Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 28.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема мнения за Алфа 156нови  
Автор krasidd (bash budala:)))
Публикувано12.10.05 15:19



Здравейте-имам няколко въпроса относно Алфа 156
решил съм да си сменям колата Опел Вектра В -1.6-16кл. - 101к.с.-96г.
От колата съм си много доволен- малко и малък двигателя за купето, но иначе всичко е ок, но ми омръзна вече( аз ги сменям през около 8-12месеца:((()
та на външен вид 156-цата много ми харесва, вътре интериора също-малко е странно с тоя километраж-2те кръгчета -ама става:)))
също съм се ориентирал към 1.8 мотора-обаче до тук познанията ми свършват-до сега съм карал само немски коли, за италианските съм чувал, че са с много леко окачване и се чупи лесно-също че вътре се раздрънкват много бързо пластмасите, но пък за сметка на тва били бегачки????
та ако някои има лични наблюдения от тази кола да сподели мнение
интересува ме колкко коня точно е този мотор, скъпи ли са частите, кое се троши най много, кви проблеми изниквт често-и за колко горе долу можеда се намери читава-аз съм харесал една за 10500лв.1999г
Благодаря предварително:)

SSDD


Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: krasidd]  
Авторkrasidd (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 09:56



Здравейте отново,
значи благодаря за " вниманието" , което ми обърнахте:))))
окончателно се разубедих да си взимам алфа, не, че колата е лоша, ама явно никой не кара такава кола, а още по малко пък тук някой от вас си има идея какво е това алфа, и как тя се държи на БГ пазара-това е най смотания клуб от всички, които съществуват. Във " Ферари" пишат повече от Вас.
Със здраве:)



Тема Ти пък.....нови [re: krasidd]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано18.10.05 10:30



.......няма смисъл да ти обясняваме каква е Алфа 156, нищо общо няма с некви Опели и БМВ-та смешни и прочие, това е най-бързата серийна кола в своя клас.........ето тук долу си личи много добре.........а щом в клуб Ферари пишат повече, ами купи си Ферари бе пич......:-)




Там сме - 21.01.2006 LTU arena

Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: krasidd]  
АвторGorgizario (Нерегистриран)
Публикувано18.10.05 17:17



Ne obijday klluba a vlez v alfaromeo-bg.com i tam 6te dobie6 predstava za tova koeto te interesuva. Mom4etata sa dosta pekani i sa golemi alfisti. Moje6 samo da zagubi6 ako ne vleze6



Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: krasidd]  
Авторalfa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 14:17



pi4 zabeleji mercedes SL nai noviq model s kakuv kilometraj e(kopie na 156)!tova e perfekten avtomobil.no ti preporu4vam 2000 kubika.razhoda e su6tiq no vurvi pove4ko.az vkarvam koli po poru4ka moga da ti vkaram za 12000 s mito lv ot germaniq i 6te se kefi6.neveroqtna kola!dizela 2.4 su6to e super variant.karal sum nai-udobnata kola,v koqto sum sqdal zaedno sus 155.az prodavam 155 97 god.Spe6no na super cena niov vnos ot holandiq.4600.moje6 da zvunne6 na 0899824212.uspeh



Тема Re: мнения за Алфа 156 [re: krasidd]  
Автор twins-sparks (непознат )
Публикувано12.12.05 20:37



zdarveite kolegi,az sam za parvi pat tyka ama vlizam dostoino v klyba za6toto ,imam alafa 156 ot 1 godina i polovina .Istinata e 4e sa dobri koli i moita zdravo varvi,mnogo sa stabilni i dobre se vzimat opasni zavoi s neq moq motor e 1.6 ,120 konq e !Problem s motora ne sam imal,pak q cedq redovno!!! Ako nqkoi se 4udi dali da si vzema 156 ,da ne se 4udi da vzima 6te kara s gelanie .....za prosvetenite nqma da obqsnqvam kak e alfa 156.... 4ao Ako ima vaprosi 6te otgovorq!



Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: alfa]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 18:09



продадох си 124ката и си купих такава за поддръжка е малко по скъпа от новата S класа но за сметка на това често се троши



Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: 124]  
АвторGuigiaro (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 13:43



От цялата работа едно не разбрах. Алфата е по скъпа за поддръжка от ЕС класата и Алфата се чупи повече? Това ли искаше да кажеш?



Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: 124]  
Авторbatvas (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 16:45



Като казваш че е по скъпа я даи малко цени на части за двете които сравняваш, че нещо не ми е ясно
Я първо си вземи книжка - щото ника ти трябва да е не "124" а "14год"



Тема Re: мнения за Алфа 156нови [re: krasidd]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 10:52



tarsia SERVO za alfa romeo 156 1.9 JTD 99 godina
te. 0888682638




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.