Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 30.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема giulietaнови  
Авторtomito (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 19:40



vuprosa mi e dali nqkoi znae ot kude moga da si namerq 4asti za neq?4estno kazano trqbvat mi mnogo ne6ta:generaciq,kalnik,....!mnogo sa!a ne iskam da q prodavam ili da q smenqm a6toto mnogo mi haresva i mnogo si q obi4am!ako nqkoi znae ne6to po vuprosa 6te sum mu blagodaren



Тема Re: giulieta [re: tomito]  
Автор ALFA ROMEO (непознат)
Публикувано19.05.03 01:01



ето ти няколко обяви от вестник " позвънете":
1. алфа жулиета на части- тел:087433061
2.алфа жулиета , но не пише да са на части тези трите, но попитай все пак-телефоните са: 087588986 , 087792701 и 052/451204
3. на 052/476488 пише само алфа тд , но съм почти съгурна, че е една жулиета която ходихме да гледаме. в обявата пише нов акумулатор, оригинална боя, но ако е същата е в много кофти състояние и все едно аз съм я боядисвала с четката- питай чичката дали колата е до окръжна болница във варна и му кажи, че никой няма да я купи така да я дава на части стига си си я е хвалил:))
4.има още една на обявата пише също само алфа ромео за части 300лв.- тел/088513628
ако имаш време влез в сайта на вестника да видиш другите архивни броеве, аз прегледах от 14 до 18 май.
Значи този вестник е варненски и обявите обикновено са във варна, ако ти е далечко мога като ходя да видя нещо ако те интересува.

А за тези с 33-ките има обява за алфа 33 86г. на части-250лв. - 052/821294



Тема Re: giulietaнови [re: tomito]  
Автор soton (новак)
Публикувано19.05.03 21:07



I az karam takava kola i imam problem s dvigatelia



Тема Re: giulietaнови [re: soton]  
Авторtomito (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 02:38



kakuv dvigatel e tvoiata?moita e 1.8 i ako e takuv moga da ti kaja dosta za nego!kato q vzeh si napravih truda da popro4eta nqkoi nw6ta za neia,i ob6to vzeto imam goliama predstava.kauv ti e problema s neia?imai v predvid 4e mnogo malko maistori razbirat ot tezi koli,pove4eto sa se prekvalificirali ot lada i moskvi4 ,kum kakvoto i da e drugo ,i mnogo ne im e qsno za kakvo stava vupros.hodih pri edin maistor,kaza mi 4e e pravil takava i posle me popita za6to imam kardan i za6to ne e s predno predavane,poneje vsi4kite jiulieti koito bil vijdal bili sus predno.posle mi svali gumata i kato vidq 4e diskovete sa po sredata na mosta se otkaza da q pravi 6toto bila nqkakva prerabotka a ne original!



Тема "Майстор" ?нови [re: tomito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано20.05.03 09:26



Баси кефа - първата му Жулиета с кардан :-)))))
Виж, това да види дисковете не до джантите а от другата страна на полуоската го разбирам - шок си е в първия момент.
Каква е твоята ? 1.8 двувалка ? А защо не си я правиш сам ? Така и така явно майсторите няма да са ти от полза - използвай случая !!!

UB40 !



Тема Re: giulietaнови [re: tomito]  
Авторsteli (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 19:55



V Pleven moje6 da gi nameri6.A sa6to i v V.Tarnovo pri Krasi Alfata.Napi6imi kva ti e julietata. Na steli_pl@abv.bg



Тема Re: giulietaнови [re: tomito]  
Автор soton (новак)
Публикувано22.05.03 21:53



Ot takiva maistori mi e doshlo do gusha!
Dvigatelia mi e sushtia - 1.8 a problema mu e che kato zagree si gubi moshtnostta i vse edno che go spirash pri podavane na gas.Smenil sum vsichko osven karburatorite i pompata.



Тема Re: giulietaнови [re: soton]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.05.03 23:30



ако не можеш да се справиш сам мога да ти препоръчам човек при който да отидеш, без да късаш нерви

Cuore Sportivo


Тема Re: giulietaнови [re: tomito]  
Авторjuli (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 21:25



Zdravei, moqa e 1.6.
A za 4asti moje v nqkoq morga.Az si kupih dnes brava za prdna dqsna varata somo za 5 lv.Bqaha se opitvali da q razbivat.Napishi ako ne si nameril 4asti da ti obqsnq kade e.



Тема za juliнови [re: juli]  
Авторsoton (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 15:38



ti v Varna li si?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.