Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 24.09.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Това си енови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 12:42



откровена заплаха и аз я приемам.
Ще ти запиша час, може някъде след Коледа да те огрее :-)))
ПП: И сега си изпускаш нервите. Това което казвам е самата истина а не обиди. Не можеш да я обориш.

ППП: Ако си облечен в костюм на Дядо Мраз - може да те приема и по Коледа !
UB40 !

Редактирано от jamie на 07.12.03 12:56.



Тема hahahahaaнови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 16:15



6tom te kefi))))

Davai bate , plyui otrova. Само престани да се занимаваб6 с моите работи. няма6 ли си твоя работа? макар и малка , хвани я здраво и действай

Извинявам се на вси4ки в този клуб, но сигурно виждате кой е инициатора на вси4ко това. Аз като Модератор не допускам това , но.... какво да прави6 , децата нямат спира4ки



Тема Модератор -нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 16:23



сигурно триеш мненията които не съвпадат с личните ти възгледи ?
И ти си един мЪдуратор......
Но хайде - призовах да покажеш какво можеш. От видяното и по сайта ти (копие на части от ПСТунинг) съдя че си един дол дренки с Парадоксчо и Венто - май с последния се триехте взаимно като "добри модератори" от клубовете си ?
Все пак не обясни как един чип с цена 250-400 Евро го предлагаш за 200 лева - лепвам ти прозвището "МОШЕНИК" без да се замислям - не виждам и да можеш да го оспориш.

ПП: Е, скъпи ми - стига ли ти или искаш да лъснат още номерца на новоизлюпения тунер (ти) , гаранциите, измерванията и т.н. ?

UB40 !



Тема Re: Модератор -нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 16:49



какво да оборвам , кой ги отправя тея обвинения? кой си и къв си то4но? какво разбира6 ? Нецо ли4но ли има6 или.... не разбирам

Сайта ми си е мое дело , просто пробвах и това е. Това , 4е действам сам и се боря ли те дразни завистлива долна гад такава????

Са Софтуера на АЛЛ Кар какво да кажа. като купи6 веднъж тои си е твой. Нали си разбира4 , трябва да го знае6. каквата си искам цена це е. Ясно ли е тъпако???

Иска6е ми се да те напсувам , ама няма да ти направя удоволствието



Тема Re: Az da pitam......нови [re: AstraMan]  
Автор 353W (Xans maniak)
Публикувано07.12.03 19:00



koga i kade 6e e boq da znam kade da doida i da se zaredq predvaritelno s bira i pykanki za kypona?



Тема Я виж тинови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.12.03 19:17



как било - веднъж като купиш - имал си бил право на нелегални копия :-)))
Браво ! Ще научиш и италианци, и немци на бизнес, личи си :-)))
Понеже си решил че можеш да ме наречеш тъпак, ще споделя с теб моето мнение за такива като теб:

Смятам че си недорасло алчно копеле, мошеник с претенции за чиста съвест, смятам че не разбираш нито от коли, нито от електроника, нито от тунинг, смятам че когато преебеш някое ЕКУ просто се укриваш и също така смятам че ако беше в реални отношения с АЛЛ Кар - вече щях да съм те унищожил заради "Са Софтуера на АЛЛ Кар какво да кажа. като купи6 веднъж тои си е твой.". Разбирачо - полски свирачо :-))))

ПП: Направи ми удоволствието, и не само моето !

UB40 !

Редактирано от jamie на 07.12.03 19:24.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 23:17



Vseki si ima pravo na mnenie. Ni6to ot tezi ne6ta ne e vyarno. Tupaka sam si go izprosi. Prez cyaloto vreme byagam ot konflikti i ne obizdam purvi.... ama takova 4udo .... ne stava. Ne te poznavam , ama prekalyava6.

Koi si ti i kakvo tolkova ti pre4i moito zanimanie?





Тема Сууупер !нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.12.03 09:50



Хайде докажи че не си този когото описах по-горе ?
Аз съм привел доказателства защо си мошеник и се представяш за нещо което не си - за представител на немски и италиански фирми, даваш гаранции, измерваш ползата от чипа и прочие и прочие ... все неща които не си способен да направиш.
ПП: Кой съм ?
Ами да се запознаем ! Твоето занимание е заблуда на клиента и продажба на фалшификати. Та казваш ТЪПАКО - сам си го изпроси ? Вярно е :-)

UB40 !



Тема Pisna mi [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано08.12.03 14:14



ne6to te pritesnyava mai... Kazi si koi si

Za nemskite firmi - ve4e 1 godina i polovina poddurzam kontakti s 2 ot tyah (na saita ne sum aktualiziral,vyarno) i s edna Avstriiska. Ne vizdam , za6to da luza sled kato tozi Software nyama otkude da se vzeme , a tryabva da se kupuva. Garanciata logi4no idva ot tyahna strana , sled kato az samo montiram v pove4eto slu4ai. Za italianska firma ne sum spomenaval ni6to, osven , 4e mi popadna tozi ALL CAR Software. Tova e yasno napisano spored men

Izmervane - Imam G-Tech PRO ot 1 godina. Moze bi e 2ria v BG,sled tozi na Toni v Varna (toi me svetna). Ured4eto si vur6i dobre rabotata. Taka ili ina4e ryadko nyakoi klient ima nuzda da bude ubezdavan za efekta. po-skoro az go pravya za sobstvenite mi nablyudenia.

Ot tuk natatuk , o4akvam da prestane6 s tvoite napadki (bezpo4veni) i obidi (ve4e li4ni). Kazi koi si , 4e mi stana interesno za6to se natiska6 da me diskreditira6 tolkova? Ne6to pre4a li t na biznesa ili kakvo?

Az byah dotuk v tozi bezsmislen dialog. O6te vednuz se izvinyavam na vsi4ki Alfa fenove , 4e v va6ia klub si pozvolih da upotrebyavam obidni frazi , no mislya , 4e vseki koito pro4ete posledovatelno 6te vidi , 4e byah predizvikan. Suzalyavam , 4e se podvedoh po nevuzpitania mi oponent i mu otvurnah.





Тема Значи да обобщим:нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.12.03 14:41



Преебаваш ЕКУ-то, после пращаш клиента в Германия или Австрия за зелен хайвер да си търси гаранцията там ....
Софтуер има и свободно -

Ето например 80% от Хондовите чиповем както стандартни, така и модифицирани (та да почнеш сега да пишеш че и Хонда ти била в кръвта от малък).
Не е 2-рия защото първите 2 са били на Тони и на русенлията с Баварката - ама нали си В ЧАС та знаеш Уредчето наистина работи в интерес на истината, грешката му е малка. Нападките както виждаш не са безпочвени, а обидите са си съвсем лични - наричам те открито мошеник. Аврам Бакалина съм :-Р Хахахаха, че и нагло пишлеме - да не си ченге че ще ти казвам кой съм !
Дискретидирам не само теб, дискретидитирам тарикатчетата като теб - дотук си третия, сега добавям още двама в сметките.

ПП: Хайде ангел небесен предизвикан - бий си камшиците и да те няма :-) У лево !

UB40 !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.