Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 22.09.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Аууу, ами сега ?нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 11:02



Няма да мога да спя докато не видя Алфата фантом :-)))
Въх-въх !

UB40 !



Тема Re: мите,нови [re: jamie]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 11:07



I v koi klas pretendirat ?????
izborat e Pejo 206 , Opel Zafira Audi 80 WV golf 2 Tojota Corola ( tazi goina )........
ne moe da ti gi izbrojavam
kazi mi samo alfa v koi klas kola vliza stava vapros za 155

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: мите,нови [re: WhitePower]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 11:11



slusham v koi klas e alfa 155

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: мите,нови [re: WhitePower]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 11:31



znachi shte smetna che samo mozesh da govorish no ne io da znaesesh

Alfa 155 2.0 16V



Тема Отнови [re: WhitePower]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 11:35



тези изброените Ауди-то е в същия клас.
Ах, не може да ми ги изброяваш ? Служебни коли - с това трябваше да почнеш И аз имам на снимки 2-3 000 парчета :-)

UB40 !



Тема Бързаш линови [re: WhitePower]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 11:44



за някъде ?

UB40 !



Тема Re: Отнови [re: jamie]  
АвторMoskvich (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 16:19



Abe tova klub na Alfa Romeo li e? Tuk niakakav sednal i mi pishe za uroci po muzika. Kakvo e tova jazz i akord. Skoro shte napishesh neshto i za akordeona li?
Kak moze da sravniavate Alfa 155 s Audi 80. Na moia Moskovec Aleko zadnia most stava na Audi 80. Za edin den shte go razmenia. Daze i vintovete shte pasnat. Hora ia se navedete pod edno Audi 80 i vizte za kakvo stava duma. Ako imah dostatachno pari shtiah da si vzema Alfa 155 Q4. Pak neka uchitela po muzika da mi razpravia che bila Tipo.



Тема Абе гледамнови [re: Moskvich]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 16:56



и Москвичи се появиха, ти питаш дали е Алфа клуба ;-)))
ПП: Като си вземеш Q4, после и за Москвич няма да можеш да спестиш :-))
ППП: А това за Типото го разправят и Алфа, и Фиат - не си длъжен да пееш в моя хор. Тебе ще те сложа в духовата секция - на кавал !

UB40 !



Тема Re: Абе гледамнови [re: jamie]  
АвторMoskvich (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 17:27



Abe ti viarno si sbarkal kluba.Parvo mi govorish za akord i jazz a sega i za duhovi instrumenti. Prati snimka na tova tvoito Tipo 4x4 s 190 konia. Kolko si go vzel tova Tipo? Na men 155 mi po haresva s toia ritnat bagaznik. I kato biah mlad gi gledah po pistite kak tupaha konkurenciata s Larini i Nannini. Oshte togava si znaeh che iskam 155. Az ako vzema 155 Q4 da ne me ebal ludia da se vrashtam na Aleko. Ei smeshen si ti be.



Тема То [re: Moskvich]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 17:50



като малък сигурно си карал Москве с педали - затова сега такова си си взел :-Р
Аз батинка не съм луд да си купя италианка за ежедневна кола, още повече форсирана 4Х4. Ако си вземеш Q4, ще си просто фалирал постоянно :-))))

ПП: Ларини не е карал нещо което можеш да купиш, споко. По тази логика що не си вземеш Калибра ? И те бяха звезди по едно време :-РРР

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.