Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 24.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема A challenge!!!нови [re: soldix]  
Автор Psycho (неграмотен)
Публикувано26.05.03 13:18



Alfa Romeo 145 1.4 16v 104hp vs. tvoita begachka?????????

Kvo shte kazesh?

Padnalia plashta smetkata.



Тема да говорим в числанови [re: soldix]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано26.05.03 13:38



разликата между 1.8 и 1.7 е точно 24куб.см., след 10 години експлоатация, как се отразява това?

Cuore Sportivo


Тема Re: kupih si 155TS 1,7:)) Kajete...нови [re: soldix]  
АвторEвreни (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 14:56



Кучето скача според тоягата и др. подобни, но и на мен ми се иска да можех да "бия" всички, но за толкова пари толкова. Ако наистина си я взел изгодно то разликата можеш да хвърлиш за тунинг, за филтри за ауспуси спир.дискове и т.н. Не че давам акъл просто ми е интересно защо като искаш толкова бърза кола не се беше сетил по-рано. И все пак ЧЕСТИТО 115 к.с. не са малко, а и определено разходът ще ти е по - нисък от моя 155 1,8.



Тема Re: kupih si 155TS 1,7:)) Kajete...нови [re: Eвreни]  
Авторsoldix (Нерегистриран)
Публикувано27.05.03 22:41



Blagodarja! Ne che ne se bjah setil, no e i istina, che dosega nikoga ne sym porychval tuning za moja kola. I ne znam kakvo tochno trjabva da promenja za da ja forsiram malko. S izkljuchenie na proslovutite tuning-chipove de:)))



Тема Re: kupih si 155TS 1,7:)) Kajete...нови [re: soldix]  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано28.05.03 07:57



за тинунг чиповете гледах за...remap...устроиството излиза към 3000лв. и може да тунингосва всички коли след 1998г. ни ти трябват чипове да сменяш пак и винаги можеш да се върнеш към оргиналния софтуер.

не знам само дали ако си взема едно такова ще мога да си избия парите в БГ ако се взима по 100-200лв.на кола!!! Какво мислите???



Тема tuningнови [re: KGB]  
Автор Psycho (неграмотен)
Публикувано28.05.03 09:47



nadali shte si go izbiesh.
Osven ako nbe ubedih vsichkite si poznati che si mega dobur, a i shte triabva da go dokazesh.
+ tova ti kuv opit imash?
az vse si mislia che ako beshe 3000 lv cialata investicia BULGARIA shteshe da e izvestna po sveta!:))))

No shte ti ostane vuzmoznostta da si tuningovash sam vsiaka sledvashta kola!



Тема Ремапнови [re: Psycho]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.05.03 23:11



не е проблем, ако имате новите РОМ таблици (чип "софтуера"). Можете да ползвате най-обикновен ЕПРОМ програматор :-)))
Е, и ако си рискувате ЕКУ-то. Винаги има макар и 1% риск.

UB40 !



Тема Re: Ремапнови [re: jamie]  
Автор KGB (nkvd)
Публикувано29.05.03 00:28



Ми какво да им доказвам...пак и какъв опита да имам...това нещо е толкова просто колко да си включиш мишката към рс-то и да инсталираш дриверите...

Това е на OBD-millinium tuning...идва с програматора и със софта за всички коли след 1998 като получаваш и безплатен упграид на софта за колите

а за доказателство ако искаш мога да ти пратя една статия от AutoItalia Magizine каде е сравнена 156 2.4жтд и 2.5 V6....фила е към 2 МБ зип....дизеляка е 195 коня....

Пак и може например...да давам една седмица пробен перидо...ако на някой не му хареса идва и му вращат стария софт и парите

Редактирано от KGB на 29.05.03 00:30.



Тема Re: Ремапнови [re: KGB]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.05.03 00:44



ОБД е просто стандарт за конектори при ЕКУ-тата :-)
Програматора е към 20 лева в България. Само РОМ-таблиците да си намериш - и готово :-)))
Просто било, така ли ? А ако след "програмирането" колата не ще да запали ? Или няма устойчива работа ? Или харчи като змей ? Или не върви ? Тогава какво ? :-)))
ПП: Дизеляка е 2.4, ама турбо дизел ДжейТиДи (комън рейл). И този двигател като агрегат е около 3 пъти по-скъп от бензиновия, не забравяй :-)) Ако си мислиш че е безпроблемен - консултирай се с Психо. А иначе защо да не извадиш от 2.4 турбо (дори и дизел) 195 коня ? В списанието едва ли пише обаче с какъв раход ще е след това, нито колко ще изкара, нали ? :-)

UB40 !



Тема Re: Ремапнови [re: jamie]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано29.05.03 01:20



нека да пробва, няколко ще изплачат, но после ще се научи.
в българия това вече го има и то не от скоро. за мои приятели ф.в и опел вече са прочетена книга. но за алфа или например бмв нещата са им доста мъгляви. имат доста пропуски и това е основно от липсата на информация. както скоро по една друга тема писах - явно тайните за алфа се пазят по строго.

Cuore Sportivo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.