Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Алтернативнa литература
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интерактивни текстове  
Автор GattacaNeo (непознат )
Публикувано20.10.07 20:20



Времената се сменят. Времето е малко. Киното измести театъра, видеото измести коното, телевизията измества видеото, онлайн тв станциите изместват телевизията. Трябва да съзряваме бързо, горко им на консервативните:-)))))))))))))

алтернативна форма на предаване на естетическа информация, знания, чувства, философия, асоциации, базирана на "слайд техники". Формата е подходяща за литературни творби поради факта, че оставя широк диапазон на въображението и асоциациите за разлика от киното и видео клиповете.

"Интерактивни текстове"
микс от миксирана музика, текстове проза, рима и обработвани фотографски или друг ти изображения в синхронизиран сценарий с макс продължителност 5 минути.

http://gataka.vga.bg/play.php?play=41186
http://gataka.vga.bg/play.php?play=39734

Надявам се да Ви хареса новото старо





Тема http://gataka.vga.bg/play.php?play=41186 [re: GattacaNeo]  
АвторГaттaka (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 23:47



http://gataka.vga.bg/play.php?play=41186



Тема Re: Интерактивни текстовенови [re: GattacaNeo]  
Автор Jennnifer (непознат )
Публикувано15.03.08 15:17



Хайде, продължи с теорията. Искам да знам.
после ще питам





Тема Re: Интерактивни текстове [re: Jennnifer]  
АвторgattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 23:30



Мога да споделям много разрези и аспекти, анализ - силни и слаби страни, приложение, но за тази цел е добре да се мотивирам:-)))))))))) Разгледай следните места :
http://www.vbox7.com/user:vyzroditel?p=favorites
http://www.vbox7.com/user:vyzroditel4?p=allvideos
http://www.vbox7.com/user:vyzroditel2?p=allvideos



Тема Клуб ИТ [re: Jennnifer]  
АвторGattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.08 23:38



http://www.vbox7.com/groups/slaid



Тема Re: Клуб ИТ [re: GattacaNeo]  
АвторJennnifer (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 22:14



Животът да зависи от това - не мога да продължа да гледам тези слайдове


Виж, не искам да споделяш с мен, свои правила
Видях достатъчно , прочетох достатъчно.
Просто, в свободното си време, ми се иска да общувам с интересен събеседник. Не си търся отдушник, имам начини да се издрусам емоционално и психически, така че смятам да не използвам попредназначение клиповете. По тези творби не мога да разбера много зза автора им. Чужди са, и празни - за мен.

Все пак разгледах местата, които си посочил, прилежно :-)
ако си се мотивирал, достатъчно - приеми и моя мотив
открехни вратата.




Тема Нормален тон:-))))))))))) [re: Jennnifer]  
АвторgattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 23:50



В това тук имаше някаква мисъл. .. това ме кара да отговоря - плавно:-)))))))
Виж, след като резултата от емоционално-мисловната дейност на автора не ти допадат, защо ти е да се запознаваш с личността? ако ти напишеш нещо или нарисуваш, аз го прочета, видя, интерпретирам емоционално, ако това което си направила не ми хареса, аз няма да искам да контактувам с теб. Може би това е специфика на моята персона. Допускам, че има друга гледна точка, която вероятно иска да види източника на "празнотата", която идва от слайдовете:-))))))))))) Не е логично, а когато става за свободен контакт, винаги има логика.
Всъщност, когато непривичният за публиката кубизъм се представи на деца от 8 клас, реакцията е като твоята - празни кубове и цапаница:-))))))))))) Отговорът е простичък :
изчистването на цветовете и формите за сметка на импресиата, създава впечатление за елементаризъм у емоционално неподготвените. Простите форми и неясните обекти, ако не бъдат приети емоционално, през всички сетива - звук, стих, снимки - ако асоциации не тръгнат, това означава, че гледащият не е подготвен. Покажи Ван Гок (без претенции, а като процес) на 16 годишни, които информацията не ги е застигнала за културните особености, те ще отговорят - това са цапаници:-))))))))
Защо мисля, че слайдовете не са пълна глупост?:-))))))))))))) Имам поне 10 000 мнения, на около 2000 - 3000 най-различни запячи, които поне 8 към 2 са по-скоро въодушевени. Хубаво е да въздействаш, да зареждаш непознати хора, без причина, без идея, просто зареждане.
Съжелявам, че за теб посланията са останали чужди, но да се надяваме в някой друг живот:-)))))))))))))



Тема При теб въобще няма Нормален тон:-))))))))))) [re: gattacaNeo]  
Автор Jennnifer (mild)
Публикувано18.03.08 17:09



Такааа.... положението било от лошо , по-лошо. за пръв път чета, толкова дълги текстове изписани под този ник. приличат на големи, спечени говна, събирани множество животи, от индивид/и, заринат/и в мизерия. стотици години без въздух. във воня, смрад и скотски живот. животните - ряпа да ядат. появата на нета, като среда която предлага нечовешки измерения, благоприятства развитието на манталитета и моделите на поведение на така наречените "човеци", на нива още по-сурови от реалностите на битовизма.
И ето го един продукт на стремглавия устрем да прогресираме - появява се култовото Gattaca Slaid Studio, предлагащо лесна, бърза и намоменти приятна перспектива да освободим съзнанието от наслоените мърляви мисли (доколкото ги има), душите от дългогодишните грехове, сърцата от отвратителните чувства, към всеки непознат който сме срещнали !
Едно умалено копие на огромния модел на ве1че отработените модели на литературната, музикалната, филмовата, и прочие подобни индустрии, правещи същото в света. и понеже е в малък размер, е озверяло да се доказва, както и тези които го поддръжат!
и този който го представя, поредният "новатор"-, който предлага на обикновените хора, начин да погледнат в себе си, като изкарат на бял свят това което е в тях, заровено и обвито в лой и гадост.
Има една поговорка - "като не може с добро - давай с лошо! бой, бой , бой и всичко ще си дойде на мястото"
Критиката която е за теб - е грозно, ефтеняшко зарибяване! грозно, посредствено хвърляне на въдицата - нито буля ти Пена, нито кака ти Спаска, да не говорим за бай Смотан , ще дойдат да се огледат в огледалата, които са показани!
Фината интелигенция, забрави! също няма да благоволи да хвърли дори взор натам.
всичко което пишеш, което правиш, заедно с никовете ти - има път само към "кошчето за боклуци на нета". без остатък. без излишък. Няма необходимост дори от валидното в други случаи - разделно изхвърляне!



Абе ти кво? Живо същество ли си? Да не си енергиен източник че ше зарежждаш някого с нещо ?
Съвсем се умопомрачихте да се вживявате в тъпите си роли !



Тема ха ха ха ха ха ха ха ха [re: Jennnifer]  
АвторgattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 22:57



ха ха ха , можеш да вдигаш гащите и да си ходиш:-)))))))))))))))) взе си хартишка:-)))))))))))))) и по големи серливки съм виждал:-))))))))))))))



Тема забравих:-)))))))нови [re: GattacaNeo]  
АвторgattacaNeo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 22:59



докато ме размиваше, забравих да ти кажа - не искам да се запознавам с теб, не пиши и не ми цапай постинга с фекалните си изказвания, все пак ако твоят миозък е тоалет, аз не искам да ............ в него. Пускам ти водата и да те няма:-))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.