Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 16.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 19:32



I oshte neshto. Niama kakvo da se hvalish s accorda i s drugi edinichni sluchai. az ne sam kazal che Giuliettata e nai-zdravata kola. Accorda kato kachestvo na izrabotkata e po-dobar ot alfata no okachvaneto mu e dalech po-slabo ot na Giuliettata. No ako shte i 500 000 km da sa izkarali amortisiorite mu pak dizaina mu e na nivo Audi 80 ot 80-te godini. I prestani da mi drankash gluposti zashtoto veche zapochvam da si mislia che si klasicheski tapak.



Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 19:55



I ne sam napisal che na 200 000 sa izpusnali a che oshte biaha zdravi, i to be zda gi palnia. izkash li na sabiraneto da sravnish koe se e zapazilo poveche accorda ili volvo 760, za kilometrite i godinite si? A da ne govorim kakvi shte sa posledstviata ako go podpra bez da iskam



Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 19:57



Това на което всички му казваме полуоски всъщност са полувалове :-))
Но така се е разпространило, какво да правиш. Масата не е 20 килца, освен ако я смяташ без гуми и джанти, само че едва ли е използваема без. Та ще ти дрънкам защото си неграмотен и не знаеш че при надресорна маса 1300 (поне) кила е все тази дали подресорната общо тежи 50 или 70 кила.
ПП: Аз пък имам комшия с С2000 (не е майтап) - и не се хваля с това :-)) Колата ти (ако дойде изобщо) била още в Италия... що така ? Дано не се окажеш поредния лафаджия - "imam i 3-ma poznati "....... Хахахаха !

UB40 !



Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 20:03



Акорда не е единичен случай - заповядай утре в 13:00 на полигона да погледаш други единични случаи :-)))))
Окачването му било слабо ? Хахаха ! Абе умнико, окачването му е 4 макферсона :-))) Виждал си го май само на снимка :-)) И да те светна - няма и допир до дизайна на кутийките АУДИ от онзи период. Но в интерес на истината "клин"-а на Жулиетата ме кефи.
ПП: И вземи да прочетеш някоя книжка преди да напишеш следващия неграмотен постинг, основан на снимки в НЕТ-а. Поне ще ЗВУЧИШ по-добре.
Класически тъпако !

UB40 !



Тема Баси купона :-))нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 20:10



В клуб Алфа изкараха Волвата !
Хахахаха :-)))) Мите, цар си бате ! Аре да сравня направо с БТР - не щеш ли ?

UB40 !



Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано04.10.03 20:21



е, тук е за мене-щом ще то подпираш,имам една мнооо подходяща форд гренада, за тва е поне без конкуренция



Тема Re: Глупости !нови [re: jamie]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 20:39



Abe tapak, ia vizh kolko tezhi Giuliettata. Parvo imash dva mostta t.e. tegloto ot 1000 kg. e razpredeleno na dva a ne na edin most. Koeto oznachava che na zadnia most imash 400 kg. Kak mozhe da si tolkova tap. Tove e elementarna matematika - ti vzemi da prochetesh uchebnika po matematika za 3 klas vmesto da mi filosofstvash.
Ti vidial li si po tapo i evtino okachvane ot makferson. Na nego edinstvenoto predimstvo e che pesti miasto i e evtino. Kolko ot serioznite avtomobili sa makferson okachvane i zashto vsichki firmi s vrashtat na okachvane s dva nosacha primerno?



Тема Re: Глупости !нови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 20:42



A shto se otnasia do alfata mi, chakam si ia. Porachal sam ia i shte doide. Gledai da si sabral onazi koshnica Toyota Levin do togava. Ako iskash ia vzemi utre da ia drapnem s pechkata mi.



Тема Много си хитър :-)))нови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 21:00



Значи колата ще се движи празна - без гориво, без шофьор..... Тази кола е 1100 кила ПРАЗНА. Поне 1250 - с 1 човек и пълен резервоар. При грубия разчет по-горе - колко е подресорната маса ? Опс, забравих че "подресорна" е сложно за теб.....
И какво - излезе че Жулиета е 60/40 преден - заден мост ? Чак да си помислиш - а защо им е тази скоростна кутия отзад !

ПП: За макферсона - тъпако, пиша ти че е макферсон И ОТЗАД. Окачването с два носача дава "корнеринг", но не и комфорт. Амортисьорченцата отзад на Жулиетката са 1/2 от Хондовите - при Акорда.
ППП: Чудно ми е само едно - как не се досети защо всъщност дисковете не са на колелата ... ;-)))))

UB40 !



Тема За печката тинови [re: Mitko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 21:11



имам подходяща кола - една дето е пред разпад :-)))
Макар че - тази печка твоя ли е ? Да не се окаже служебната или на някой приятел ? ;-)))))
ПП: Алфата я чакам. То и Левина си чака неговото, така че всичко е занапред.

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.