Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 19.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема реглаж на карбураторинови  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано05.11.02 11:31



пичове плс светнете ме на адекватно място за реглаж на 2 карбуратора. писна ми да ходя при дебили, които се почесват, казват по едно 'абе аз с 2 не се занимавам ама дай да видим' и накрая освен, че вземат пари друго не правят. еби му майката вече. за последния месец минах през 3 реглажа и резултата е разход хем по-висок, хем вариращ в идиотската граница +- 3 литра! сложих нови свещи, какво ли не правих. оня ден я засякох на 11.5, днес на 13.5. кво е тва чудо не мога да разбера.

не съм с алфа - с пежо 205 с 2 карбуратора съм, но принципа вярвам е същия.

мерси предварително ;-/


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: pro_O1]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано05.11.02 11:49



вярно, това е голям проблем. познавам един, който преди 3-4 години ми прави карбураторите и останах доволен, но не е от софия. има един колега, който от време на време влиза в този клуб, ако искаш да му потърся мейла...

Cuore Sportivo


Тема Re: реглаж на карбуратори [re: Twin Sparks]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано05.11.02 17:47



ami ako nqma da ti e problem - pusni mi go pyk da widim kakwo shte stane... mersi predwaritelno


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: pro_O1]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано05.11.02 21:34



пратих ти мейл с координатите на човека.
няма да е зле да си смениш подписа... има много кофти намек, да не загубим детската аудитория- нали разбираш. Благодаря предварително!

Cuore Sportivo


Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: pro_O1]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано05.11.02 21:46



Абе хора - виждам че се оплаквате от липса на адекватна регулировка . Аз съм от Варна и тук в един сервиз съм виждал уред за регулиране на 2 карбуратора - дори е май за 2 двойни прдвиден - не съм сигурен на какъв принцип е - нещо с вакум май - уреда има 4 стъклени тръбички пълни с някаква течност и моньора при който ходя от години каза че с този уред регулировката е детска игра - само закачаш и въртиш докато се изравни нивото в 4тирите тръбички и това е ! Толкова ли няма такъв уред в София ?? Да не говорим че навремето като имах Жулиета един дядка за 10 мин. ми регулира карбураторите на ръка и честно казано бях много доволен и не съм имал проблеми повече с тях.



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: Twin Sparks]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано06.11.02 12:41



спокойно, аз в този клуб не пиша принципно ;-) след седмица темата ще е на втора или трета страница, така че няма да е проблем...

мерси за мейла...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: lCE]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано06.11.02 12:46



shte spodelish li kyde e toq serwiz? az chesto si idwam do warna s kolata i moga da otida da go widq...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: pro_O1]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано06.11.02 22:43



Във Кичево



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: lCE]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано07.11.02 12:02



huh... towa malko izliza ot ramkite na warna ama nishto - shte posetq selceto sledwashtiq pyt... mersi ti ;-)


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: реглаж на карбураторинови [re: lCE]  
АвторJe (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 18:04



Кажи нещо за този уред. Интересно ми е на какъв принцип работи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.