Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 27.09.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Съвет за 155TS  
Автор Alternative User (непознат )
Публикувано02.07.03 17:47



Наскоро ми попадна пред погледа една червена 155 ТS 1.8. Цената й е 4.400, та се чудя дали няма някаква шашма. Отворих капака - отдолу приличаше на аптека - почти всички части бяха като току-що монтирани - дори с лепенките още по тях... Запалих я - никакъв проблем - всичко работи като часовник - не пуши, не прекъсва. Окачването е желязно - колата не мърда. Та с две думи - ако реша да я купя, за какво най-вече трябва да се оглеждам. Питам, защото е пределно ясно че всяка кола си има особености. Досега съм карал Ескорт междинка и на него му знам всеки възможен опит за дефект. Но това животно Алфата съм го виждал само на картинка. Моля помогнете. Предварително благодаря !



Тема Re: Съвет за 155TSнови [re: Alternative User]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.07.03 00:27



Прегледа ли мненията по първата тема?

Cuore Sportivo


Тема Re: Съвет за 155TSнови [re: Twin Spark]  
Автор Alternative User (непознат )
Публикувано03.07.03 09:17



Ami propusnah tvoeto mnenie pokrai razpraviite za knijkata. Pro4etoh go nai-setne. Rabotata e tam, 4e Alfa-ta za koiato govoria niama nito edin problemite za koito govorish - s izkliu4enie na kutiata s instrumenti
Prednata bronia samo e leko puknata v edinia krai, no mi se struva, 4e prosto e natisnata na niakoi parking, za6toto i miga4a e leko puknat samo. I tova kato 4e li e vsi4ko... Nadiavam se skoro da se prisaedinia kam kluba na fenovete - 6te pi6a pak

P.S. tuk se 6iriat dosta protivore4ivi mnenia otnosno spolu4livostta na modela 155 TS 1.8. Znam 4e i 4astite sa maaalko skapi4ki ... vaprosat e dali kolata e izdrajliva i nalaga li se 4esto ne6to da se pipa po neia. Za6toto ako e iaka i ne se nalaga 4est remont 6te preglytna malko po-solenata suma za 4asti. Vse pak kolata e super spored men Osven tova ne znam dali spomenatiat na www.alfa155.com razhod ot 8.2l/100km e 100% realen...



Тема Re: Съвет за 155TSнови [re: Alternative User]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано03.07.03 22:36



Дано да имаш късмет с колата. Ако юркаш много ще влизаш в бокса, това е нормално. Иначе може да се обади нещо, но това са предимно дреболии. Никой не се оплаква от честа нужда от ремонти.
Разхода е като по-книжка с малко разминаване. Колата ми харчи при 90км/ч. 6.5л/100км.
Тези които много плюят срещу Алфа, да знаеш нямат никакъв опит, всичко са чули нещо от някъде

Cuore Sportivo


Тема "всичко са чули нещо от някъде"нови [re: Twin Spark]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.07.03 10:08



- от сервизитеееееееее :-)))
ПП: Не ми се връзвай. Между другото до Плиска има една перфектна Алфета (мисля), В6 е и никой не я кара - така си стои !

UB40 !



Тема Re: "всичко са чули нещо от някъде"нови [re: jamie]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано04.07.03 11:13



Aбе Jamie имал ли си Алфа някога ?

А и какво караш ми е много любопитно?

Аха и също каво по-точно ти харесва в Алфа?
Щото както гледам май нещо не е ти е по вкус марката.
Щото Twin Spark от доста време кара само Алфа пък и аз имам известен опит с
"таралясника 33"и с Gulieta и да ти кажа още не сам намерил сервиз дето да разбират и пипат читаво Алфи.Повечето просто много говорият!
И обесни ми как да не ти се вразвам на заяждането!!!
Да си забелязал някой от нас да влезне в друг клуб и да им обеснява какви таралясници са им колите?
Този клуб се казва ALFA ROMEO и ако не ти харесват колите от марката това си е твое мнение!
Ние тука сме заразени и много болни от


Така че просто те моля за малко уважение на чуждото мнение!!!!

Cuore Sportivo

Тема Ами като си болен,нови [re: BBRC S. 33]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.07.03 11:34



лекувай се бе :-)))

"Така че просто те моля за малко уважение на чуждото мнение!!!!"
Тук си прав. Не, слава Богу Алфа не съм имал. Карам Балканче с педали и се чудя сега какво масло да сипвам - че все ментета ;-РРРР
Туинспарк си го бъзикам - надявам се да не е толкова схванат като тебе и да носи на майтап ! Лош заек такъв ! :-)
За сервиза дето го търсиш - абе нямаш ли впечатление че прекалено често се нуждаеш от ремонт и реглаж ? То затова все не ти стига сервиз :-)))

ПП: Щях да пропусна - ако питаш какво ми харесва - пуснал съм тема в Алфа клуба. Чети.
ППП: За тебе специално - щом те кефи - връзвай се !

UB40 !



Тема Re: Ами като си болен,нови [re: jamie]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано04.07.03 12:49



Няма какво повече да ти кажа просто сигурно сам "схванат", "куц", "сакат","болен" а да и постояно вися по сервизи!

Аха и едно пожелание от мен дано си намериш хубаво GTV6!!!
А и ти се майтапиш не се заяждаш, нали?
Сигурно!!!

Cuore Sportivo


Тема Лош, лош !нови [re: BBRC S. 33]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.07.03 13:39



И заек ! Заек !
Мерси за пожеланието, ако мине-мине !
Заяждането си ми е в природата, иначе в този случай дори подчертах че се майтапя :-)))

ПП: Ако сега кажа "Не се хвърляй от Лъвов Мост" - да не вземеш да се хвърлиш ?

UB40 !



Тема Re: Лош, лош !нови [re: jamie]  
Автор BBRC S. 33 (Голем Заек(лош))
Публикувано04.07.03 14:07



Хвърлаям се не могат ме спрат!!!
Йеееее!!!
Кефиш ме продалжавй!!
Go for it!!

не разбрах Балканчето с турбо ли е или без ?
Любопитство да го еба, среща се при зайците!!
Cuore Sportivo

Редактирано от BBRC S. 33 на 04.07.03 14:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.