Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 05.07.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Alfa 90,75 ili 33нови  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 12:58



Zdraveite Alfisti vijdam 4e tyk e palno s mnogo kompetentni xora po otno6enie na Alfite i za tova re6ix da se dopitam do vas.Na posledak se zamislqm da si vzema edna 90-ka ma se 4ydq dali si zaslyjava.
Vie kak mislite koe e po dobroto 75 ili 90 ili pak 33?
Az sam na 20 i mislq 4e po golqmite modeli ne sa podxodq6ti za men.
Interesyva me po skoro 90-ta i 75 kato razxod,ceni za potdra6ka,lesno li se 4ypqt,imat li te4ove na maslo,antifriz,gniqt li mnogo,ako se re6a na takava kade da gledam za problemi i ne6ta ot tozi sort.
Do 2000 dali 6te si namerq ne6to dobro?

Zabravix da kaja 4e za predpo4itane e TD.



Тема Re: Alfa 90,75 ili 33нови [re: bbb]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.09.03 22:48



90 и 75 са големи модели !

UB40 !



Тема Re: Alfa 90,75 ili 33нови [re: jamie]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 19:09



E ne e kato 164 i 155 de.Ti 33 li predlaga6?



Тема Абенови [re: bbb]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.09.03 21:49



ако целта ти е първа кола с малко пари дето ще я метнеш на моргата после - тук някой продаваше евтино Жулиета :-)
Иначе по мои впечатления 33 става - поне има много части 2-ра ръка. Ще трябва да преглътнеш някои недостатъци (возия, ръжда, капризна електрика и ако е с два карбуратора - сложен реглаж) но иначе бива.

ПП: Пак ще ми скочат другите но аз се вълнувам най-вече от старата ГТВ :-) Алфа не са от колите с евтина поддръжка, а често имат нужда от такава.

UB40 !



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 21:54



To4no takova mi trqbva- ne6to kato za na4alo da se y4a na neq.A 6tom e tolkova skapa potdra6kata kam nqkoi Opel li da se naso4a.Ma mi se 6te i da e reza4ka.



Тема Re: Абе [re: bbb]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано04.09.03 22:43



Алфа от 1988 проблеми с ръжди няма, въпросния Опел е прославен с ръждите.
Имам от 1998 Алфа33 с 4 карбуратора тогава ги настроихме с един приятел, даде ми разход 6,2л (по книжка е 5.7л) от тогава не съм ги пипал.
Мога да ти покажа ремонтната си книжка. Доста хора се учудват на здравината на Алфа. Хората си мислят че като си вземат Алфа ще се абонират за някой сервиз, което не е вярно.
Ако вземеш Опел, Форд и.тн. народна кола и юркаш ще се скапе доста по-рано от колкото Алфа. Гаранция 100%
Далеч съм от мислълта да те агитирам да си вземеш Алфа. Вземи си каквото ти харесва.

Cuore Sportivo


Тема Re: Alfa 90,75 ili 33нови [re: bbb]  
Авторsyn4o (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 08:10



WIV SA PI4,
samo losha slawa imat 33 kite, taka kaza edin awtomontior,
az ot skoro imam 33 ka 86g., ima izgnilo ama za tolkowa godishna ??
za razhod ne sym q zasi4al oshte,no gradsko okolo 9-10l



Тема Re: Alfa 90,75 ili 33нови [re: syn4o]  
Авторsyn4o (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 08:21



a i zabrawih da ti kava nqma elektronika po dwigatelq, kato se regulira wednyv samo karash, i da uto4nq za ryvdata, po prednoto oka4wane moqta nqma izgnilo, ima edni plasmasowi kori na 33 kata na pragowete ,wiv tam ryvdata kakwi raboti move



Тема Re: Alfa 90,75 ili 33нови [re: syn4o]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 19:21



6tom kazvate zna4i trqbva da se naso4a kam 33.

A do 2000 6te e dobra li 87-88 stava vapros ili 6e e nqkoi darak?



Тема bbb, извинявай, че се бъркам...нови [re: syn4o]  
Автор bass (so deep!)
Публикувано05.09.03 20:26



... в твоята тема, но ме вълнува сходен проблем, а тука така и така вече се изказват сведущите :-)).
Мисля да се сдобия с една 33 от второто поколение за фън, обаче ме смущава нещо: и в този клуб, и в други чуждестранни форуми се коментира преимуществено старата 33, а новата, струва ми се, е тотално игнорирана, все едно не съществува. Това целенасочено ли е, има ли причина да се отбягват тези коли или...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.