Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 27.09.24 
Здравна
   >> Алтернативна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помощ, детето ми е постоянно болнонови  
АвторMaйka (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 13:16



Дъщеря ми е на 2,6 години и е постоянн болна или с кашлица или с температура или хрема мойе и всичко на веднъж. Леченията с антибиотици не дават ефеткт за повече от десет дни и стария филм започва пак. Лекуващата и лекарка и назначи профилактика с "кетотифен" защото смята, че честите боледувания са в резултат на алергия. Е, вече близо година не е прекъсван приема, но резултат няма.
Моля Ви ако някои е имал подобен проблем и е намерил успешно решение споделете го.
Благодаря!



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Автор AMC (Професионалист)
Публикувано10.08.02 08:09



Konsultiraite se s akad. Nikola Hlebarov
adres: sofia, bul. "Skobelev" 77, et. 1 vh. A
tel. 524692, 9516809

Редактирано от AMC на 10.08.02 08:08.



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: AMC]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано17.08.02 09:31



Moito dete beshe neprekwsnato s temperaturi i hremi i go lekuvhme s antibiotici, dokato naravi 4 god, kogato go zabedoh na more i v prodwljenie na 10 dena mu davah po dva sladoled na den. Ot togava faringiti i nastinki ne ni e pravila. Opitai, moje da pomogne i na teb.
uspeh



Тема А истината е, ченови [re: ax]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано18.08.02 17:03



просто децата като пораснат и спират да боледуват :)

И моя син беше "постоянно болен" , изпил е сигурно една аптека лекарства ... А и боледуват повече децата които ходят на градина или на ясла. Така..докато станат първолаци и излизат от възрастта "сополанко" :))




Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Авторtate Adi (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 21:00



4estoto boleduvane, istinki, gripove, temperatura i t.n. sa v rezultat na slaba /zanijena/ imunna za6tita! Naposledyk mnogo deca boleduvat i za syjalenie konsultirajki se s doktora se stiga do antibiotici, a te po nikakyv na4in ne re6avat problema /ne povdigat imunnata sistema, a naprotiv/, a samo tu6irat sledstvieto. Ili s drugi dumi nyama nikakva fajda ot tyah, samo VREDYAT!
Alternativata e Biologi4no Aktivni Dobavki. Te po estestven na4in regulirat krehkiya detski organizym dostavyajki mu vsi4ki aktivni ve6testva, koito mu sa neobhodimi. Taka to samo uspyava da se spravi s vsi4ki problemi!
Samiya az davam na dy6terya si detskiya produkt na "Vision" - Lifepack junior i do sega /da 4ukna na dyrvo/ ne sym imal nikakvi problemi s neya!
Prepory4vam ti da nameri6 distributor i da kupi6 za svoeto dete. Po4ti vednaga 6te vidi6 razlikata. A i ne izliza skypo, na praktika dnevnata doza struva kolkoto 1 kutiya cigari. Ne mislya, 4e 1.20lv. sa mnogo pari za zdraveto na deteto ni! Po dobra investiciya ot tova - zdrave mu kaji!
Jelaya ti uspeh!!!



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Автор cuddly ()
Публикувано04.09.02 23:38



pishi mi na:

kote76@abv.bg



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано14.09.02 00:06



(1) трябва да се направи пълно изследване на имунната система
(2) да се назначи лечение съобразно данните
проблема е серозен поради много причини...



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Авторedna jena (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 09:57



HI!:-)
Лично аз не съм го използвала този илач, но моя много близка приятелка отгледа двете си момиченца без лекарства - използваше само една билка "Петопръстник" (казва се още "Влачещи се 5 пръста" и др.п. - отлично я познават в билковите аптеки). Върху плика има и указания за ползване. Действа като антибиотик, но не дава страничните ефекти върху бъбреци и т.н. на детето. Бихте могли да опитате - вреда при всички случаи няма да има!
Освен това - много е добро едно хомеопатично лекарство (също на билкова основа - германско производство) за засилване на имунната система, при грип и т.н. - "ЕСБЕРИТОКС N" - има го във всяка аптека - струва 7-8 лева. Дава се дори и на 3-4 годишни деца.
И още едно предложение от мен - посетете д-р Атанас Михайлов (всяка сутрин има предаване по "Христо Ботев") - много е добър като професионалист. Сигурно ще помогне и на детенце ина Вас.
Успех!:-)



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Автор :) (непознат)
Публикувано06.10.02 18:58



Здравей!
Антибиотиците не са нещо, предназначено да те направи здрав. Такова малко детенце да живее на кетотифен си е направо тровене.
Не мога да ти дам решение, мога само да ти препоръчам какво да направиш - път по-който аз съм минала.
Аз от 1997 г. не съм ходила на истински лекар. В началото ходих при една прекрасна жена, екстрасенс. Тя направи чудеса с мен. Тя не лекува всичко, но е прекрасен диагностик. Използвали сме я неведнъж точно за случаи като твоя - когато лекарите не могат да се справят дори с диагнозата категорично, камо ли да назначат лечение, и дават широкоспектърни антибиотици, па белким има някаква файда. Опитай за диагноза.
От 2 години съм на хомеопатия. Горещо препоръчвам на всеки да направи същото. Ако се решиш ще видиш, че хомеопатията може да върне нормалния живот на детето ти.
За 2 години аз съм изпила всичко на всичко 3 аспирина. Няма грипове, настинки, главоболия, беналгини, фервекси, витамини, антибиотици и каквото ти хрумне.
Ако искаш връзка към моите лечители, пиши ми.
Честно казано не ми се иска да им оставям координатите в нета ей-така. Който наистина ги поиска, ще му ги дам с най-голямо удоволствие, нека ми пише на viara@daxy.com.
Питай за всичко, кото те интересува.



Тема Re: Помощ, детето ми е постоянно болнонови [re: Maйka]  
Авторkrebsi (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 14:03



Ima razreshenie na problema.
Pomognato e i na drugi detza,
koitoveche sa zabravili stoe bolest.
Za poveche informatzia
krebsi@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.