Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 22.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Най-учтивонови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.12.03 22:18



ще спомена че си абсолютно неграмотен и само се опитваш да дереш хората, като дори не знаеш какво им пробутваш. Кой кого обижда си личи от изразите ....

ПП: Все още не виждам господа Клиентите ти ?

UB40 !



Тема uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано04.12.03 13:33



Stava duma za 2.0 16V motora montiran na 155 i 145/146 , mislya , 4e i na 147 go slagat



Тема Re: uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано04.12.03 18:36



i ja kazi za chipa az sam s takuv motor
kakvo pravi i kak go pravi , shtoto tuning na dvigatelja stava i s rezistor na temperaturnijat datchik
da podrobnosti cena garancionen srok , shtoto nov kompiutar mi e 3 bona

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: uto4nenieнови [re: WhitePower]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 00:05



Zna4i - za rezistora si prav , ama razhoda se povdiga lekinko)))

Otnosno garanciata - bez problemi moga da ti garantiram 6 meseca , makar ,4e ot purvia den e yasno. Taka ili ina4e ako si klient az vinagi sum nasre6ta. Za ECUto ne se bezpokoi - nyama absolyutno nikakva opasnost, plus tova , 4e takiva imam pod ruka dosta.

Kakvo promenya - glavno izmestva predvarenieto i povdiga konstantata na debitomera. Software za tozi 4ip e kupen ot Italia - ALL Car Racing.
cenata - 199lv s montaz i vsi4ko



Тема Re: uto4nenieнови [re: AstraMan]  
Автор WhitePower (Whitepower)
Публикувано05.12.03 09:22



vsichko hubavo a razhoda , kak se otrazjava na dvigatelja toja hip , cenata ne e mnogo bjah chuval za tuning za 200 lv ama ne mi go preporuchaha no mi kazaha che iztinskijat e kam 1000 lv
objasni poveche ilikazi kade si moga da mina da vidja za kvo ide rech

Alfa 155 2.0 16V Super



Тема Re: uto4nenieнови [re: WhitePower]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 12:27



Za cenata - i na men ni6to ne mi pre4i da go davam za 1000....nikuv problem.

Otnosno razhoda - obiknovenno pada (pri OPELite 100% pada). Obyasnyavam go mnogo povurhnostno vurtya6tia moment sliza v po-niskite oboroti i za da poddurza6 edna i su6ta skorost tryabva da natiska6 po-malko pedala. Ne stana mnogo dobre obyasnenieto))))dano si me razbral

do 14.12 sum v Ispania. Sled tova sum na linia - ako iska6 zvunni - 0888 977737. 6te doide6 v garaza , 6te probvame , 6te tiobyasnya podrobno...



Тема uto4nenie 2нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.12.03 13:43




Тук въпросния чип е с цена 361.51 Евро :-)))
Бахти дилъра си, любопитен съм как си го получил от тях на 1/4 от цената (да предположим че от 199 лева цена не печелиш и лев)
ПП: Менте. Колко ЕКУ-та за Алфа 155 имаш - купчини ? Ще се учудя ако успееш да разпознаеш ЕКУ от модеул за запалване изобщо.
Поразрових се за теб - весело стана :-)) Дотук трима такива цъфнахте, един от друг по-големи майстори - и никой няма общо с фирмата чиито чипове уж продава :-)))

UB40 !

Редактирано от jamie на 06.12.03 13:45.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано06.12.03 17:33



Az ne rabotya s ALL Car Racing. Napravih barter s kolega.

kakvo li da ti obyasnyavam , samo si gubya vremeto. Ne se 4ustvai dluzen da otgovarya6



Тема Ти работиш [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано06.12.03 18:48



само с ГетРайт според мене ;-)))
Я да видим умнико как чрез бартер от близо 400 си слязъл на 100 Евро ? Да те видя каква уникална мисъл ще снесеш този път :-)))

UB40 !



Тема Re: Ти работиш [re: jamie]  
Автор AstraMan (GSI maniak)
Публикувано07.12.03 12:35



Pi4aga , ne te poznavam , ne iskam da te obizdam. Prestani i ti da go pravi6. Prednia put si izpusnah nervite ,koeto ryadko stava. Ne se zanimavai s men , gledai si rabotata. Ne iskam da te zapla6vam no ako produlzi6 da obizda6 , nyama da ostane taka polozenieto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.