Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 20.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Jamieнови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 10:06



Jamie znaesh li kolko me interesuva v kakvo shte se nabutvash i v kakvo ne, kakto i teb kakvo ti puka az kolko shte se nabutam. Na men tova mi dostavia udovolstvie i shte si se nabutvam kolkoto si iskam. Az darzha li ti smetka zashto si kupil tazi izgnila toyota i kolko shte se nabutvash v neia i kolko vreme shte prekarash pod neia. Koi za kakvoto imal pari za tova se nabutal. Za 400 euro niama kolko koiato na men da mi haresva poveche ot 75 turbo taka che v tova se nabutvam



Тема Следващия пътнови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 10:21



ще си купя и аз книжки като теб - да се науча :-)))
ПП: Не е само окачването. Основни размери по колата - също (междуосие и т.н.)

UB40 !



Тема Лошото енови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 10:24



че претенциите на 155 например са за нещо по-сериозно от Типо. Да, но според ФИАТ трябва да е евтинджос - и се получава така че колата само изглежда по-висок клас, а си е същия таралясник. Виж, ако се примирите че карате на практика утежнено Типо ДеЛукс с 3-4 пъти по-скъпи части - ок.

UB40 !



Тема Споко,нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 10:32



тази 75 я има само във въображението ти :-)))
Също и 400-те Евро, а и сигурно дядо поп е навил тия 100 000 (400 000) на нея ходейки до църквата в Милано :-))) Ще те видим и теб, когато имаш кола, а не само мечти :-)

ПП:Пожелавам ти да е наистина добра, иначе много ще ме разочароваш.
А по въпроса за удоволствието и набутването - така си е ! Няма спор.

UB40 !



Тема Re: Лошото енови [re: jamie]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 10:38



tova moze da go kaze chovek koito nikoga ne e karal alfa
Pich edin vapros kolko koli imash ????
shtoto az imam izbor ot mnogo avtomobila
e kato pokarash malko alfata shte ustanovish che e super udobna i che dosta po leka za upravlenie ot mnogo avtomobili
zamalchi malko i stiga prikazva gluposti shtoto nema nishto po glupavo ot tova da si kupish star japonski avtomobil shtoto tepurva e zapochnal da se troshi a i chastite sa mu mnogo skupi
zamalchi malko i pomisli

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: Лошото енови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 10:42



Jamie i tova li go chu ot niakoi bakshis. Ako samo tova mozhesh da mi kazhesh za okachvaneto na Tipo po dobre smeni temata. Az zarazlika ot teb i sega imam kola. A ti tolkova si me razocharoval che izobshto ne mi puka dali shte ti vidim levina ili ne.
Pone imam bogato vaobrazhenie:))
spoko negar
I pak ne vizhdam da si mi otgovoril na vaprosa "kakvo mu e loshoto na okachvaneto na fiat tipo?"



Тема Re: Лошото енови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 10:43



A i Jamie dori i da pristigne Alfata ti si poslednia na koito shte ia pokazha zashtoto slaba me valnuva dali sam te razocharoval ili ne



Тема Re: Лошото енови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 10:45



I ako mozheshe da karash kola shteshe da imash vazmozhnost po-bektivno da ocenish okachvaniata:)



Тема Тованови [re: WhitePower]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 10:46



е така - никога не съм карал моя Алфа, веднъж опитах една 33-ка 1.5 - много ободряващ ефект въху бъбреците има !
На въпроса - в момента имам 3 коли, дотук имах 17.
Какъв избор имаш ? Алфа, Фиат и ?
А тъй като нямало по-глупаво от покупката на стар японски автомобил - вече карам 6-та японска кола. И трите които имам в момента са японски. Така че не ми обяснявай ако обичаш митове и легенди за скъпи части - ако чифт предни носачи с болтове и втулки за Хонда Акорд за 100 лева (неоригинални) са ти скъпо - браво ! Или например поддръжката на същия този Акорд за 3.5 години - 700 лева (в това число смяна челно стъкло-инцидент) ?

ПП: Хайде сега малко ТИ помисли (ако можеш).

UB40 !



Тема мите, [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 10:51



не знаех че Волвака с напуканото табло спада към Алфа, може да имат някоя обща крушка например ;-))) Колкото до разликата - в момента мога да карам и карам и Левин, и Джаз.

ПП: Не ме ебе за разочарования - да не съм тук да ти ставам идол я :-)))
Лошото му е че не е създадено за "класа" в който претендира да е 155. "Евтино и скапано" - смятам добър лозунг на Алфа в този случай.

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.