Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 31.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Alfa Romeo 156 ???  
АвторPK (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 10:02



На път съм да си купувам Алфа 156(1999г / 2000 г), на външен вид е доста прилична, а и като цена са приемливи, но ме притeснява общото мнение за Италянските автомобили. Ако някой от вас има поглед върху автомобила, моля да пише или да ми даде някой линк където мога да получа информация за двигателите и като цяло за автомобила. Предварително ви благодаря.



Тема Re: Alfa Romeo 156 ???нови [re: PK]  
Автор don_ninoff (непознат)
Публикувано14.09.04 17:08



zdravey bude6t kolega !!!!!
ima edno mqsto nare4eno : www.fanclub-alfaromeo.org/forum
tam 6te nameri6 vsi4kata informaciq ot koqto se nujdae6
zapovqdai!!!



Тема Re: Alfa Romeo 156 ???нови [re: PK]  
Автор arieca155 (непознат )
Публикувано18.09.04 11:26



brato ,predi godina i polovina imah 33,86 godina,sega imam 155 ,96 godina 1.6 16v.,sledvashtata shte e 156 ,tova e moeto mnenie ,tezi koli sa za hora sas sportno sarce,ako ne si 4uval mototo,za niakoi neshte se iskat jertvi no ne e strashno.vzimai ia kolata ,izbral si super avtomobil.



Тема Re: Alfa Romeo 156 ???нови [re: PK]  
АвторSpas (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:56



Колега ,аз карам А-156 2.4 JTD и мога да кажа че това е истинският автомобил.
Карам дизел а се държи като бензин.
А и части има и то не са много скьпи. Има един магазин на бул.Гоце Делчев и Дойран където всичко имат или ако няма го доставят .



Тема Re: Alfa Romeo 156 ???нови [re: Spas]  
АвторM-Jet (Нерегистриран)
Публикувано04.11.04 18:43



Kolega az ot skoro imam 156 1.9 JTD 16V Sportwagon s novata resetka........moga samo da pohvala kolata, vece e na 15.000km i njama absolutno nikakvi problemi. Ako ti kaza , ce harci 4.8litra nafta sigurno njama da povjarvas ama e FAKT, a na avtobana vdiga 220 bez problemi....spored mene si zasluzava pokupkata na 156-ca



Тема Re: Alfa Romeo 156 ???нови [re: M-Jet]  
АвторMиxaйлo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 09:44



Честито пич! От къде купи автомобила и на каква цена ако не е тайна?

Още не съм виждал в БГ такъв за съжаление....



Тема Ne e taina.......нови [re: Mиxaйлo]  
АвторM-Jet (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 13:52



Kutih ja oz magazina v Germania, Sportwagon Progresion + metalic,navigacia i aluminievi janti, sled procentite koito mi dadoha izleze tocno 26500euro....

Da si priznaja az parvonacalno iskah da vzimam A3 Sportback s 1.9TDi motora, ama:
1. Izliza s okolo 3000euro po-skapo
2.Izcetoh pocti vsicko koeto sravnjava M-Jeta i Pompa diuzata i dori nemcite sa edinodusni, ce M-Jeta e revolucia v Diselite i e po-dobar motor ot TDi-to
3.Az ne sam gazar deto iska da se pokaza na evtinite kurvi v Sofia, ce kara Audi, a Alfata mi haresva mnogo...ta zatova e vzeh.

Vece e na 4meseca i e na 15500km. Neverojatno ikonomicna e komputera pokazva vinagi sreden razhod 4.7 - 4.8 na 100km. Osven tova e mnogo pargava i barza, TDi-tata 1.9 njamat absolutno nikakav shans, novia 2.0Tdi i toi e po-slab,ama malko....

Abe mnogo sam dovolen......


P.S. Deistvieto se razviva v Germania, rabota tuk vece 5godina



Тема Re: Ne e taina.......нови [re: M-Jet]  
АвторMиxaйлo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 21:27



Още веднъж със здраве да си я караш!!! Взел си я на много добра цена..но явно и добра отстъпка са ти направили...а този мотор е абсолютния хит
Навигацията CONNECT NAV+ ли е?



Тема Re: Ne e taina.......нови [re: Mиxaйлo]  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано17.11.04 02:13



Честито и от мен....

Малко офф-топик...не знам дали знаеш за Клуб Алфа Ромео България....с удоволствие ще се радваме да пишеш на нашия форум (ако вече не си го направил) на www.alfaromeo-bg.com ще си първият собственик с мулти джет




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.