Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 11.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся Алфанови  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 11:08



Мой роднина остана без кола и се разбрахме да му продам мойта в края на месеца. От Пежо се качва на Алфа и казва, че точно това търси. Аз затова натоварих цената, колата си струва, но това е минало. Сега гледам 145/146 на горубляне ходих основно са с 1,6 боксер. Това ще е по-бавна от старата ми 33 1.7i, но боксера повече ми харесва от TS и съм в размисъл. Ако споделите мнения на тази тема ще ми е от полза



Тема Re: Търся Алфанови [re: 33]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 13:39



ami TS w po dobro spored mene.nai malkoto boxer ve4e nqma v alfa.imah priqtel s 33 boxer i na 150 hil kilometra pravi osnoven remont na dvigatelqt.dokolkoto znam boxer-ut e suvmestna razrabotka sus Subaru,no kato cqlo za 145/146 preporu4vat
ts pred boxer.
p.p. nai-iz4erpatelno 6te ti otgovori twin sparks - toi ima i dvata dvigatelq



Тема боксер или редови 4 цил.нови [re: 33]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано15.04.03 17:17



няма еднозначен отговор. и на мен боксер повече ми харесва, но май 4 цил. редови е по-надежден. всъщност надежден не е точната дума, но на боксер се усещат веднага и най-малките проблеми в самият двигател или по инжекциона, карбураторите, докато вибрациите при 4 цил. редови са по слаби. но звука на боксер при високи обороти е "лечебен". поне при мен. конкретно за 145/146 ми е трудно. и по ICQ ти казах гледай конктерната кола да е запазена, а дали ще е боксер или TS това теоретични подробностти.

Cuore Sportivo


Тема Да ама.......нови [re: Twin Spark]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 10:53



боксерите са доста по-евтини. Twin Spark са само 16V и цените им са с няколко хилядарки повече. Ще се опитам да взема нещо на изплащане. Ако ми помогнеш при избора, няма да съжаляваш черпенето от мен. Само да си взема нещо добро.



Тема Re: Да ама.......нови [re: 33]  
Автор Pooh (Сър)
Публикувано16.04.03 13:04



boxer-ите са си минали времето. Били са актуални при Alfasud и 33. Аз лично много харесвам TS двигателите, но няма как и те отпадат постепенно и идват JTS. Така че по-адекватния двигател за 145/146 е Twin Spark.
Може да видиш малко инфо за

и

Cuore Sportivo

Тема Re: Да ама.......нови [re: 33]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано16.04.03 21:26



наскоро се появи в сервиза Alfa155 с TS 8V, верига и мап сензор - това за мен е отличната комбинация

Cuore Sportivo


Тема Re: Търся Алфанови [re: 33]  
Автор Psycho (неграмотен)
Публикувано16.04.03 22:57



alfa 145 1.4 ts moga da ti prodam. 11.1998 g.
Podchuknata e ot skoro ta shte namalim cenata!
S kliamtik e. (te sigurno vsichkite sa s klimatik?)

A inache 1.4 e malko stranen dvigatel.
Kato ia vzimahme,kazaha v serviza v koito ia vodihme, che shansa da razberesh dali edin BOXER e chitav e raven na nula!:))
Karash i kvot stane.

Ne e losha kolata inache. Vatre e mnogo gotina. Ot van me drazni mnogo.Moga da ti pratia snimka.

146 mislai che e po udachen variant.
Aма въпрос на вкус.





Тема Re: Търся Алфанови [re: 33]  
АвторSpider (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 09:24



33S16V Permanent4 - перфектна с климатик, рекаро седалки и т.н.?



Тема Re: Търся Алфанови [re: 33]  
АвторNlKl (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 20:08



Predlagam ti Alfa 75 2.0 kubika 145 konia,1987 kumkraia,bial metalik,za 3000 leva
niki81@abv.bg



Тема Re: Търся Алфанови [re: NlKl]  
Автор Bobo| (145QV)
Публикувано18.04.03 20:21



Dobre doshal na 145/6 :)) statiata v ruskia site e mnogo istinska az imam i oshte materiali i ako idvash na sreshtata moga da ti gi pokaja. Po otnoshenie na TS ili Boxer SPOR NIAMA - TS. tova triabva da e iasno na vseki alfist. Twin Spark znam za koi zvuk govorish ti no poviarvai mi v 145 zvuka na 2.0 TS e neshto neopisuemo ... za po malkite sum karal samo 1.6 TS i tam zvuka e dosta "powerful" . Ako ti triabvat saveti kade i kakvo da gledash nasreshta sum. BTW mislia che ako se saberem 2-3ma ot kluba niama da ostane taina po koiato i da e alfa .

Alfa Forever!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.