Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 23.06.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема По моя проблем....нови  
Автор TCP/lP® (скромен)
Публикувано29.07.02 13:48



.....сега да ви кажа нещо ново забелязах.....
..като дам газ и целия мотор отива надолу...баси гадното и после ми тресе колата.......
Това мърдане на мотора при подаване на газ какво означава според вас???
Айде спасявайте ме.....

Редактирано от TCP/lP® на 29.07.02 13:47.



Тема Re: По моя проблем....нови [re: TCP/lP®]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано29.07.02 20:58



Може би тампони на двигателя .......



Тема Re: По моя проблем....нови [re: lCE]  
Автор TCP/lP® (скромен)
Публикувано29.07.02 22:36



И аз мисля така..ама то на Алфата са 2 тампона и двата изглеждат добре...не се вижда нищо закъсано или нещо такова.....ама май ще ходя при някой да ги види по-така!!!



Тема Re: По моя проблем.... [re: TCP/lP®]  
Автор The_long (познат)
Публикувано29.07.02 23:15



ako e sus zadno shto ne si widish tampomite na skorostite. mevdu drugota na tezi sus zadnite skorosti ako si zanbeliazal i suedinitelia im e otzad sled kardana, koeto shte reche che jkardana se wurti sus oborotite na motora maj do kum 6500 ob/min beshe na mojta max moshtnost. da ne sa ti slagali nowi gumeni kareta po kardana i da se e razbalansiral. maj wuw mehanikata se ucheshe za kritichni oboroti na walowe. moje i towa da e sled kato gi minesh tezi kritichni oboroti wala se uspokojawa i ne trese.
na motora na izhoda pod kardna ima edin tampon. nawreli sa go jabarite w kuchia guz, za da go smemnish triabwa da se swali motora


Редактирано от The_long на 29.07.02 23:20.



Тема Re: По моя проблем....нови [re: The_long]  
Автор Arese (непознат )
Публикувано30.07.02 01:31



75 e последната алфа със задно, 33 е с предно...
на празен ход, тресе ли се двигателя,
ти казваш че около 90км/ч тресе- на коя скорост тресе повече, 5,4,3



Тема Мерси.....нови [re: The_long]  
Автор TCP/lP® (скромен)
Публикувано30.07.02 07:52



..наистина за помощта...но съм с предно.....



Тема По моя проблем....нови [re: Arese]  
Автор TCP/lP® (скромен)
Публикувано30.07.02 07:58



Ами гледай сега....
Значи при тръгване или дори при смяна на някоя скорост като дам газ и лостчето за скоростите отива малко надолу....също така при спряна кола на спирачка и като дам газ и мотора отива леко надолу.....
А за тресенето - започва около 90км/ч и към 130-140.....изчезва, но не съвсем....:-((((
Почти няма разлика дали съм на скорост или на свободна...все си тресе....
Баси гадното...



Тема Re: По моя проблем....нови [re: TCP/lP®]  
Автор Arese (непознат )
Публикувано30.07.02 11:18



опитвам се да разбера дали тресенето ти зависи от оборотите на двигателя, дали влиза в накякъв резонанс, но щом казваш че не зависи от обороти скорост, предавка, значи проблема е в опората на двигателя.
да не би да ти работи на 3 цилиндъра и затова да се клати толкова много



Тема не бееее.....нови [re: Arese]  
Автор TCP/lP® (скромен)
Публикувано30.07.02 11:27



..как на 3 цилиндъра..лети като самолет.....спуквам им дупетата по светофарите...ама това тресене ми разказва играта...и ме е яд много.....наистина няма значение от скорост , предавака и т.н.....просто си тресе на 90 и тва е



Тема Re: не бееее.....нови [re: TCP/lP®]  
Автор The_long (познат)
Публикувано30.07.02 23:18



biahostanal s wpechatlenie che si sus 75 ca. poluoskite moje da sa ti poizkriweni. imam poznat kojto balansirashe poluoskite zaedno s koleloto. gepiha mu ureda obache i ne znam dali si e kupil nov. probwa li da ja wdignesh i da widish koe kolelo ti trese.
ama maj 164 kata se proizwejdashe dosta wreme sled 75 cata. a i te sa sus zadno.

Редактирано от The_long на 30.07.02 23:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.