Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 07.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: alfa sa smotani koliнови  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 12:58



Ei q po poleka s obidite. Alfite sa si mnogo dobri koli.
Az neznam kola koqto da ne se tro6i.Parvo pove4eto Alfi v BG sa vneseni v okaqno sastoqnie za6toto nikoi izvan Bg ne pazi a kara.Da ne govorime za Italiq kadeto napravo im razkazvat igrata.Vtoro po4ti cqlata elektronika e na bo6 nali e nemsko trqbva da e ka4estveno.Dvigatelite sa po zdravi i ot tezi na BMW, za koroziq po kypeto pak vaob6te nemoje da se govori(pri koli sled 89 i bez seriozen ydar) dori mercedesite gniqt pove4e.Kakvo pove4e iska6 ot kola na 10godini?




Тема Re: alfa sa smotani koliнови [re: Dizela]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 16:28



Mm daa!Tyk ne6to si e** m****a!Tova gore mi e mnenieto Za temata"Alfite sa smotani koli" Ne sam az avtora.Podobna gnysotiq nebix izrekal nikoga.



Тема Re: alfa sa smotani koliнови [re: Dizela]  
АвторBидял-paзбpaл (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 23:16



1.БМВ
2.Мерцедес
3.Алфа



Тема Ха-ха!!!нови [re: Bидял-paзбpaл]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано23.05.04 00:47



"Видял-разбрал", ясно е, че нищо не си видял, но тогава, как може да си го разбрал след като не си го видял, пък казваш, че си го разбрал без да си го видял, но тогава не би могъл да си го разбрал, защото не си го видял без да си го разбрал или видял, а трябва поне да си го видял за да си го разбрал, защото не може да си го разбрал без да си го видял или да си го видял без да си го разбрал, щом не си го видял, когато си го разбрал, но това е защото не си го видял, така, че не се притеснявай, щом го видиш ще го разбереш, когато го разбереш или го видиш, щом си го разбрал значи ще си го видял и разбрал, когато си го видял-разбрал или разбрал-недоразбрал, или видял-недовидял, или невидял-неразбрал

BRAVO HGT


Тема Re: Ха-ха!!!нови [re: |Kyky|]  
АвторЧyл (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 09:43



и аз съм за тая подредба,а иначе успех на дървения философ с капаци.



Тема Re: Ха-ха!!!нови [re: Чyл]  
Автор _boriana_ (Virus)
Публикувано27.05.04 14:03



Според мен човекът,който е казал,че Алфите са скапани коли,може дори да е притежател на Алфа Ромео.Доколкото ми е известно,частите за тях се намират трудно,да не говорим за оригиналните.Може би просто му е втръснало от обикалянето и неуспехите покрай него.Бих се радвала,ако споделите досегашния си опит в нашия форум по тези въпроси.Той не е само рекламен.
Що се отнася до уважаемия "Видял-разбрал",най-вероятно е някой фен на марката БМВ.Не виждам смисъл да се дразните или да му се смеете,защото и вие сте същите.-Манияци!

The Truth Is Out There...


Тема Re: Ха-ха!!!нови [re: _boriana_]  
Автор arieca155 (непознат )
Публикувано30.05.04 17:39



tova 4e trudno se namirat 4astite ne ozna4ava 4e markata e skapana.az sam ot karnobat ,imam 155 1.6 16 v.,kogato hodih v bosh mi kazaha 4e za ramak i pr.triabva da akam pora4ka zashtoto ne gi vnasiali za modela .i kvo kolata mi e losha li...ako nabaram bmw s tolkova tejko kupe kato na 155 s 1.6 motor shte go sbarkam.vse edno da slojat 1.6 motor na 124 kupe na mercedes, kade be da s e sriiat tia.:)))
imah 33 84 godina
imam 155 96 godina
iskam 156 2002 godina s bojiiata pomosht:))



Тема Re: alfa sa smotani koliнови [re: Dizela]  
Авторpredator (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 16:57



smotam si ti tapak s tapak.q mi kagi nekoi proizvoditel na sportni koli i da slaga tolkova ekstri za vremeto si.abe napravo fani pto4eti neshto na taq tema.te tapaci kato teb mnogo



Тема Re: alfa sa smotani koliнови [re: predator]  
АвторALFA (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 10:33



ei maloumnik az imam ALFA giulietta 1,8 SPORT i tovae nai qkata kolakoqto sam karal.predizvikvam vsi4ki v moq klas na malka GONKA.



PS. samo 145hp e 4akam.
de gi teq kak be6e a a a a......da bmw-ta.



Тема Re: alfa sa smotani koliнови [re: ALFA]  
Авторdanchoti (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 22:09



Tova za tupaka me kefishe do edno vreme a Inache...
Prisustval sum na qko cocane mejdu 325 - bmw i 75 - t.s. ...:)
I kakvo mislite - PICHA s 75-cata se vurtq 25 min (shper) sus chisto nov GOOD YEAR na shibink asvalt i nakrash gumite zdadoha bagaja (naloji se da slaga rezervnata...)
Na 325-cata s mnogo qko maslo i super qk i razraboten motor, i se burteshe samo ednata guma i dokato edvam edvam se klatushkash, na 2-rata 3-tata minuta se chu trqsuk :):):):):) hahahahahahahahah....
Motora zdade bagaja :) :) Ha Ha Ha
Ne, che karam "spark" ama ...
Neznam kvo se korkate ot nqkuv "TU-PAK" Imash 5 hilki - iskash Mechok kupuvash go, iskash BMW - vzimash.
Az iskah da si kupq moyta kochina i si q kupih.... Podchertavam KOCHINA...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.