Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 01.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема .......  
Автор Cвeтeцa (член)
Публикувано15.02.01 17:14



Много пренебрегвана кола но със много качества голям скок в последните модели но все ощи си личи влиянието на фирмата собственик-Фиат



Тема Mnenieнови [re: Cвeтeцa]  
АвторMougly (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 21:13



Za prenebregnatata kola sum za s dvete si ruce no za tova che se vliae ot concerna Fiat sum protiv zashtoto niama Fiat koito da ima takiva motori kato Alfa Romeo.Te s Lancia sa mnogo po razlichni prosto zashtoto ne se vodiat narodni avtomobili.Te imat prevushodni kachestva kato burzina suchetana s komfort ikonomia i dobro parno.Da ne ostavim i tova che se durgat mnogo dobre na putia .......nali? Ili moge bi se luga???





Тема Re: Mnenieнови [re: Mougly]  
Автор Cвeтeцa (член)
Публикувано17.02.01 15:52



На Алфата са малко по различни моторите допреди няколко години. 1,6 1,8 2,0 са абсолютно еднакви на Фиат и Ланча разликата е в купето и малко в салона.
В Алфа още са запазени някои традиции на старите им коли,но за съжаление с годините нещата се вкарват в един път.........



Тема моята Алфанови [re: Cвeтeцa]  
Автор Lluben (непознат )
Публикувано18.02.01 15:08



Имам стахотна Алфа Alfasud която в продължение на 3 години поддържах и приведох в доста добро състояние. Хич не ми се раделя с нея, но не мога повече да я "гледам" по чисто финансови причини. Ако има някои интерес към тоя модел, нека да ми пише на Lluben@dir.bg или на тел 088 572959. Молбата ми е само да бяде наистина грижовен Алфист, щото инак не бих я дал...



Тема Re: Mnenieнови [re: Cвeтeцa]  
Автор boxer (учителят нинджа)
Публикувано26.02.01 12:32



Не си прав за алфите
аз съм с много добро впечатление най-вече за 146 JTD
И да ти кажа Фиат всячески се мъчат да махнат реномето си на кофти коли
Така че с годините ще видим

боксер


Тема Re: Mnenieнови [re: boxer]  
Автор Cвeтeцa (член)
Публикувано26.02.01 18:15



Човече аз съм маняк на италянските коли познавам горе долу всичко в детайли и в никакъв случай не казвам че алфите са лоши



Тема Re: Mnenieнови [re: Mougly]  
Автор The_long (непознат)
Публикувано06.03.01 21:09



pichove imam ALFA 90 2.5 MOTOR , NABIRA SE, WURWI KATO ZMEJ, AMA MI E TIASNA W RAMENETE I PRI PEDALITE. MNOGO DOBRE SE DURJI NA PUTIA WUPREKI CHE SI PROIAWIAWA GADNIA NRAW KATO IA RUCHKAM S MNOGO GAZ/SUS ZADNO PREDAWANE E I SKOROSTITE SA OTZAD/ WUPREKI WSICHKO HUBAWO KOETO KAZAH ZA TAZI ALFA WSE PAK IMAM CHUSTWO CHE SUM SEDNAL W SHTAJGA W SRAWNENIE SUS STARIA MI FORD CAPRI, OT 1969 GODINA. e KAPRITO NE WURWI TOLKOWA AMA I NA MOJTO KONETE SA MU TRI PUTI PO-MAKO OT NA ALFATA



Тема Re: Mnenieнови [re: Cвeтeцa]  
АвторFerrariF5O (Нерегистриран)
Публикувано11.03.01 19:36



Alfa sa neveroiatni koli!!!!Ne samo na dizain,no i kato motori,makar 4e nosiat na garba si stara slava za gadni koli ot predi desetina-dvaise(mojebi po-malko)godini kogato djaha v kriza.No nikoi ne si spomnia ili ne6te 4e Alfa sa bili edni ot nai-dobrite koli v dlizkoto minalo,i sega,kogato otnovo praviat strahotni koli-tapatsite si vikat-Alfa,ostaviia tazi brakma

.

P.S.Vse pak ima razlika v dvigatelite na Alfa i Fiat(Novite Alfa vsi4ki sa s Twin Spark)




Тема Re: alfa i ikonomia na gorivoнови [re: Cвeтeцa]  
Авторpepo (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 17:59



tova neshto go ima samo v novite modeli
4e az moita alfuna 33 sym ia zasi4al 26 LITRA gradsko karane
tova hi4 ne e ikonomi4no....................



Тема Re: alfa i ikonomia na gorivoнови [re: pepo]  
Авторjoro (Нерегистриран)
Публикувано01.05.01 21:06



ako si karb si vig simetriata, za 20 tina leva ste ti gi simetrirata dvata dvoini carba.
Ako si Inezione mnogo nesta moge da ne sa nared osven ako ne karash samo na vtora s 100 km/h.
moita 1.7 IE kachva nad 10/100 samo ako ima mnogo sustezateli na putia. Za izvun gradsko da ne govorim...
No vse pak 11 e napulno normalno ako ne te e hvanala chervenata vulna :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.