Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема много състезатели минаващи на червенонови  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано08.10.03 20:51



имаше тази вечер. някакъв ми отнесе огледалото...
нямаше кръстовище на което да не прехвърчат на червено ескорти, кадети, някакви френски еднодневки....само таратайки
ченгетата се крият на сухо, все едно са от захар и ще се разтопят...
псувам на ум... утре ще ми мине...
големи шофьори голямо нещо... дано се размажат по някакви бетонни стени без невинни жертви.
няма начин да въведа ред и да давам акъл на другите как се кара, ама ми писна да се съобразявам с псевдо майсторите на пътя

Cuore Sportivo


Тема Нема да се плашишнови [re: Twin Spark]  
Автор BBRC (Голем Заек(лош))
Публикувано09.10.03 08:20



и аз пак сам с фар на зад

Cuore Sportivo


Тема Е, мен ме разсъниха.нови [re: Twin Spark]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано09.10.03 10:07



Карах лапето на ясли и в една уличка отбих до тротоара за да пропусна насрещна кола (бяха паркирали плътно коли и от свете страни на улицата). В този момент ЖЕНА решава да ме изпреварва - та а-ха челно с насрещната - но най-нагло си мина а ние я изчакахме. 2 минути по-късно пред яслите я гледам същата патица - излизат от колата още 2 жени и 2 малки деца. Питам се - тази малоумна ли е или просто са и купили книжката ?

UB40 !



Тема Re: Е, мен ме разсъниха.нови [re: jamie]  
АвторAcлaмбek (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 10:52



И едното и другото Jamie(става въпрос за онази патица), ама нема оправия



Тема a marshrutkite ????нови [re: Acлaмбek]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано09.10.03 12:15



Poema : KAK DA SI GO VURNEM NA MARSHRUTKITE !

onija den si go vurnah i hem toi e besen hem az sam dovolen , nema sam az da se nerva
edna marshrutka si spira( znaete kak njama da pojasnjavam )
klaksonite svirjat ehh ama kak samo svirjat ( v prochem taja alfa imala hubavi trombi)
o.k izchkaha vsichki avtomobili i toi trugna minah go i hop prednego s 3 km/h karah iznervih go jako svetka izka za me zaobikoli ama ne ne stava ako me beshe udaril shtjah da go smachkam , pak i bjah ubeden che kato vidjat drugite shofjori boi s shofjor na marshrutka shte se naredime na opashka koi da go bie nai mnogokrai na poemata
ako njakoi ima idei da pishe

Alfa 155 2.0 16V



Тема Аз да си мълча!нови [re: Twin Spark]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано09.10.03 12:42



Че последния път като возих "jamie", ми направи забележка
Иначе си признавам, че в лошо време никога не правя глупости!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Jeni zad volana:(((((((нови [re: |Kyky|]  
Автор alfamilano (vliuben v Alfa)
Публикувано09.10.03 12:52



Ebati vseizvestnia problem,i ne samo te i marshrutki i pensioneri i mladi ped....cheta ,s niakvi nasrani ,,natocheni''avto.Vseki den kato si idvam na rabota ,zad ofisa ima parking nemi se obiasniava momcheta kak me iznervia edna PATKA, ama PATKA,zastava pred men i pochva da si misli manevrata s koiato da se razminem,kazvam vi chestno na plosht na koiato 2 TIR-a shte se goniat,as i napravia miasto tia pak pred men ,ebati maloumnoto jivotno.Zaradi neia onia den si obelih zadnata bronia ama kvo da se pravi.
Edin savet palish dalgi ,gabariti i kvot tam imash oshte natiskash klaksona i karash,ne che e garantsia ,pak nekoi moje da te natrese!



Тема Ей тованови [re: alfamilano]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано10.10.03 16:47



пък със светлините и тромбите е чиста проба селяния - кеф ми е такъв да брадясва зад гърба ми. Иначе Патката най-вероятно те е нарочила и те сваля !

UB40 !



Тема Re: много състезатели минаващи на червенонови [re: Twin Spark]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано10.10.03 21:48



Kato 4eta mneniata mai sum izlizal kusmetlia /4ukam na durvo/
Na men predi 1 mesec mi otnese ogledaloto edin sused, to4no pred bloka, v nai-suhoto vreme, ama kvo da se pravi...oligofren. Ima6e miasto pricep da zavurti6 ama i tova mu be6e malko. Otiva6 pri zastrahovatelite, davat ti edni pari za novo i s tiah otiva6 pri Mimo, tam sa po 70 lv.
Kolkoto do jenite 6ofiori: Vinagi sum kazval 4e edna jena koiato kara kola dobre, zna4i ne e jena! Za jenite kursovete triabva da proti4at 10 puti po-dulgo, pa belkim sviknat s gabaritite na kolata i se nau4at da uvajavat ostanalite na putia!
A kolkoto do mar6rutkite...niamam dumi, po-golemi 4EKIDJII ot tiah niama, triabva da si nosi6 edna 6anga vuv vrata i kogato te zase4e prosto go podminava6, parkira6 kolata i mu mahva6 da te ka4i, a kogato vleze6 vutre go praska6 prez rucete, taka 4e da ne moje i vilica da dyrji pove4e!. Bez da mu obiasniava6 ZA6TO i KAK sliza6, ka4va6 se v kolata i produljava6. Procedurata 6te Vi zabavi ne pove4e ot 5 min. Izliza i po-eftino otkolkoto da go zasi4a6 i ti i da si tro6i6 Alfi4kata
Zabeliazal sum slednoto: Vsi4ki sobstvenici na avtomobili s anemi4ni motori i skapani avtomobili se napiniat po ulicite. S razni probiti gurneta vsiavat smut sred ostanalite, a vsu6tnost kolata im i velosiped ne oje da nadmine!

Alfa MILANO


Тема Re: Jamieнови [re: Dodo155]  
Автор alfamilano (vliuben v Alfa)
Публикувано13.10.03 13:58



Kakva svalka be brato ta tia e po darta ot baba mi!Otnosno farovete i trombite ,estestveno che se maitapia(iako seliania si e)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.