Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 28.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Алфа 145 - предимства и недостатъци ?  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 17:59



...моля споделете, харесал съм една и не съм сигурен в качествата й. Кажете как е като кола, какъв разход на гориво средно прави...въобще всичко за което се сетите....
Благодаря предварително



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: kиkи]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано11.02.05 22:33



Успя ли да научиш нещо за Alfa 145 ? Аз също се опитвам да науча малко повече за този модел. Ако имаш информация, моля пиши ми на адрес krasitop@sliven.net



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: kиkи]  
Автор145 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:03



Аз скоро си купих, още преди година ми беше легнала на сърцето, и много съм щаслив че си я взех...за хар4ене независимо от модела боксер или TwinSpark градско по 10 няма да ти падне, мойта харчи към 13, но и аз си я попържвам :)))..поне на мен много ми допада, като усещанем управление, динамика....за подръжка мисля като всяка кола :)))..хайде успех..ако ти е на сърце взимай



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: kиkи]  
АвторStick (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:51



Виж това

- има ценни съвети как да оцениш колата (предполагам, че няма да я купуваш нова де). Иначе, карам такава от 2 години и се чувствам доста добре , моята има малко зор със съединителя, но може би не е принципен дефект. Като цяло е много удачна кола - учудващо обемно е купето отвътре, а иначе не е голяма, паркира се лесно на заден ход(тва е важно за дамите ), адски е маневрена, а по магистралата просто хвърчи.. Харчи около 10/100..



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: Stick]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 14:51



някой може ли да каже какво значи това:
Every 100.000km the eight spark plugs of the twin spark engines must be replaced. Those are titanium ones and costs a lot of money. So check this out when buying an 145 with a little over 100.000km.



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: az]  
АвторMcDc (Нерегистриран)
Публикувано23.12.06 20:06



Ми това се отнася само за туин спарк моделите .. иначе това трябва да е едно от буталата - поне аз така си го обяснявам.

Иначе колата 145 е много яка. Аз за съжаление продавам моята (1.7 16V BOXTER) za 4500. Za pove4e info moje da pi6ete na monkey_lover@abv.bg,

prodavam q za6toto mi trqbvat pari4ki ...



Тема Re: azнови [re: az]  
Авторradko (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 13:43



Otnasq se za sve6tite koito se smenqt 4ak na probeg ot 100hil km.Stava duma za Twin Spark dvigatelite koito pri 145 po4wat ot 97godina.Po dve sve6ti na cilindur(malka i golqma) ob6to 8 sve6ti.Originalnite komplekta e okolo 400lv, no spoko ima podobni eftini koito 6te smenq6 na probeg okolo 40hil km.Az sum s Bosh sve6ti kompekta e 70lv.Ina4e benzinkite si har4at prili4no ,no sa mnogo mo6tni.Alfa145 2.0TD(dizel) e dobur variant ot kum razhod i mo6tnost





Тема Re: azнови [re: radko]  
Авторbir4o (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 10:08



Здравейте колего значи искам да ви птам какво ще ми кажете за алфа 145(146) 1,9 JTD предлагат ми такава кола искам да разбера нещо за нея,защото никога до сега не съм карал Алфа.Моделът който ми предлагат е 146.Интересува ме по точно цени части колко гори(ако има някой с такава кола разбира се), бързо ли се развали и такива неща.Благодаря ви предварително



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: kиkи]  
Авторmi6o (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 12:46



az imam 145 gaz benzin har4i 10 benzin ako nastapva6 qko , kazvat 4e alfa ne e kola ma az sam dovolen nabira se qko i varvi mnogo makar 4e e 1.6 104 hp patuvam mnogo s neq pak i mi nosi golqmo udowolstwie kak ramji gotina e



Тема Re: Алфа 145 - предимства и недостатъци ?нови [re: McDc]  
Авторhaivan (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 15:44



tova e za sveshtite be, komplekta na NGC struva okolo 200 lv a na bosch 58 lv.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.