Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 26.05.24 
Автомобили
   >> Alfa Romeo
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Vectra ili Passat  
Авторneznae6 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 14:57



\Kolata mi vyrvi kym morgata i gledam da si vzema nova. Imam Mazda 323 1,5 ama iskam malko po-golama. Dosega gledah Vectra i Pasat ama mi sa po-bavni ot Mazdi4kata. Moje li da mi sravnite tezi dvete s Alfa 164 i za6to sa im tolkova niski cenite. Mnogo li har4at. Ne 4e mi puka ama vse pak da si naprava smetka

Редактирано от Twin Sparks на 03.07.02 10:09.



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: neznae6]  
Автор The_long (познат)
Публикувано20.06.02 15:35



bih si wzel 164 shestak 3 litra za harcheneto kato i haknesh edna gazowa uredba naj mnogo da pusnesh 10-20 konia na pasha ama kolko sa kato na benzin sa i 184HP. a puk i 13 litra benzin na gradsko ne sa chak koj znae kolko.vij na
http://autopilot.kommersant.ru/Issues/Auto/1998/06/alfa.html
kak sa cenite na 164 kite
vektrata e pulno durvo w srawnenie s wsiaka alfa, a za naj nowite pasati ne znam ne sum karal takuw.

Редактирано от The_long на 20.06.02 15:39.



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: The_long]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано20.06.02 17:47



То не че е лошо човек да си вземе кола с подобна мощност, само дето много и е висок данъка-около 500лв.То разбирам да го дадеш за нещо по колата, а не на държавата.



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: ESPACE]  
Автор The_long (познат)
Публикувано20.06.02 20:55



horata sa mu mnamerili cakata i na towa otdawna.



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: neznae6]  
Автор Twin SparksМодератор (минаващ)
Публикувано21.06.02 11:01



как ги избирате такива коли за сравнение. да сравняваш алфа155 и алфа164 с 3 или 5 на бмв съм съгласен. 155 е най-луксозна и най-много бяга, кола за младежи. вектрата и най-вече пасата са за чичковци, да си мислят, че са си взели най-великата кола на света, а с 164 вече отиваш вече в друго измерение

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: The_long]  
Авторneznae6 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 14:35



Az ne sym za takava kola 6te se pribiq nqkyda. Stirat mi 100-150 kon4eta i da e po-golqma ot sega6nata mi. Znam 4e podryjkata idva malko po-skypo. Ako ne mi haresa 6te vidim...
Kak sa sevizite za Alfa???



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: The_long]  
Автор ESPACE (MPV)
Публикувано21.06.02 18:54



Я разкажи как му е цаката на това да плащаш по малки данъци за по мощни коли, защото аз този въпрос вече няколко пъти го задавам и никой нищо конкретно и смислено не каза.



Тема Alfa Romeo 164нови [re: Twin Sparks]  
Автор BRABUS_V12 (Mercedes Benz)
Публикувано22.06.02 11:19



Predporu4vam ti tazi bega4ka poradi tri osnovni neshta:
1. Mnogo dobri dvigateli.(osobeno 2.0)
2. V sravnenie s Pasata ili Vectrata luksa e 2 niva otgore
3. Moje bi tova e edna ot malkoto po-stari4ki Alfetki , koito ne gniqt koi znae kolko!



Тема Re: Vectra ili Pastatнови [re: neznae6]  
Автор Twin SparksМодератор (минаващ)
Публикувано22.06.02 13:32



сервизите са както другите в нашта мила родина. дори в един сервиз зависи на кой ще попаднеш. заради конкретни лица, няколко сервиза за мен просто не съществуват. май и при сервизите е както при лекарите - трябва да ходиш с връзки

Ако си Алфист, това е завинаги!


Тема Re: Alfa Romeo 164нови [re: BRABUS_V12]  
Автор The_long (познат)
Публикувано23.06.02 19:22



abe malko sa tesnichki w ramenete osobeno na miastoto za shofiora, i malko e kuso razstoianieto ot sedalkata do pedalite ama az sum 1.93 m i trudno si namiram koli kato za mene, rastojanieto mewjdu pedalite e malko, ama se swikwa, ebano e zimata kato si s golemi obuwki. inache sa si dobri kolici alfite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.