6to



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 07:56



Моя позната има спешна нужда от тази рецепта и започна да я прилага. Но кръвното й налягане е ниско и й прилошава. Може ли някой да даде съвет дали трябва да продължава или не?



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 08:03



Моя позната започна да прилага рецептата, но кръвното й налягане е ниско и й прилошава. Трябва ли да продължава?



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: jull]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано04.04.06 16:19



za 2 glavi ili za 2 skilitki 4esan stava vapros.Za6toto tozi kitaiskiq 4esan ne e li mnogo golqm.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: jull]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 14:14



Ne snam. As ne sam lekar. No 4esana deistvitelno smakva kravnoto.



Тема Уточнениянови [re: Nadia]  
Авторtiger_tulip (Нерегистриран)
Публикувано11.04.06 16:14



Хм... Интересно...

Две неща ми правят впечатление в тази рецепта - че чесънът е в голямо количество, по-голямо отколкото всеки човек може да изяде дневно, и че се полагат всички усилия в рецептата той да не се свари, вероятно е необходимо да се запази активността на някакъв ензим. Във всеки случай, интересно.

Би ли отговорила, моля:

1. Каква е началната температура на водата от външния съд - просто студена ли от чешмата, стоплена предварително или дори кипнала?

2. Не е толкова важно като горното, но все пак ако знаеш какво по-точно се разбира под "накълцва се на ситно" - стрива ли се, нарязва ли се?

Бъди здрава!



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: Maika]  
Авторredflower (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 12:30



Искам да вдигна темата.

Чесънът има хипотензивно действие - смъква кръвното.
И е естествен антибиотик - справя се с вируси, микроби и др. инфекции, които ако станат хронични, могат да причинят сериозните заболявания.

Това е, което знам.
По-важен е резултатът от опита.
Дано, дано тази рецепта да помогне на повече хора!



Тема Re: ЗА ЕЛЗАнови [re: Elza]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 12:17



Мила Елза, познавам те задочно от форума и много се радвам за добрите новини, които съобщаваш. Имаш ли нещо против да влезеш в Клуб на раково болните - там има постоянна тема "ДОБРАТА НОВИНА" и бих искала да разкажеш за успешното излекуване на тези два случая, които описваш тук /можеш просто да копираш чост от поста си!/. Това ще вдъхне надежда на много хора!
Бъди здрава и целувка на момиченцето ти!





Тема Re: ЗА ЕЛЗАнови [re: Jull]  
Авторvjtar (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 14:31



Elza dai si emaila iskam da ti pi6a



Тема @ na Elzaнови [re: vjtar]  
АвторElza (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:20



Zdravejte na vsitshki,

ako niakoj e zagubil @la mi, ili ako e pisal sled m.Maj 2004 do kraja na 2004 e napylno vyzmozno da mu e vyrnato syobstenie tshe tozi @ ne systestvuva - zastoto fizitsheski niamah vyzmoznost da vlizam v neta, po tova vreme bebka beshe novorodena i niamashe koj da mi pomaga osven syprugyt mi. @-la mi si e systia, samo deto az mnogo informatsia ot nego zagubih zastoto ne go biah otvariala 6 mesetsa, a moze bi i povetshe. No tova spored men ne e nepopravimo.

Eto go i samia @

ika9992001@yahoo.de

Molia obatshe , tezi koito imat niakakvi "?" i mi pishat na @-a , da pishat ce sa ot Dir-a, zastoto poradi virusi i spam, iztrivam emailite ot nepoznati.

Pozelavam Vi na vsitshki Zdrave i Kysmet povece ot vsikoga.

Elza



Тема Re: ЗА ЕЛЗАнови [re: Jull]  
АвторElza (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 17:28



Zdravej Juli,

ste se opitam da vliaza v kluba, dokato malkata spi.

Pozdrav Elza.



Тема Re: ЗА ЕЛЗАнови [re: Elza]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 14:57



Sdravei Elza,
Napravo se isumih kato vidiah temata na parva straniza, a i ti si se vkliu4ila naposledak.
Sapisah si e-maila ti i v nai-skoro vreme 6te ti pi6a. As ve4e rabotia i v ofisa imam mnoooooooooogo svobodno vreme.
Radvam se, 4e s bebka vsi4ko e nared. I moeto mom4enze e sdravo i palavo.
POsdravi i 4akai vkliu4vane.
Nadia



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
Авторggabby (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 14:26



zdravei Nadq edva li vliza6 redovno vav foruma, no vse pak iskam da podelq
Po princip sam q 4uvala tazi recepta i tai kato maika mi be6e bolna ot sa6tata bolest q probvahme pravihme q nqkolko meeca no na neq ne i deistva6e , dokato edin den doide momenta v koito sled tazi recepta tq zapo4na tradicionnoto medicinko le4ene q izpisaha v beznadejdno sastoqnie.Nqma smisal da kazvam kakvo se e slu4ilo s maika mi sled kato q izpisaha v koma....
Prosto iskam da kaja 4e koito si ima kasmet si go ia i se opravq i iskam da prepora4am na vsi4ki koito se re6at da probvat receptata da ne sa pribqgvali izob6to do himioterapiq, za6toto tq sasipva vsi4ki organi.
Moje pismoto mi da zvu4i malko obezkurajitelno , no sam go prejivqla i znam za kakvo stava na vapros
Blagodarq Nadq 4e si dala receptata dano pove4e hora da q vidqt i da q probvat predi da pribegnat do lekarska pomo6t i le4enie



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: ggabby]  
Авторggabby (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 14:51



Nade , blagodarq ti ot imeto na vsi4ki, za6toto ti si edin dobar 4ovek koito se opitva da pomogne na drugite s podobni problemi
nadqvam se 4e koito e izprbval receptata da se e opravi i da e jiv i zdrav za mnogo godini napred
Pojelavam i na Nadeto mnogo zdrave, kasmet i semeino 6tastie
sajalqvam samo 4e na maika mi ne pomogna tazi rezepta, no tova ne ozna4ava 4e drugite trqbva da se otkazvat
probvaite q , nadqvam se da vi bade polezna i da vi pomogne



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: ggabby]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 14:55



Sdravei Gabby,
As riadko vlisam tuk i se isnenadah, 4e tenmata mi e pak gore
I as sashaliavam sa slu4iloto se s maika ti. Veroiatno i vasrastta ima sna4enie. Moiat bratov4ed beshe na 17 godini, a drugiat 4ovek ,na koito pomogna beshe na okolo 40-42.
A kolko vreme ste pravili otvarata? Mislia , 4e biah spomenavala, 4e se pravi neprekasnato v prodalshenie na mesezi.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: Nadia]  
АвторПлaмeнa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 16:41



Здравей,Надя!
Моля, да ми разясниш защо рецептата с чесъна не може да се използва по време на химиотерапия- само заради кръвното ли? А в почивката между два курса-става ли?



Тема Re: Bolest na Hodjkin [ИЗТРИТО]нови [re: Плaмeнa]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 10:11



Кирилицата е задължителна (за новите мнения и теми)

Редактирано от bira_more на 20.03.07 17:49.



Тема Re: Bolest na Hodjkin [Кирилицата]нови [re: Nadia]  
Авторbeni (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 13:07



е задължителна.

Редактирано от bira_more на 17.08.07 14:05.



Тема Re: Bolest na Hodjkinнови [re: изyмeнa]  
Авторвтpeщeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 14:39



А аз съм втрещена от твоето невежество. Информирай се какво означава малигнено заболяване (ако владееш изобщо някакъв език, не говоря за чужд), преди да втрещяващ хората. И не ти пожелавам да заболееш от същата, толкова лека според теб, болест.



Тема Re: ЛЕЧЕНИЕнови [re: Пpeпaтилa]  
АвторJeri (Нерегистриран)
Публикувано21.05.08 11:46



Много бих се радвала ако ми дадеш точните координати на тези лечители.
Имейла ти не е валиден.



Тема Re: Bolest na Hodjkin[Кирилицата]нови [re: Eлзa]  
Автор hati (непознат )
Публикувано30.01.09 20:16



е задължителна.
От датата на въвеждане на правилото, поради тази причина и старите мнения на маймуница са останали както са написани

Редактирано от bira_more на 31.01.09 01:08.



Тема Re:SA ELSA-REZEPTATAнови [re: KlA]  
Автор NastyaL (непознат )
Публикувано12.08.11 19:24



Здравейте, от 12 годишна страдам от кожен васкулит. В момента съм на 26. След дълги години борба със заболяването си, реших да опитам лечение в чужбина. Бях прочела из нета, че в чужбина успешно лекували автоимунни заболявания с нанотехнологии /каквото и да означава/. Последваха серия от изследвания във Виенската университетска болница. Резултатите покзаха, че освен от кожен васкулит , също страдам и от лупус. След направените изследвания и поставените диагнози съм мн обезверена и отчаяна. Години наред тук в България подтискаха болестта ми с кортикостероиди, в момента не приемам никакви лекарства, лекарят ми във Виена е в отпуск до края на август, а аз буквално се побърквам. От десетина дни, приготвям течността от чесън, но все още няма резултат при мен. Бих искала да попитам дали тази рецепта намира приложение и за болести като лупус и васкулити. До този момент аз приготвях течността в два метални съда, дали е възможно да не съм я приготвяла правилно, защото по-нагоре в постовете прочетох, че малкият съд следва да е стъклен. От друга страна при мен течността е бистра, а чесънът твърд. Моля ви ако някой има информация / каквато и да е/ във връзка с този тип заболявания ми пише или пък е чул за някакаво успешно билколечение, нека ми пише на лична, за да обменяме опит.



Тема Re:нови [re: NastyaL]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано14.08.11 12:56



Жената която е пуснала темата е писала, че рецептата помага при рак (по точно Ходжкин)....т.е. няма информация, че помага за твоите заболявания.
Нямам познати с твоето заболяване, не съм лекар, но не съм привърженик тъпченето с лекарства.
Най добре се посъветвай с лекар който практикува алтернативна медицина.......примерно гладолечение по метода на Лидия Ковачева.
Също добро впечатение ми прави д-р Мария Папазова, която води здравна рубрика в предаването 'на кафе'




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.