Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 22.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: P2]  
Автор Nasti ()
Публикувано23.08.02 09:10



Kogato sym chel po sprawochnici si pishe wsichko... pri Audi nqma wariant da sa nabutali kwoto e ostanalo... shtoto taq B4-ka ne beshe ot poslednite... prosto si imashe udar... abe na Gorublqne e da si ebe maikata... Az moita kola si q dokarah ot Germania. Az si q namerih, az si q haresah... platih si q dokarah si q... ot tuka kola mnogo trudno shte si kupia... predpochitam da mi izlezne po-skupo dokarwaneto i kolata... otkolkoto posle da gi wkaram w remonti tiq pari... ne che sega ne sym q remontiral moita... ama ne me e qd shtoto az si q izbrah izmejdu mnogo.

A na tiq tuka s dylgia nokyt na malkia pryst deto non-stop si byrkat w ushite i w nosa s nego, i wsqka wtora duma im e "deba ma'a mu" i mi obqsnqwat kak kolata sa q wzeli ot nekwa super awtokyshta i che q dawat s takowa uskypqwane kolkoto da si izbiqt razhodite... ЪЪ mersi. Tuka pri nas... na Todor Atanasov ima 5 awtokyshti w razhoqnie na po-malko ot kilometyr i wsqka sedmica wijdam koli udareni da slizat ot awtowoza... posle minawat prez tenekidjia i boqdjiq..(koito po sluchainost mi e poznat) i sled towa sa "garajna" s "originalna boq" nqma udari ... znaesh kak e
Az kogato kupuwam kola ne iskam da me lyjat che ne e udrqna NQMA TAKYW WARIANT ZA 10 GODINI PONE EDIN KALNIK DA NE E PODPRQN!!!

Predpochitam da si kupia kola na realni 200 i hilqdi otkolkoto da mi pishe 120... prosto se chuwstwam po-siguren!

Sega prawia planowe da si kupia A6 staroto kupe i kato se widqh s toq deto shte mi q dokarwa se razbrahme taka... tyrsi mi kola na realni kilometri da ne e wryshtan kilometraja i ako namerish neshto s podprqna bronia ili wrata ili kalnik wzimai, samo ARB-to da si raboti da ne e swyrshilo... hem shte mi izleze po-tynko, hem nqma da me lyjat za gluposti..
ama do Mart- April dokato q wzema ima wreme


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: GOAL]  
Автор Nasti ()
Публикувано23.08.02 09:17



zawisi ot awtokyshtata... mnogo zawisi... okolo men ima strashni sluchai s awtokyshti, ima i mnogo smeshni, ima i super popadenia... prosto e wajno da pitash nqkoi koito e w chas kyde nqma smisal da wlizash... ot sega ti kazwam edno mqsto KAPITOLIA


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: Nasti]  
Автор P2 (непознат )
Публикувано23.08.02 10:08



пак съм съгласен, че най-добрия вариянт е да обикаляш по частни обяви на запад, обаче не всеки има тази възможност, свързана е с продължителен престой, кола за обиколките, език и т.н... не твърдя за себе си, но ако навъртиш достатъчно километри из автокъщите в родината, добиваш рутина и запазените коли си личат, колкото и да пастират всички останали, та затова ти казвам - бавно и внимателно, твойта кола можеш и в българия да си я купиш, само време трябва. плюса за мен е че имам хора, които могат да ми проверят както всяка капка боя допълнително пръсната върху колата, така и техническото състояние на колата. виждаш, преценяваш, купуваш или се отказваш. досега съм купувал 4 коли, тази ще ми е пета, издънка не е ставала дано и сега не се издъня. схемата е една и съща: обикалям и търся, точно така става - на около 10-15 коли една е като за мен, тогава идват спецовете и ми казват това, което съм пропуснал да видя, ако всичко е в рамките на "шегата" я купувам, щото без компромиси не може, само новата е идеална



Тема Капитолиянови [re: Nasti]  
Автор Qwerty (Sexy Madafaka)
Публикувано23.08.02 10:21



Ако ти се занимава с мутри - заповядай...

.. има много красиви коли...

... и нито една народна.

(преди доста години имаше една Skoda Favorit - много странно стоеше между мерцедесите и bmw-тата... )

сега гледам са напълнили яко с американски коли... въздишам, ама толкова кинти няма :(



Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: P2]  
Автор Qwerty (Sexy Madafaka)
Публикувано23.08.02 10:19



Това за новата от опит ти казвам че не е така ;)



Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: Qwerty]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано23.08.02 10:24



не сме уточнили марката

Cuore Sportivo


Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: P2]  
Автор Nasti ()
Публикувано23.08.02 10:21



w germania, avstria i holandia ima awtokyshti koito prodawat koli s 25-30% nadolu ot normalnite ceni... towa sa taka narechenite export awtokyshti... poznai toq export za kyde go glasiat... i poznai 90% ot tyrgowcite ot kyde kupuwat koli a zashto cenite sa s 25-30% nadolu nema smisal da komentirame


S Cars - Crazy Cars!!!


Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: Nasti]  
Автор Twin SparksМодератор (член)
Публикувано23.08.02 10:34



ами като цената е най-важна и има много които карат няколко месеца и след това продават, а докато карат сипват само бензин или газ и след това пробутват колата друг да я оправя - познавам доста такива, продават колите на непознати, щото след тях колата е за сервиз с дълъг престой

Cuore Sportivo


Тема новите автомобилинови [re: Twin Sparks]  
Автор Qwerty (Sexy Madafaka)
Публикувано23.08.02 11:02



При всички е така (при някои повече от други де ;)...

...дори при автомобили за $200,000 ! - няма как да знам, но вътрешно съм убеден че е така....



Тема Re: WIE MAZOHISTI LI STE?!нови [re: Twin Sparks]  
Автор Qwerty (Sexy Madafaka)
Публикувано23.08.02 11:11



Това че цената е най-важна е наложено от пазара... почти никой не е съгласен да даде повече пари дори за по-добро качество на продукта...

дори аз, който винаги съм казвал че качеството си заслужава цената се замислям сериозно дали да дам 10000лв за добра 164-ка, а не 3500 и още 2000 за ремонти... много нерви хабиш, но може да ти излезне по-евтино...

а и като я купиш на високата цена и ти я откраднат... точно защото е запазена... кофти номер...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.