Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 03.07.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Доказателство ?нови [re: :-)]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 22:36



Нямаш :-))
Е, значи заяждането продължава (ура!)

UB40 !



Тема Леле,нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 22:45



къф е тоз ферман бре :-)))
Стига въртя и сука - и Сивик (дори 2-ра генерация - 80-те години), и Акорд, и Прелюд имат версии с кожен салон и табло (естествена кожа). Но и версиите с пластмаса не се пукат като например Волво 760 (:-Р) и италианските баракуди. Качеството си е качество - затова японките водят класациите. Малка поправка - НЕ СА евтини :-))) Тема и СРХ са различни класове, както и за различни цели - би било смешно да търсиш комфорт в СРХ, както и икономичност и здравина в Тема (виж, Тема турбо поне динамика има, за разлика от останалите и версии). Отде ти хрумна сравнението - не знам, сигурно е признак на неграмотност.

ПП: Къде пък те изби на Р5 ? В следващия епизод сигурно Пежо 404 трябва да очаквам :-)

UB40 !



Тема Re: Доказателство ?нови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 22:48



Izkarai CRX-a i shte ti napravia takova dokazatelstvo che niama da imash ochi da se vesnesh na sreshtata na kluba:))) He he he
Prodalzhava ama ne vizhdam da si pisal za renoto ...
Da ti podskazha oshte malko???
ima i dolen val s povdigachi



Тема Re: Леле,нови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 22:52



Kozhen ama izglezhda vse edno az sam go shil:)))
Ami ot cenata mi hrumna:)))
А 8.32 ponezhe niama dinamika i kakvo da ti kazha:)
ima i zvuk
Jamie ne vizhdam zaiazhdane



Тема Хайде-хайде :-)нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 22:52



Да ти бях продал моя ? Как пък само от теб такива мнения - само на теб се падали повредени Японки - виж ти ! :-)
Хммм, а да му позлатя капака на клапаните на това Ритмо не щеш ли ? Нали бил двигател в МАСОВ автомобил - тогава смяна ангренажен ремък на 100 000 (оригинален), маслото 10В40 и това е. Дейба капризната бракма - като не е направена добре - в моргата и точка. От 2.0 с два двойни карбуратора - 130 коня. Аз бих се срамувал от такъв резултат ! Спасяват го единствено килцата - Ритмото е лека категория.

UB40 !



Тема Абенови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 22:55



какво ще ми покажеш бе - с дизела ли или с виртуалната си Алфа ?
Уффф, вече ми доскуча. Като намериш някоя със стоящи клапани - тогаз !

UB40 !



Тема Тинови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.10.03 22:57



не можеш да шиеш бе :-))
Иначе наистина е с открити шевове - на повечето (и на мен) това ни харесва !
8.32 я няма. А, грешка - има 1 дори в България. На десктопа ти !

UB40 !



Тема Re: Леле,нови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 23:17



Varti, suchi, mai si doidohme na dumata za dinamikata na themata :)))
Tabloto na volvoto e oblecheno s izkustvena kozha i zatova se puka, a otdolu e cialoto metalno. Ti niama kak obache da zabelezhish zashtoto osven pvc drugo ne si vizhdal. Za 82 g. godina kogato i to izliza e napravo shediovar v sravnenie s liubimia ti accord:)
Pone tezi japonski koli koito izbroi sa evtini:)))
Volvoto s izkluchenie na srednata konzola i to samo okolo rachnata, niama nikade drugade plastmasa a lamarinata mu e s takova kachestvo che ako mi iztarve rachnata shte pregazi zavoda na Honda i niama da ostane i edin civic:)))
Probvai s niakoia druga chast po volvoto che pak ne oceli. Mezhdu drugoto lamarinata mu e made in Italy, ili taka da se kazha Italian High Quality, yeh yeh:))) cool baby. A tabloto mu e napukano zashtoto e vneseno ot italia, kadeto niama slance zaradi mrasotiata i smoka nad Milano:))) Ti izkarpi li si begachkata che pechkata niama tarpenie da se sbie s neia, ili oshte ti se provetriavat krakata kato karash:)
Eto ti i dva linka da se kefish dokato ucha
http://www.gtv6.org/index.shtml
http://www.lifeinitaly.com/italian-cars/default.asp

Ti beshe spomenal neshto za reno 5 i zatova mi hrumna. Da ti podskazha li oshte neshto za nego che neshto slabo se predstaviash s zaiazhdaneto:)



Тема Re: Тинови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 23:22



ima 2 v sofia za koito az znam, he he he
Da te razveda li na sightseeing, a?



Тема Re: Хайде-хайде :-) [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 23:25



Spoko negar, 130 e na ritmoto a na fiat 131 abarth e bil 250 k.s.
No za 60 dori i v varianta na ritmoto e bil chuden:)))
tova li samo mozhesh da mi napishesh




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.