Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 24.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: kupih si 155TS 1,7:)) Kajete...нови [re: KGB]  
Авторsoldix (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 10:19



Blagodarja za mnenijata i za pozdravlenieto na KGB!:))
Kolkoto do onja pich s japonkata, toi javno mnogo zlobee sreshtu italianskite koli:) V evropeiskija shampionat ne vyrvjaha minalata godina mnogo mnogo sivicite. Zashto li:)...? A za mojata 1,7 ts - shte ja karam ako e jivot i zdrave kolkoto moje mashinata. Sledvashtata shte e po-moshtna. Zalojih kato ja kupuvah nai-veche na tovaq che e mnogo zapazena. Strahoten dizain kato vsjaka alfa. Samijat fakt, che karash alfa romeo te pravi razlichen ot drugite /ot masata:)/. I tova v polojitelnija smisyl na dumata. Ne syjaljavam, che ja kupih tazi kola. Ako mi pishe njakoi sega s kakvo maslo selenija /koi nomer/ e nai dobre da ja karam shte sym mnogo blagodaren. I oshte neshto, prechi li da i slagam benzin v-power i v-power racing? Moje li tova za tozi dvigatel 1,7ts? Pozdravi na vsichki v kluba!



Тема Хубаво :-)нови [re: iberian]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.05.03 11:52



Значи миряса с БЕЕЕ-тата (че и мен ме дразнят).
Аз ако съм опрял на милостта на някой си - няма изобщо да се захващам.
Ела си , в София съм. Покажи ми, докажи ми - никога не съм бил против да науча нещо ново !
За фенството - аз съм написал защо съм тука. Заради Спринт, ГТВ и отчасти 75 - а не заради всички модели (някои от които смятам за несполучливи).
Никъде не съм споменавал нито че съм алфист, нито че няма да те дразня.
Японската линия в дизайна често се свежда до италиански студия - в случай че не знаеш. И аз като почитател на японските автомобили не се срамувам от това - напротив !

ПП: Да казват каквото си искат.

UB40 !



Тема Е де!нови [re: soldix]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.05.03 12:00



Не ме прави насила злобар и враг на италианките :-)))
За Селенията - поздравления ! Чувал съм , чел съм и прочие че това си е фирменото масълце за Алфа :-)))))) Масла с вискозитети около 10В40 са достатъчни -= няма смисъл да залиташ в 5В40 и подобни. Не е проблем да караш с премиум бензините (но не е и особена ползата).

ПП: Колкото до европейския шампионат - когато аз карам в европейския шампионат, тогава ще се интересувам кой е добър там. Улицата няма нищо общо с европейския шампионат, нито с рали или Ф1.

ППП: И със здраве да си я караш ! :-)

UB40 !



Тема Re: Как кво бееее ? :-Рнови [re: jamie]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno 60 DS+)
Публикувано25.05.03 13:05



awe jamie zashto se ebawash???
max skorosta na opredelenite predawki zawisi ot predawatelnite chisla we chowek?



Тема Re: Как кво бееее ? :-Рнови [re: KPEMATOP]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 13:23



vurvi mu obqsni na razbira4a.toi si znae negovoto



Тема Re: Хубаво :-)нови [re: jamie]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 13:36



tova 4e si fen na otdelni modeli e hubavo no ne ti dava pravo da obijda6
ostanalite fenove s tova 4e 155 i 33 sa bokluci.za nas alfistite modela NQMA zna4enie - vajnoto e 4e e ALFA.taka 4e sled kato 6te pi6e6 v tozi klub se suobrazqvai s mneniqta na drugite ili pone budi malko po tolenranten.
za drazneneto - ve4e ne me drazni6 - OT4ASTIFEN
s tebe nqma kvo da sporq.
za liniqta v dizaina - taq tema ne mi se za4ekva 4e 6te stane edin tarator ne si e rabota

p.p mnogo pozdravi ОТЧАСТИФЕНЧЕ



Тема Re: Хубаво :-)нови [re: iberian]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.05.03 14:07



Може и ПОЛУФЕН да ме наречеш - НЗ :-)
Щом за вас няма значение - карайте Алфа Сюд !
Изказвам си мнението че определени модели не са успешни. Ако ти си заслепен от надписа АЛФА на колата - твой си проблем !
За толерантността - това че пиша в Алфа клуб не значи че трябва да възхвалявам всички Алфи. Не виждам ти да проявяваш толерантност - в тази връзка !

ПП: Много поздрави ЗАСЛЕПЕН ФЕНЕ !

UB40 !



Тема Re: Как кво бееее ? :-Рнови [re: KPEMATOP]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.05.03 14:12



1. Предавателното число на 4-та е 1. Това на 5-а е около 0.9-0.8 - зависи от скоростната кутия. Е, на 4-та 160, на 5-та +10-20% - не стига и до 200.
2. Ако предположим че по предавателни числа е 200 - реално я стигне 180, я не. Защото никога не е линейна характеристиката - въздушното съпротивление расте на квадрат от скоростта, а не линейно.
3. Разбирач или не - пробвай го това с ФИАТ-а и виж каква ти е разликата между 4-та и 5-та.
4. А за други подобни изказвания - не ми остава друго освен да се посмея :-)))))
Това може да го твърдят хора без грам техническа култура, просто желаещи да изтъкнат колко велика кола карат :-)))))

UB40 !



Тема Re: Хубаво :-)нови [re: jamie]  
АвторlBERlAN (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 14:17



abe izob6to kvo se zanimavam s tebe.pisna mi da ti obqsnqvam.
samo gluposti govori6.
a kum tebe nikakva tolerantnost dokato ne se opravi6

p.p ne sum zaslepen FEN a bolen na temata ALFA aide stiga za dnes 4e ne si mi samo ti na glavata




Тема Re: Как кво бееее ? :-Рнови [re: jamie]  
Авторiberian (Нерегистриран)
Публикувано25.05.03 14:19



taka mi pokazva kilomteraja.kato tolkova ne vqrva6 uni mesec kato si doida 6te
se 4uem da se uveri6 sam.3-tata e mnogo kusa tova e polojenieto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.