Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 22.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Edna skoda fabia mi udari alfata otzad....  
АвторUdaren (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 02:19



Fabiata imashe 3-4 draskotini i 1-2 vdlubnatini po broniata-nezabelejimi,a Alfata-33ka,ot 4 vrati samo shofiorskata se otvaria,zaden desen kalnik,tavana se usuka,nosachite se izmestiha,otdolu e na kaima,i posle mi falete Alfite :))) Edin suvet za vsichki tuk Kupete si Skoda Fabia :))



Тема Re: Edna skoda fabia mi udari alfata otzad....нови [re: Udaren]  
Авторbravo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 08:23



zdrasti bratle!!!!abe vij sega Alfa ne tank 1,zavisi kakav e udarat ako shkodata beshe na miastoto na ALFATA SIGURNO I TIA SHTESHE da e v tova sastoianie zatova ne govori taka.Tazi kola e za karane ne e za blaskane:)))ako iskash kola za blaskane si vzemi moskvich:)))))a ako iskash da si gazarche triabva da karash samo ALFA.

Fortsa Alfa!!!!!!!



Тема Смешник......нови [re: Udaren]  
Автор TиCиПи® (скромен)
Публикувано06.12.02 08:24



.....Фабията която година е произведена?!?!?!
А твоята Алфа предполагам не е 156 или 166?!?!?!
Смешник....

Редактирано от TиCиПи® на 06.12.02 08:25.



Тема Re: Смешник......нови [re: TиCиПи®]  
Авторbravo (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 08:26



Abe kvo mu obiasniavash na toia be!!!!!!!!!!!!



Тема Еми гледай сега.....нови [re: bravo]  
Автор TиCиПи® (скромен)
Публикувано06.12.02 09:54



...нека момчето да разбере, че ние все пак можем да си направим извод от това какво ще стане ако се ударят една кола 1990г. производство и една 2000-2001-ва.......



Тема появява се някакъв от време на временови [re: Udaren]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано06.12.02 10:37



този тип не много на ясно какво иска шкода или мерцедес, сигурно някоя алфа го е издухала на пътя и много се е изложил, затова мрази алфите, случва се, приятно возене в мер.. или шк.. или там нещо друго

Cuore Sportivo

Редактирано от Twin Sparks на 06.12.02 10:39.



Тема Re: Edna skoda fabia mi udari alfata otzad....нови [re: Udaren]  
Автор Bobo| (145QV)
Публикувано07.12.02 02:52



TS zemi go mahni tova ot tuka
A za udarenia v glavata - men puk me blusna BTR otzad gorkoto mi 29 godishno balkanche . Skivai sega pich ako karash alfa Julieta 1979 godina i nikoga ne si poglegdal dali imash vegdi i dali niama da si zagubish zadnia most normalno e i 100 godishno trabantche kato te blasne da se razpadnesh (shoto to e ot karton i ne gnie) ili moge bi polzvash za garaj iazovir iskar i kato si iskaral kolata sa te djasnali. A otnosno Fabia imam takava slujebna edin kolega ia izfraska v ograda ot onezi peshehodnite i triaba da ti kaja che na kosum se razmina ot dozera (dozer za tia deto ne znaiat e tva deto opravia geometriata na kolata) ave mnogo se nervirah stiga tolkoz
aide sus zdrave i da si prevurjesh udarenata tikva

Alfa Forever!


Тема Do SMEHSNIKA TиCиПи®нови [re: TиCиПи®]  
АвторUdaren (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 15:51



Ei ohluv tup,nali predi imah Alfa 33 93god 12 mesec da ne mislish che e po razlichno be lainovoz,skii kaf si prost.....



Тема Vizte sa po dobre iztriite temata to se vidialoнови [re: Twin Sparks]  
АвторUdaren (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 23:48



che kato karate alfi i samo znaete da gi falite :))) niama poveche da vi precha vav foruma s loshi izkazi za alfa xuxuxuuxuxuxuxu



Тема Глупандер си ти.....нови [re: Udaren]  
Автор TиCиПи® (скромен)
Публикувано09.12.02 01:46



....аз имам Алфа 33 и много добре знам каква е разликата между моята броня и бронята на една Фабия......разбира се не в моя полза...така че ако не знаеш може да помолиш някой да ти обясни, щото явно си доста кух да сравняваш 2 коли с 10 години разлика в производството....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.