Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 21.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Jamieнови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:27



Jamie ti pak razbral, nedorazbral se obazhdash kolkoto da kazhesh neshto. Kazah che tova sa modelite koito imat platforma na Fiat 145,155 i 164 a ne che vsichkite sa na tipo. Ne sluchaino te popitah kakvo i e na platformata na Lancia thema i na fiat tipo. Znam po dobre ot teb razlikata mezhdu platformata na Tipo i Thema zashtoto i dvete sam gi pravil. Na tipoto otzad imash nosach koito e vav formata na A i e zahvanat na dve mesta za kupeto i e na lageri a pri themata imash dve naprechni i edna nadlazhna reaktivna shtanga koito vodiat stebloto na makfersona. To prilicha na zadnoto okachvane na starata Delta. Kolite na platformata na Thema sa Croma, 164 i Saab 9000 (bez zadnoto mu okachvane) a na Tipo sa novata delta, dedra, 155, 145, 146, tempra, fiat coupe (bez zadnoto okachvane na tozi koito e 20v) i t.n. Jamie a selespeed-a otkade e vzaimstvan ???



Тема Re: Jamieнови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:40



I ako tolkova darzhish da se izkazhesh, vmesto da prikazvash obshti prikazki za platformite koito vseki znae koia ot kakvo e, po-dobre napishi kakvo i e loshoto spored teb na platformata na Tipo i na Thema i zashto amortisiorite na alfa sa obarnati???
Zabeliazvam che oshte te trese zlobata ot minalata thema
Ako ti e trudno da namerish literatura za tova moga da ti usluzha



Тема Re: Jamieнови [re: Mitko]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 09:40



kATO SE KARATE MOGA LI I AZ DA PITAM
Kvo obsho imam mojata 155 s Topoto ???

Alfa 155 2.0 16V



Тема Митееее,нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 09:44



пак ли сам си говориш ? Прочети си постинга и виж как си го написал.
А иначе сигурно ги знаеш по-добре от мене - като не излизаш изпод тях
ПП: Не знам, а и не ме вълнува селеспийда. Няма скоро да видя нетрадиционна скоростна кутия ни във френска, ни в италианска, ни в немска кола.

UB40 !



Тема Re: Whitepowerнови [re: WhitePower]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:46



Okachvaneto. Ne be nie ne se karame, prosto Jamie pak e slushal niakoi bakshish i burza da se pohvali v foruma che e nauchil neshto



Тема Re: Митееее,нови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:47



Jamie ne vizhdam da si mi napisal kakvo im e loshoto



Тема Re: Митееее,нови [re: Mitko]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано17.10.03 09:52



i izkate da kazete che kato otivam v magazina si kupuvam nosachi za tipi makfersoni za tipo tamponi za tipo .......
ne e bash taka moze da izglezda ednakvo no kato mrudnesh tuka s 1 sm tam s 0.5 sm neshtata se promenjat osezaemo aaaa i chak sega se setih mai ruchkite za chistachkite i farovete sam mi kato na tipo
znachi katam tipo 155 TS
breii che trebashe da su kupja tipo
shto se izrusih tolkova za alfa ??

Alfa 155 2.0 16V



Тема Re: Митееее,нови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 09:55



Jamie i az mnogo govorih gluposti za tipoto i ne mlakvah da obiasniavam kakav bokluk e, i kolko skapan e 1.6 dvigatelia i t.n dokato ne pokarah i 1,6 i 1,8 i 2.0, Samo 2.0 16v ne sam karal i 1.4. A 1.9 TD napravo mi e liubimo.



Тема Знам че знаеш,нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано17.10.03 09:56



само не знам КАКВО :-)))
А и честно да си кажа - не ме интересува. Още ми е смешно за живота на Жулиета - 200 000 км ....
ПП: Каква злоба бе фене, аз тук се забавлявам ! Не ми трябва литература, не смятам да се набутвам с дърта Алфа скоро (освен ГТВ). Ти чети че ще ти е нужно - като ти докарат колата и почнеш ремонтите ! И се моли да е под 200 000 :-Р

UB40 !



Тема Re: Whitepower [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 10:00



Ne samo okachvaneto a i skorostnata ti kutia ne e na Alfa vapreki che saedinitelia ili vilkata ili tampona ili niakoi vintche sa ti razlichni i sa po skapi. Da i na 164 stebloto na Macfersona ima koreno razlichen agal spriamo nosacha v sravnenie s Lancia Thema no pak e na baza thema. Mnogo iasno che ima malki izmenenia. Zavisi kolko si se izrasil.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.