Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Алтернативнa литература
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Nov sajt za alternativna literaturaнови  
АвторBuntarite (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 10:45



- ideite, koito ste promenqt sveta!



Тема Re: Nov sajt za alternativna literaturaнови [re: Buntarite]  
Авторlo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 13:55







Тема hajde sega i moeto malko mnenijceнови [re: Buntarite]  
Авторlolo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 14:30



typo, che dokolkoto razbrah, povodyt, pti4inata i t.n. e 4uvstvo na obida i maj na nerazbranost. hm, ne mi haresva nenadzhivenia konflikt.
i ne prieh usloviata za registracia. ne mi haresaha.
sys zdrave.



Тема Много ми хареса, ...нови [re: Buntarite]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано30.08.04 17:57



че в сайта ви в рубрика "Идеите, променили света" има 0 (нула) предложения/публикации и прочая полюации.

Младежката ти неудовлетвореност/неразбраност и желание да промениш света така, както на теб би ти харесало, не означава, че трябва да ни губиш времето с глупости.

Разходих се по сайта и не забелязах нищо привлекателно, освен правописните грешки в много слабата поезия. Мога дори да определя от кой район на България е автора, съдейки по правописните грешки.

Но... успех на форума.
Дано си начешете крастата и самолюбието в него.

Бъдете високи!


Тема Re: Много ми хареса, ...нови [re: ABe]  
Авторlo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 19:39



hm...eto pak njakoj, kojto se pojavjava ot visokoto nejde...s kritika i mydrost...
samo che i az she vzema da se pojavja kato basketbolistka i da prorazkritikuvam mnenieto ..hm... Vi, uvazhaemi, samo s edno: poeziata ne e slaba , nito mnogo, nito malko...otsydihte ostro za kratko vreme neshta, koito javno ne razbirate.
No milejte nad Vazovite stihove! Priatni minuti!



Тема Моля да бъда...нови [re: lo]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано31.08.04 21:53



извинен, че в предишното си мнение съм забравил да сложа думата "поезия" в кавички. Така, вероятно, щях да бъда по-ясен дори на Вас.

П.П. Минете на кирилица. По-лесно ще е да Ви четат, ако се нямерят желаещи за това.

Бъдете високи!


Тема Re: Моля да бъда...нови [re: ABe]  
Авторlo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 12:57



mnogo Vi blagodaria



Тема Re: Моля да бъда...нови [re: lo]  
Автор ZEV (Pisces Iscariot)
Публикувано02.09.04 10:13



Zdraveite

Kudeto i da vlezna v clubs.dir.bg sre6tam samo omraza

za kakvo po dqvolite sa tezi clubove, za da se sre6tat hora i da se nervirat vzaimno? Nqma li da go nadrastnete tova?
A tvoeto otnoshenie kum stremejite na drugite nqma da dovede do ni6to polojitelno, pliui si kolkoto iskash, 6tom te kara da se 4uvstvash sqkash pravish ne6to

Priaten den

Have`ev Haze -Kol Haneshama


Тема Re: Моля да бъда...zasramenaнови [re: ZEV]  
Авторlo (Нерегистриран)
Публикувано02.09.04 18:23



hm...mn. dobre! uvazhavam!
doutochneniica:
mnenieto za forum buntarite, hm, realizaciata mu, e personalno i go spodeljam ot kurtoazia.
mnenieto po povod mnenieto na uvazhaemia gospodin ABe si e 4ista i iskrena i nepodporavena izjava na draznenie i nepriazyn...
a mnenieto mi kym vashiat izkaz e zashtoto , po djavolie, ne moga da se koncentriram vyrhu razlichnite vidove sortirane...

Priaten den! I blagodaria, 4e moje bi me pro4etohte:)



Тема Re: Моля да бъда...zasramenaнови [re: lo]  
Автор ZEV (Pisces Iscariot)
Публикувано02.09.04 20:12



gre6kata e moq
post-inga mi ne beshe prednazna4en za teb, nova sum tuk

i ne sum oburnala vnimanie, kolko e vajno da vnimavam na 4ii posting klikvam za otgovor.
Podkrepqm mnenieto ti.

tozi put az molq da buda izvinena
priatna ve4er

Hake`ev Haze -Kol Haneshama



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.