Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 02.07.24 
Здравна
   >> Алтернативна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: pencil]  
Авторrak (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 04:48



... ще е права -- тези лекарства не лекуват рак. Не и без цялостна вътрешна духовна трансформация на болния индивид!



Dobre, kazi mi samo kak ste stane tazi pulna vutreshna duhovna transformaziya na dete, razbolylo se ot rak na 6 mesechna vuzrast?



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: rak]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 01:30



В отговор на:

Dobre, kazi mi samo kak ste stane tazi pulna vutreshna duhovna transformaziya na dete, razbolylo se ot rak na 6 mesechna vuzrast?



Знам, че няма да повярваш на думите ми, но съм длъжен да го кажа -- чрез пълна духовна трансформация на родителите. Децата са кармично свързани с родителите.



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: NERTO]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 01:34



В отговор на:

прилагахме метода на шевченко, четохме и книгата му и примерите на хора които разказват как са се излекували, даже разговарях с един от тях по телефона, който между другото е хирург, тогава беше и шеф на отделение, ако не се лъжа
така че ако някой от вас се интересува мога даму дам подробности



Баша ми в момента прилага този метод. Вече втора серия. Ще е интересно да поговорите и да обсъдите това, защото той много се отчайва, като отпадне, едва ли не си мисли, че умира вече. Той има нужда да чуе от някой, че този метод помага.



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: pencil]  
АвторNERTO (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 01:54



този метод не можа да помогне на нас, въпреки това съм готов да говоря с баща ти, но трябва първо да ми кажеш подробности за състоянието му, какво е засегнало заболяването му, откога и с какво се е лекувал и т н
макар че на нас не помогна, вярвам че понякога използвайки този метод е възможно излекуване, така че бих направил каквото, мога за да върна надеждата на баща ти



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: NERTO]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 00:41



Toй общо взето мина всички възможни методи от съвременната медицина -- химиотерапия, облъчване и операция на простатата. В момента простатата е горе-долу добре, т.е. уринира, ала има разсейки в черния дроб и силни болки в дясната ръка. Много е отпаднал, няма апетит и му се повдига от всякаква храна. Изкара вече две десетдневки на нерафинирано олио и водка, като първото го правихме със 90 градусов медицински спирт. Със статията

разбрах, че човека наистина е нарравил всичко възможно, съставяйки си програма, със стриктно хранене, гимнастика и очистване на червата. Само не разбрах дали го е правил преди или след като е започнал да оздравява. Също не е ясно каква душевна трансформация е настъпила в този човек.



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: NERTO]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 22:07



В отговор на:

искам да поясня, че за разлика от много други, шевченко няма някаква видима лична изгода да се занимава с разпространението
на този метод, което ако не друго, поне ни увери в чистотата на намеренията му




Aбе има нещо съмнително -- жив е още, не е загинал при злополука, както предишните му колеги, открили лек за рака, не е в затвора, не е преследван...



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: pencil]  
АвторNERTO (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 07:38



както ти казах, ние успяхме да намерим негова книга, в която той описва случайте на лечение, принципите на метода и т.н.
а за това кога започва болния да прави по активни упражнения и въопще да се натоварва физически, в книгата има описани случай на излекувани хора,които преди това са били неподвижни, така че състоянянието на баща ти първо трябва да се стабилизира физически
в момента лекували се с нещо друго?



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: rak]  
Автор . (observer)
Публикувано14.12.01 11:51



това е подходящо, понеже една болест може да се разгледа като изместване от оптималното функциониране, а положителната мисъл помага.
Може да си повтаряте често "Ще оздравея", "Ще се подобри положението ми"
на мен ми е помагало
Успех




Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: NERTO]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 06:52



В отговор на:

както ти казах, ние успяхме да намерим негова книга, в която той описва случайте на лечение, принципите на метода и т.н.
а за това кога започва болния да прави по активни упражнения и въопще да се натоварва физически, в книгата има описани случай на излекувани хора,които преди това са били неподвижни, така че състоянянието на баща ти първо трябва да се стабилизира физически
в момента лекували се с нещо друго?



Освен водката с масло приема и -- вид спори от китайска гъба, които са успешни при метастази в черния дроб. Тя не е просто имуннозасилващо средство, а специфично влияе на ДНК на раковите клетки. Количеството нужно за 3 месеца лечение е само около $100.



Тема Re: Сайт за алтернативни метори за лечение на ракнови [re: .]  
Авторpencil (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 07:08



В отговор на:

това е подходящо, понеже една болест може да се разгледа като изместване от оптималното функциониране, а положителната мисъл помага.
Може да си повтаряте често "Ще оздравея", "Ще се подобри положението ми"
на мен ми е помагало
Успех



Разбира се. Време е ние, хората, да се осъзнаем като нещо повече от "торба с кокали, кръв и нечистотии" в която мисълта е нещо като вторичен продукт на мозъка, както се опитват да ни убеждават учените, а като същества, в които вярата и силата на утвърждението играят могъща творческа роля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.