Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 23.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Startira6ti spreiove!  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано09.01.04 15:48



Kakvo 6e kajete za tqx.Dneska se opitax da zapalq Alfata i nemojax.Na dvapati po4ti zapali pompax na pedala(za dizel stava dyma) i axa da zaraboti i izgfasva6e.Taka dva pati i mi padna akomylatora.Podgrqx si dva pati ama nemoja.Verno 4e e golqm klin4 ama vse pak e Alfa.

Ta kakvo vi e mnenieto?Ot kakvo se sastoqt i koi sa nai dobrite i vaob6te var6at li rabota?Edin priqtel kaza 4e si praskal na Golfa sa6to dizel i palel vednaga no kato prasnel pove4e kato my varne klu4a neizgasval a rabotel o6te 5-10 sek i posle izgasval.



Тема Re: Startira6ti spreiove!нови [re: 353W]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано09.01.04 17:09



mi kak da kaza za dizela neznam kak rabotjat , no za benzina edna priatelka si nameri karboratora na okolo 20 metra ot kolata , prosto grumna i taka , da ne stane i s dizela sushtoto i da si namerishnaftovata pompa na 10 metra
umanata s tija shpreiove

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: Startira6ti spreiove!нови [re: WhitePower]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано09.01.04 19:05



E to na men q turboto q nqkoi klapan da gramne.I men me e malko strax da ne preeba ne6to ama ako pak var6at rabota nqma da e zle 6toto taka si ne e rabota.Dneska gledax i edna Mazda 626 dizel kak varti,varti onq,psyva a ot ayspyxa i izliza 4eren dim i ne6te.Pri men pone dim nqma.



Тема Sorry за off-topic-a ама е fun:)нови [re: 353W]  
Автор lvanhoe (рицар)
Публикувано09.01.04 19:10



+ 10 °C
Жителите на панелни жилища в Хелзинки си пускат парното.
Лапландците (жителите на Лапландия) садят цветя.
+ 5 °С
Лапландците се припичат на слънце.
+2°C
Италианските коли не палят.

0 °C
Чистата вода замръзва.
-1°C
Дъхът става видим. Лапландците ядат сладолед и пият студена бира.
-4°C
Котката иска с теб под одеялото.
-10°C
Време е да се планува една почивка в Африка. Лапландците отиват да плуват.
-12°C
Твърде студено за да вали сняг.
-15°C
Американските коли не могат да запалят.
-20 °C
Може да си чуеш дъха.
-22°C
Френските коли не палят вече.
-23°C
Политиците започват да съжаляват бездомниците.
-24°C
Немските коли не могат да запалят.
-26°C
От дъха може да се нарежат блокчета за строежа на едно иглу.
-29°C
Котката иска да се пъхне в пижамата
-30°C
Нито една истинска кола не пали вече.Лапландецът ругае звучно , рита гумите и пали ладата.
-31°C
Твърде студено за целувки, устните замръзват една за друга. Лапландският отбор по футбол започва тренировки за пролетния сезон
-39°C
Живакът замръзва. Твърде студено за да мислиш. Лапландците закопчават
най-горното копче на ризата.
-40°C
Колата също иска в леглото. Лапландците си обличат пуловер.
-44°C
Финландският ми колега си мисли евентуално да затвори прозореца на офиса.
-50°C
Моржовете напускат Гренландия. Лапландците затварят прозореца на тоалетната.
-70°C
Белите мечки напускат Северния полюс. Университетът на Рованиеми (Лапландия) организира ски излет.
-75°C
Дядо Коледа напуска Полярния кръг. Лапландците нахлупват шапката над ушите.
-120°C
Алкохолът замръзва.Следствие-лапландецът е много вкиснат.
-268°C
Хелият става течен.
-270°C
Адът замръзва.
-273°C
Абсолютната нула. Брауновото движение на частиците спира.
Лапландците си признават, че малко е студено и поискват още една ракия на клечка.



Тема По-добренови [re: 353W]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано09.01.04 21:19



си полей всмукателния колектор с вряла вода.
Загрей го хубавко и после си запали.
ПП: Дизелите особено по-дъртите са трагедия при -10 и надолу. Затова и карам бензин - дизел на старо не плаши :-)

UB40 !



Тема Re: По-добренови [re: jamie]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано10.01.04 09:45



Abe nali e Alfa kakvo li 6e si pomislqt ako tragna s kan4etata s topla voda.Tq minalata godina dokato bqx na selo pri -22 zapali samo s dve podgrqvaniq ama sega dve ot duzite pikaqt i mnogo trydno pali kato e stydeno.Ina4e ako vsi4ko e nared nqma da imam nikakvi problemi.A i lampi4kata za podgrqvaneto ne6to ne mi sveti i podgrqvam dokato precenq.



Тема Re: По-добренови [re: 353W]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано10.01.04 17:14



ole na shibanata bulgarska nafta , super jaka e i stava kato zelatin deba i darzavata karash hubav avtomobil a ti ebavat maikata ne sam s putishtata a i s gorivoto danacite i kvoto se setish

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: По-добренови [re: WhitePower]  
АвторNicky (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 19:31



регулурай или подмени скапаните дюзи.За една стара Ифа ползвам един спрей от Лукойл-бензиностанциите,на повечето Лукойли е един и същ.Има инструкция -пръскаш чакаш около 15-20сек и въртиш и става.На Ивекото с идеални дюзи,няма подгряване(конструктивно) -20 градуса,пълна газ и след 15-20сек РАБОТИ без никаква подготовка,акумулатори Монбат 2бр. 75Ачаса, зелените на две години.Успех!!



Тема Re: По-добренови [re: WhitePower]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано13.01.04 16:56



Za sajalenie tyk si prav.Az y6 postoqnno sipvam razni dobavki za pro4istvane i za da ne zamrazva naftata ama mai samo si davam parite.



Тема Re: По-добренови [re: Nicky]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано13.01.04 17:06



Nicky 6e gi smenqm ama zimata ne mi se zanimava i naprolet ako e rekal gospod 6e zapretna rakavi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.