Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 28.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среща 28-Март 14:30 Александър Невски  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано22.03.04 01:52



Срещата е изтеглена с половин час по-рано, за да можеме да отидем да гледаме ЕТСС. В 15:30 ще тръгнем от Ал.Невски към някое кафе да гледаме състезанието по Евроспорт от 16:00

Редактирано от KGB на 22.03.04 01:53.



Тема Re: Среща 28-Март 14:30 Александър Невскинови [re: KGB]  
Авторarieca155 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 11:07



niakoi barovec da mi dade 100 lv.za benzin iskam i az da doida na sreshtata.seriozno ,kak da doida ot karnobat do sofia,ili provinziata ste gi ebali v gaza.pitaaaaaaaaaaaaaaam.



Тема Re: Среща 28-Март 14:30 Александър Невскинови [re: arieca155]  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано24.03.04 23:48



Ако сам не си помогнеш няма кой да ти помогне са казали хората...

Предполагам в Карнобат има повече от една Алфа??? Аз от София не мога да ви организирам среща. Но това което мога да направя е; ако на другия форум на клуба постнеш една тема с място и дата на среща предполагам ще дойде все някой, а пак аз ще се погрижа темата да си седи "отгоре" така че всички да я видят.



Тема Re: Среща 28-Март 14:30 Александър Невскинови [re: KGB]  
Автор arieca155 (непознат )
Публикувано25.03.04 00:55



saglasen sam moi,znam 4e sofia si e sofia,moga da vi vidia samo ako doida tam ,no tova shte stane po vreme na ralito mai mesec.ako iskash napravi edno sabirane za togava kato nacionalno sabirane na alfajiite.razbirash 4e se sheguvam za 100=te leva , a ot karnobat az sam nai goliam fen na alfa .trudno mi razbirash nali.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.