Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 23.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема 4ip tuning Alfa 155 2.0  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано01.12.03 18:38



Nai-nakraya mi popadna i atakova ne6to)))))

Ako ima zelae6to - az sum nasre6ta. Ne se luzete po moya Niick , Alfata mi e v kruvta ot maluk))))



Тема Поялниканови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано01.12.03 22:04



сигурно ти е вместо лява ръка :-)))
Астра, я дай препоръки ?

UB40 !



Тема Re: )))нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано02.12.03 11:58



Za poyalnika raz4itam na PROta

kakvi preporuki iska6?



Тема Такаааа,нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.12.03 20:27



значи щом и поялник не можеш да държиш - какво , само теглиш БИН-чета от НЕТ-а ли ?
Ок, дай някой да те похвали - какво си направил за него, как върви, не му свети Чек Енджин, не харчи и т.н. Гаранция нещо даваш ли ?

UB40 !



Тема Re: Такаааа,нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано03.12.03 12:09



Viz sega - zanimavam se mnogo seriozno , rabotya samo s provereni ve4e firmi. Samite te davat garanciite , moita e samo za nositelya.....i rabotata

Za poyalnika - tova li e po-vaznoto spored teb???

za hvalbi - pitai v OPEL foruma primerno ili kakvo - da ti dam telefoni na dovolnite li....



Тема Извод:нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.12.03 12:16



теглил си файловете от НЕТ-а, купил си програматор за ЕПРОМ, записал си и продаваш. Не даваш гаранция, нямаш клиент който да те похвали. Алабалите за проверените фирми си ги задръж - риска е изцяло за клиента, който между другото може да направи същото като теб с инвестиция само за 20-30 лева в програматор - и то на домашното си РС. Обясни ми сега защо да ти давам пари ?

UB40 !



Тема gre6ka...нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано03.12.03 12:34



Ne slagai vsi4ki pod edin znamenatel...

tova sie li4no tvoe mnenie , kak moze da govori6 bez vuob6te da me poznava6? bez vuob6te da si probval ne6to ot men ??? e tva si e to bulgar6tinata....

I tova za failovete ot neta - zabravi. Sамо проблеми докарва. За програматора - имам по4ти вси4ки варианти , пробвал съм и най-евтиния дале4 не е подходящ. Имам и Галеп 4 (220 Еврони ми струва6е). Въобще не знам защо ти обяснявам , тъй като си предубеден. Само ще кажа , 4е основно правя Турбо Дизели - аиде някой да се пробва с фаилове от нета и програматор за 20лв.... разбира4и....

Никого не карам на сила , вси4ко е тествано и проверено. Каква то4но гаранция ти трябва колега? Ще ти я дам в писмен вид с дата.... само кажи какво те плаши толкова

Редактирано от AstraMan на 03.12.03 12:45.



Тема Поправка,нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.12.03 14:21



не ми казвай "колега" защото за разлика от теб имам идея как функционира едно ЕКУ. Приканих те да си покажеш препоръките, направените коли и доволните клиенти. Къде са ? За файловете от НЕТ-а - някои си бачкат, някои обаче - не. Това е и проблема. Програматора е абсолютно без значение - но виж ако си си купил най-евтините ЕПРОМ-и, може и да имаш проблем :-)))))
Няма да се пробвам, направо ще го направя ;-) Само ще почакам че турбодизела Хонда е много новичък.... засега и бензинките са добре дошли.

ПП: Това си е то българщината - не видях с нещо да гарантираш изхода от "операцията" ? Или "Човека взе парите и рече - няма да се видим вече ..." ?

UB40 !



Тема yavno..нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано03.12.03 20:42



.. iska6 ne6to da se obizdame!!!!

Tupo par4e si - kak moze da me komentira6 bez da me poznava6 be tzurvul???



Тема Re: xixixiнови [re: AstraMan]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано03.12.03 20:59



Mnogo vi se kefq taka kato se karate.Prodaljavaite v sa6tiq dyx



Тема Най-учтивонови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.12.03 22:18



ще спомена че си абсолютно неграмотен и само се опитваш да дереш хората, като дори не знаеш какво им пробутваш. Кой кого обижда си личи от изразите ....

ПП: Все още не виждам господа Клиентите ти ?

UB40 !



Тема uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано04.12.03 13:33



Stava duma za 2.0 16V motora montiran na 155 i 145/146 , mislya , 4e i na 147 go slagat



Тема Re: uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано04.12.03 18:36



i ja kazi za chipa az sam s takuv motor
kakvo pravi i kak go pravi , shtoto tuning na dvigatelja stava i s rezistor na temperaturnijat datchik
da podrobnosti cena garancionen srok , shtoto nov kompiutar mi e 3 bona

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: uto4nenieнови [re: WhitePower]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 00:05



Zna4i - za rezistora si prav , ama razhoda se povdiga lekinko)))

Otnosno garanciata - bez problemi moga da ti garantiram 6 meseca , makar ,4e ot purvia den e yasno. Taka ili ina4e ako si klient az vinagi sum nasre6ta. Za ECUto ne se bezpokoi - nyama absolyutno nikakva opasnost, plus tova , 4e takiva imam pod ruka dosta.

Kakvo promenya - glavno izmestva predvarenieto i povdiga konstantata na debitomera. Software za tozi 4ip e kupen ot Italia - ALL Car Racing.
cenata - 199lv s montaz i vsi4ko



Тема Re: uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано05.12.03 09:22



vsichko hubavo a razhoda , kak se otrazjava na dvigatelja toja hip , cenata ne e mnogo bjah chuval za tuning za 200 lv ama ne mi go preporuchaha no mi kazaha che iztinskijat e kam 1000 lv
objasni poveche ilikazi kade si moga da mina da vidja za kvo ide rech

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: uto4nenieнови [re: WhitePower]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 12:27



Za cenata - i na men ni6to ne mi pre4i da go davam za 1000....nikuv problem.

Otnosno razhoda - obiknovenno pada (pri OPELite 100% pada). Obyasnyavam go mnogo povurhnostno vurtya6tia moment sliza v po-niskite oboroti i za da poddurza6 edna i su6ta skorost tryabva da natiska6 po-malko pedala. Ne stana mnogo dobre obyasnenieto))))dano si me razbral

do 14.12 sum v Ispania. Sled tova sum na linia - ako iska6 zvunni - 0888 977737. 6te doide6 v garaza , 6te probvame , 6te tiobyasnya podrobno...



Тема uto4nenie 2нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.12.03 13:43




Тук въпросния чип е с цена 361.51 Евро :-)))
Бахти дилъра си, любопитен съм как си го получил от тях на 1/4 от цената (да предположим че от 199 лева цена не печелиш и лев)
ПП: Менте. Колко ЕКУ-та за Алфа 155 имаш - купчини ? Ще се учудя ако успееш да разпознаеш ЕКУ от модеул за запалване изобщо.
Поразрових се за теб - весело стана :-)) Дотук трима такива цъфнахте, един от друг по-големи майстори - и никой няма общо с фирмата чиито чипове уж продава :-)))

UB40 !

Редактирано от jamie на 06.12.03 13:45.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано06.12.03 17:33



Az ne rabotya s ALL Car Racing. Napravih barter s kolega.

kakvo li da ti obyasnyavam , samo si gubya vremeto. Ne se 4ustvai dluzen da otgovarya6



Тема Ти работишнови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.12.03 18:48



само с ГетРайт според мене ;-)))
Я да видим умнико как чрез бартер от близо 400 си слязъл на 100 Евро ? Да те видя каква уникална мисъл ще снесеш този път :-)))

UB40 !



Тема Re: Ти работишнови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 12:35



Pi4aga , ne te poznavam , ne iskam da te obizdam. Prestani i ti da go pravi6. Prednia put si izpusnah nervite ,koeto ryadko stava. Ne se zanimavai s men , gledai si rabotata. Ne iskam da te zapla6vam no ako produlzi6 da obizda6 , nyama da ostane taka polozenieto.



Тема Това си енови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 12:42



откровена заплаха и аз я приемам.
Ще ти запиша час, може някъде след Коледа да те огрее :-)))
ПП: И сега си изпускаш нервите. Това което казвам е самата истина а не обиди. Не можеш да я обориш.

ППП: Ако си облечен в костюм на Дядо Мраз - може да те приема и по Коледа !
UB40 !

Редактирано от jamie на 07.12.03 12:56.



Тема hahahahaaнови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 16:15



6tom te kefi))))

Davai bate , plyui otrova. Само престани да се занимаваб6 с моите работи. няма6 ли си твоя работа? макар и малка , хвани я здраво и действай

Извинявам се на вси4ки в този клуб, но сигурно виждате кой е инициатора на вси4ко това. Аз като Модератор не допускам това , но.... какво да прави6 , децата нямат спира4ки



Тема Модератор -нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 16:23



сигурно триеш мненията които не съвпадат с личните ти възгледи ?
И ти си един мЪдуратор......
Но хайде - призовах да покажеш какво можеш. От видяното и по сайта ти (копие на части от ПСТунинг) съдя че си един дол дренки с Парадоксчо и Венто - май с последния се триехте взаимно като "добри модератори" от клубовете си ?
Все пак не обясни как един чип с цена 250-400 Евро го предлагаш за 200 лева - лепвам ти прозвището "МОШЕНИК" без да се замислям - не виждам и да можеш да го оспориш.

ПП: Е, скъпи ми - стига ли ти или искаш да лъснат още номерца на новоизлюпения тунер (ти) , гаранциите, измерванията и т.н. ?

UB40 !



Тема Re: Модератор -нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 16:49



какво да оборвам , кой ги отправя тея обвинения? кой си и къв си то4но? какво разбира6 ? Нецо ли4но ли има6 или.... не разбирам

Сайта ми си е мое дело , просто пробвах и това е. Това , 4е действам сам и се боря ли те дразни завистлива долна гад такава????

Са Софтуера на АЛЛ Кар какво да кажа. като купи6 веднъж тои си е твой. Нали си разбира4 , трябва да го знае6. каквата си искам цена це е. Ясно ли е тъпако???

Иска6е ми се да те напсувам , ама няма да ти направя удоволствието



Тема Re: Az da pitam......нови [re: AstraMan]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано07.12.03 19:00



koga i kade 6e e boq da znam kade da doida i da se zaredq predvaritelno s bira i pykanki za kypona?



Тема Я виж тинови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 19:17



как било - веднъж като купиш - имал си бил право на нелегални копия :-)))
Браво ! Ще научиш и италианци, и немци на бизнес, личи си :-)))
Понеже си решил че можеш да ме наречеш тъпак, ще споделя с теб моето мнение за такива като теб:

Смятам че си недорасло алчно копеле, мошеник с претенции за чиста съвест, смятам че не разбираш нито от коли, нито от електроника, нито от тунинг, смятам че когато преебеш някое ЕКУ просто се укриваш и също така смятам че ако беше в реални отношения с АЛЛ Кар - вече щях да съм те унищожил заради "Са Софтуера на АЛЛ Кар какво да кажа. като купи6 веднъж тои си е твой.". Разбирачо - полски свирачо :-))))

ПП: Направи ми удоволствието, и не само моето !

UB40 !

Редактирано от jamie на 07.12.03 19:24.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 23:17



Vseki si ima pravo na mnenie. Ni6to ot tezi ne6ta ne e vyarno. Tupaka sam si go izprosi. Prez cyaloto vreme byagam ot konflikti i ne obizdam purvi.... ama takova 4udo .... ne stava. Ne te poznavam , ama prekalyava6.

Koi si ti i kakvo tolkova ti pre4i moito zanimanie?





Тема Сууупер !нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.12.03 09:50



Хайде докажи че не си този когото описах по-горе ?
Аз съм привел доказателства защо си мошеник и се представяш за нещо което не си - за представител на немски и италиански фирми, даваш гаранции, измерваш ползата от чипа и прочие и прочие ... все неща които не си способен да направиш.
ПП: Кой съм ?
Ами да се запознаем ! Твоето занимание е заблуда на клиента и продажба на фалшификати. Та казваш ТЪПАКО - сам си го изпроси ? Вярно е :-)

UB40 !



Тема Pisna miнови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.12.03 14:14



ne6to te pritesnyava mai... Kazi si koi si

Za nemskite firmi - ve4e 1 godina i polovina poddurzam kontakti s 2 ot tyah (na saita ne sum aktualiziral,vyarno) i s edna Avstriiska. Ne vizdam , za6to da luza sled kato tozi Software nyama otkude da se vzeme , a tryabva da se kupuva. Garanciata logi4no idva ot tyahna strana , sled kato az samo montiram v pove4eto slu4ai. Za italianska firma ne sum spomenaval ni6to, osven , 4e mi popadna tozi ALL CAR Software. Tova e yasno napisano spored men

Izmervane - Imam G-Tech PRO ot 1 godina. Moze bi e 2ria v BG,sled tozi na Toni v Varna (toi me svetna). Ured4eto si vur6i dobre rabotata. Taka ili ina4e ryadko nyakoi klient ima nuzda da bude ubezdavan za efekta. po-skoro az go pravya za sobstvenite mi nablyudenia.

Ot tuk natatuk , o4akvam da prestane6 s tvoite napadki (bezpo4veni) i obidi (ve4e li4ni). Kazi koi si , 4e mi stana interesno za6to se natiska6 da me diskreditira6 tolkova? Ne6to pre4a li t na biznesa ili kakvo?

Az byah dotuk v tozi bezsmislen dialog. O6te vednuz se izvinyavam na vsi4ki Alfa fenove , 4e v va6ia klub si pozvolih da upotrebyavam obidni frazi , no mislya , 4e vseki koito pro4ete posledovatelno 6te vidi , 4e byah predizvikan. Suzalyavam , 4e se podvedoh po nevuzpitania mi oponent i mu otvurnah.





Тема Значи да обобщим:нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.12.03 14:41



Преебаваш ЕКУ-то, после пращаш клиента в Германия или Австрия за зелен хайвер да си търси гаранцията там ....
Софтуер има и свободно -

Ето например 80% от Хондовите чиповем както стандартни, така и модифицирани (та да почнеш сега да пишеш че и Хонда ти била в кръвта от малък).
Не е 2-рия защото първите 2 са били на Тони и на русенлията с Баварката - ама нали си В ЧАС та знаеш Уредчето наистина работи в интерес на истината, грешката му е малка. Нападките както виждаш не са безпочвени, а обидите са си съвсем лични - наричам те открито мошеник. Аврам Бакалина съм :-Р Хахахаха, че и нагло пишлеме - да не си ченге че ще ти казвам кой съм !
Дискретидирам не само теб, дискретидитирам тарикатчетата като теб - дотук си третия, сега добавям още двама в сметките.

ПП: Хайде ангел небесен предизвикан - бий си камшиците и да те няма :-) У лево !

UB40 !

Тема Re: uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано09.12.03 22:33



искам само да ми обядниш как получаваш на по ниски обороти по -голям въртящ момент, при намалено количество гориво/разбирай сила/, данеби да променяш рамото
самото ти обяснение показва колко разбираш



Тема ами сега?нови [re: hf hpe]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано10.12.03 00:24



Точно в десетката. Нека се обади на някой от другите търговци за жокер.

Cuore Sportivo


Тема Re: Поправка,нови [re: jamie]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано10.12.03 12:14



jamie ... preporyki li iskash ?
mi az moga da gi dam
syshto i dosta drugi hora
pri men wednaga moga da ti kava razlikite kakwi sa
razhod na mqsto ot 1.2 l/h w momenta e 0.9 do 1.0
leka polovitelna razlika se chuwstwa w oborotite ot 2700 do kam 3500 pri uskorenie
kakto i razlika (polovitelna) se chuwstwa pri wisokite oboroti kam 5500 do kam 7000
razhod lqtoto s original chip okolo 9.5 -9.7 gradsko spokoino karane
razlika s chipa .. okolo 9.1 - 9.5 pak pri syshtoto karane
rgdz



Тема От тебнови [re: idefix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано10.12.03 12:26



приемам, други хора тук не виждам :-))
Въпроси:
Как измери разликата 0.2-0.3 литра на час работа на място ?
Измерена ли е положителната разлика в описаните диапазони ?
Как измери разликата 0.2-0.4 литра при градското спокойно каране ?

Общо взето любопитен съм как си мерил , особено толкова малки разлики. Какво ще кажеш за ПЛАЦЕБО-ефекта - да ти се струва че колата върви по-добре, да си внушаваш че си свалил 200 грама на разход над 9 литра, да си променил стила на каране с идеята "Ей тоя чип сега ще ми е далаверата" ?

UB40 !



Тема Re: От тебнови [re: jamie]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано10.12.03 13:31



razlikite sa po trip comp-a w kolata
opredeleno ne e wnushenie towa ti go garantiram
az lichno ne wqrwah che ima polza dokat ne widqh
obache widqh i sega mislq drugo ..
tfa e w obshti linii
edinstweno ne moga da izkava mnenie za dylag pyt .. zashtoto s chipa ne sym patuwal izwyngradsko wse oshte .. no i towa shte stane

rgdz

P.S. kolata e kadet 2.0 16v

Редактирано от idefix на 10.12.03 13:32.



Тема Значинови [re: idefix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано10.12.03 15:44



тия 200 - 300 грама на 100 ще ти изплатят чипа след 50-70 000 км, и то ако се окаже че е от чипа а не от промяна в навика за каране.
Какво ще кажеш за "усещането че дърпа по-добре в определени обороти" ? И него ли го мереше трип комп-а или ти си много чувствителен и усещаш дори 1 конче да има отгоре ?

UB40 !



Тема Re: Значинови [re: jamie]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано10.12.03 23:46



ti mai si roden s fix ideqta da draznish mi se struwa !
razlikata w dyrpaneto se useshta ot ured !
no kwo da ti obqsnqwam
nali si roden nauchen ..
da ne si profesor po wsichkologiq ?
q si dai tel da ti call da me posywetwash kat mi iznikne problem
rgdz
basi



Тема Аминови [re: idefix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.12.03 00:02



това чаках - цитирай сега показанията на уреда преди и след това !
Идеята е малко по-различна - изложил съм я достатъчно тук. Накратко - скептичен съм.
Ако има нещо неясно - да синтезирам в 2 реда:
1. Сдобиваш се с чип (интернет, Ебей, дори почтено си купуваш (едва ли - в случая)).
2. Правиш копия със себестойност 2-3 лева едното.
3. Лъжеш клиентите че си богопомазан и им продаваш "оригинали" на неадекватна цена.
4. Гаранция-Франция (в случая - Австрия).
5. Не виждам отговор на питането на ХФ-ХПЕ - интересен въпрос е задал.
6. Силно се съмнявам че този чип е повлиял реално на каквото и да е (разхода зависи от стила на каране - ако целиш икономии ще ги постигнеш и с оригиналния чип).
7. Липсва дино-стенд - за какво чипване изобщо можем да говорим ?

И един въпрос - а какво ще излезе ако сравним оригиналния и този чип и се окажат еднакви ? М ?

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано11.12.03 09:22



ednakwi nqma da se okavat
to tfa e lesno dokazuemo
NO .... ima edno takowa NO ... principno kat prawish kywto i da e tuning .. kato za nachalo kolata trqbwa da e na 6 .. ne move edna kola det edwam pali sutrin .. hyrka .. prycka i t.n. da i prawish tuning ..
ta ..
garancia za kakwo iskash ti ?
che mi e mnogo interesno ... garanciq che na kolata sha porastnat krila ? che shte izlitash wertikalno ?? che shte viwesh 100 godini ???
i w interes na istinata
predi da probwam takowa neshto .. az syshto bqh na tfoito mnenie .. che tui si e chista izmama .. no uwi dokat ne widqh s ochite si ne go powqrwah i az ..
rgdz



Тема Крила не ща, перки искам !нови [re: idefix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.12.03 09:32



Гаранция искам че няма да ми преебе ЕКУ-то и някой датчик, също че после ще получа обещаните кончета и нютони въртящ момент, както и икономиите гориво. Ако е купувал от Германия - следва колата след чипинга да е "легал" - т.е. да минава технически преглед за емисии също.
Редно е да получа такава - иначе си е чисто менте ! И изобщо не ме топли че щели да ми дадат гаранция в Австрия и Германия - 1. Тоя тук е нелегален защото чипа който ми слага е презаписан --> няма гаранция от производителя и 2. Дори да има такава - трябва да го чакам 2 месеца да оправи нещата, така ли ?

UB40 !



Тема Re: Крила не ща, перки искам !нови [re: jamie]  
Автор idefix (блуждаещ)
Публикувано11.12.03 10:05



wish sa .. garanciq che nqma ti preebe ecu-to i az moga ti dam :)
shtom si tolkoz naqsno s tez neshta .. predpolagam znaesh kwo ima w tos chip .. i za kwo sluvi toi ...
za obeshtanite koncheta .. e otnositelno .. kakto kazah po-rano ako ot 100 koncheta sa ti ostanali 10 .. shtoto ne si poddyrvash kolata .. ne ti rabotqt datchici i samata kola kato cqlo e bokluk ... ne movesh da ochakwash s ostanalite 10 koncheta kolata da trygne sys 110 koncheta ..
za chakaneto ko da ti kava ..
ti se edno ne chakash po serwizite ili magazinite za chasti ..
kwo iskash .. da pomavesh kolata .. da idesh pri maistora .. toi da se zawyrti 3 pyti .. da plune prez ramo da ti chukne kolichkata s magicheska prychka .. i tq da se oprawi .. za da .. ne chakash 1 mesec primerno ..
rgdz

P.S. kat iskash pismena garanciq ili tam koto iskash kat garanciq .. mi plati 400 euro .. i shte imash .. dave i chipa sha ti e original ... t.e. sha ima lepenka "na baba ti farchiloto" primerno .. i ko ... plashtash 2 eruo za lepenka ot gore .. nito chipa nito softa se razlichawa po neshto ot originalniq takyw .. ot "na baba ti farchiloto"

Редактирано от idefix на 11.12.03 10:07.



Тема ECU-тонови [re: idefix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.12.03 10:16



ново на масата и идвам да чипна :-))
1. Колата се мери преди и след чипа - отчита се разликата.
Да, трябва да е изрядна - напълно съм съгласен.
2. Лепенката на чипа ми дава гаранцията от производителя - иначе гаранция НЯМА и това са празни приказки (както в случая). Без гаранция чиповете струват по 20-25 Еуро в Ебей. Максимум. разликата до 200 лева е 4Х.

UB40 !



Тема Re: ами сега?нови [re: Twin Spark]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано14.12.03 00:31



в тунинг форума бях написал една бележка до АстраМъж-а че чакаме отговор

която той като модератор е изтрил

моля ви ако имате желание и възможност помагайте



Тема Абенови [re: hf hpe]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано15.12.03 14:25



ти насериозно ли го взимаш тоя пишлю бе ?

UB40 !



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано15.12.03 21:40



не но лъже хората



Тема Те искатнови [re: hf hpe]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано15.12.03 22:19



това бе ман.
Зарежи :-)) Какво те вълнува - чеша си и аз мозъчните гънки да се заяждам с него ама ще ми омръзне и това. Я кажи по-добре нова сбирка - че ти влача тука малко парици от 100 години вече. Книжлето стана ли ПДФ ?

UB40 !



Тема Re: Те искатнови [re: jamie]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано16.12.03 08:31



одавна е на pdf




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.