Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 26.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблем скорости - 33 ->решениенови  
АвторSpider (Нерегистриран)
Публикувано11.04.03 10:08



Това е един щифт който се износва. Намира се там където се съединяватскоростния лост и "лоста", излизащ от скоростната кутия. При внимателно оглеждане ще забележите една по-широка скоба, сваляща се малко гадно. Щифта е под нея. Огледаите и накраиника на скоростния лост дали отворите му за щифта са цели и кръгли и дали вътре гумата е в "час"



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: Spider]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано15.04.03 12:09



Значи проблема не е в скоростната кутия, а в механиката извън нея



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решение [re: 33]  
АвторMAR4O (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 21:15



vzimas edna tuba benzin i ja zapalvas i problema ti e resen.



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: Spider]  
Автор alfamilano (vliuben v Alfa)
Публикувано18.04.03 12:28



Abe mar4o ti da ne si ot s.SUSURLEVO be choveche ?namira se 2000m nad morska visochina sastoi se ot 3 kashti i 2 jitelina sredna vazrast ot 86 godini!!!!

Forza Alfa!!!!!!



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: alfamilano]  
АвторMAR4O (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 14:39



ot tam nesam no sigurno i seliani kakvito ziveat tam ne karat bukluci kato alfa romeo.



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: MAR4O]  
Автор ivboje (скромния)
Публикувано18.04.03 20:19



bez samnenie selqni ne karat ALFA ROMEO stoto ne mogat da ia tvarat kato opel. niama nito edin sluchaen chovek kojto kara ALFA - tia e za Ceniteli !!! Golemite razbirachi kato teb, Mar4o karat avtonedurazumenia koito minavat za narodni i sa mnogo populiarni sred gorespomenatie saliani. Sigurno si chuval, neznam dokolko si go osyznal no hubavata kola i hubavata zhena iskat istinski mazh. Na tebe iavno ti e trudno da se spravish s istinski predizvikatestva i zatova gi zalivash s benzin.... e koj kakto mozhe. A inache ploskata gazarija e naj-lesna i naj-lesno se davat typi piromanski saveti.
I badi spokoen - nikogo v kluba ne mozhesh da izdraznish.Po-dobrite ne se zasiagat ot podmiataniia na sluchajni hora. Tova koeto men me drazni e choveshkata glupost. Ako iskash da zatvardish vpechatlenieto u vsichki po-dobre spri s prostotiite i ela pri batko - bez pari ste te naucha da cenish istinskite nesta



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: ivboje]  
АвторMAR4O (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 21:29



brei kak si me predsavias ti si napravo za kriminalnite be ,samo4e se te izgoniat na parvia den zastoto v nisto ne pozna ,i za da ti dokazia se doida na srestata na festivalna (samo potvardete datata i 4asa ) za da vidis s kakva" narodna " kola se doida .



Тема MAR40!!!нови [re: MAR4O]  
Автор Twin SparkМодератор (ентусиаст)
Публикувано18.04.03 22:05



Daj mi edna pri4ina poradi koqto skoro vreme da ne te Ban-na ot tozi klub. kakyv ti problema ne iskam da znam. ako ne zapo4ne6 da pi6e6 argumentirano 6te ti se otneme pravoto da postva6 tuk!

Cuore Sportivo


Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: MAR4O]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno 60 DS+)
Публикувано18.04.03 22:07



kato dojdesh MAR4O iskam da mi pokajesh talona i da kajesh che tfa e twoita kola
a ne sys slujebna shkoda ili OPEL da se izgyzarish...:)))
BTW, ne si misli che kato karash nemska kola ne se troshi!!!
shtoto dosta hora sum pital s nemski koli nqkoi naprawo sa falirali ot tqh...samo se chupat!



Тема Re: Проблем скорости - 33 ->решениенови [re: KPEMATOP]  
АвторMAR4O (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 18:23



se si vzema i fakturite ot vnositelia.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.